Loe ametlikku kirjeldust

Montana ülikooli kõrgkool on olnud üliõpilaste eelistatud asutus.

Montana ülikoolis on tugev inseneri-, loodusteaduste ja tehnoloogia ajalugu, mis järgib teooria ja praktika kombinatsiooni ühiskonna muutuvate vajaduste rahuldamiseks, vastutustunde edendamiseks ja arendamiseks ning loodusvarade säästva kasutamise toetamiseks. Meie kool asutati 1900. aastal "Kongressi seaduse" alusel, mida varem tuntakse Montana kaevandamisinstituudina ja Montana loodi ka seaduse alusel.

See kaevanduslinn, mis oli vaatega Butte linnale, nimetati kunagi "maailma rikkamaks mäeks". Montana ülikooli lähedal on palju vaba aja veetmise kohti, nagu ekskursioonid ajaloolistele paikadele, jahindus, kalapüük, matkamine, suusatamine, kuumaveeallikad ja ekspeditsioonid suurtesse parkidesse ja looduskaitsealadesse. Kuid meie kooli suurim tugevus on see, et oleme ülikoolihariduse mudel, mis on spetsialiseerunud inimressursside arendamisele ja teaduslikule uurimistööle, ning saame pakkuda praktilisi võimalusi üliõpilastele ülikoolilinnakus ja paljudes valdkondades.

Kindlaks oma karjääri, edu, edu ja jätkake oma teekonda edu, palun liituda Montana ülikooli ülikooliga

Montana ülikooli polütehnilise kraadiõppe programm

PhD ja doktorikraad materjaliteaduses interdistsiplinaarse kraadiõppe programmi jaoks - interdistsiplinaarne programm, mida juhivad ühiselt Montana ülikool (Missura) ja Montana State University (Bozmann City). Teadusuuringute teadmised hõlmavad biomaterjale, elektroonikat, fotoonikat ja magnetilisi materjale (EPM-materjalid), materjale ladustamiseks, muundamiseks ja energiasäästmiseks ning materjalide sünteesi, töötlemist ja tootmist. Projekt hõlmab laia valikut teaduse ja tehnika erialasid ning selle laialdast rakendamist tervishoiu ja meditsiini, nanotehnoloogia, energeetika, keskkonna ja loodusvarade valdkonnas. Interdistsiplinaarne magistrikraad / doktoriõppe programm - kraadiõppe programm, mille on välja töötanud kõik õpilased ja õpilased, et saavutada oma akadeemilisi, loovaid ja professionaalseid eesmärke. See projekt sobib inseneriteaduste ja teaduse lõpetajatele.

Magistrikraad (MS)

Elektrotehnika - See kursus pakub palju võimalusi uurimiseks, näiteks NASA jaoks mõeldud aku diagnostika mõõtesüsteemide arendamine, tuuleturbiinide tõhususe suurendamine pigi juhtimisalgoritmide abil ja võrkude jõudluse parandamine uuenduslike kontrollskeemide abil, et vältida elektrikatkestusi.

Keskkonnatehnika - See kursus keskendub veele, reoveele, pinnase ja pinna taastamisele, oja taaskasutamisele, õhusaaste tehnikale, terviseriskide analüüsile ja keskkonnasäästlikkusele. Kui valite lõputöö kirjutamise programmi, on peamisteks projektideks valida nanotehnoloogia, uued vee- ja reoveepuhastustehnoloogiad, bioloogiline proovivõtmine, reostuse mõju, õhu kvaliteet ja vormimine. See kursus pakub ka lõpetamiskava, mis ei kirjuta väitekirja.

Üldehitus - võtmekursused on: "tsiviilehitus" - struktuuriline töötlemine, geotehniline töötlemine ja pinnase / reoveepuhastus; "masinaehitus" - mehaaniline võimsus ja seadmed, energiauuringud, automatiseeritud tootmine ja nanotehnoloogia; Keevitustehnika - automaatne keevitamine, keevitamine ja mittepurustav katsetamine.

Maateadus - võtmekursused on järgmised: Geokeemia - Mineraalsed termodünaamika, saastunud liikide migratsioon pinnases ja vees ning maapinna taimede / biogeokeemiline ladestumine. Geoloogiline tehnika / geoloogia - kalle stabiilsus, numbriline simulatsioon ja maavärinatehnika. Geofüüsika - Paleoklimaat ja kriosfääri uuringud, nafta ja kaevandamise uurimine, närvivõrgud, andmete inversioon, seismiline laine peegeldus, kaugseire, veevarude hindamine, madal geofüüsikaline, struktuurne geoloogia ja radioaktiivse allika seismoloogia Õppimine. Hüdroloogia / hüdroloogia: veekvaliteedi ja veevarustuse probleemid, sealhulgas pinnavee ja põhjavee ressursid.

Eco-Repair tehnoloogia sertifikaat - see multidistsiplinaarne programm, mis nõuab 17-18 krediiti, annab üliõpilastele vajalikud teadmised ja praktilised kogemused looduslike ökosüsteemide ja kahjustatud maastike parandamiseks. Õpilased õpivad, kuidas vältida tööstuslikku disaini pikaajalise ökosüsteemi kahjustuste korral, osaleda kahjustatud maapinna tavade taastamises ning tundma loodusliku taimestiku rekonstrueerimist, seiret ja hooldust.

Tööstushügieen - see kursus keskendub töökohal esinevatele ohtudele keemia, bioloogia, füüsika ja ergonoomika valdkonnas. Õpilased saavad töötada multidistsiplinaarsete ekspertgruppidega, et töötada välja multidistsiplinaarset ekspertiisi nõudvad küsimused või projektid. Lõpetajad omandavad oskused tööohutuse ja töötervishoiu küsimuste prognoosimisel, tuvastamisel, hindamisel, kontrollimisel ja ennetamisel. Selle kursuse essee kirjutamise nõuded põhinevad uuringu-uuringutel.

Metallurgia ja mineraalide töötlemise tehnika - võtmekursused on järgmised: sulatusmetallurgia - mineraalide töötlemine, hüdrometallurgia, pürometallurgia, ringlussevõtt ja keskkonnaküsimused, nagu jäätmete ringlussevõtt ja jäätmete kõrvaldamine. Füüsiline metallurgia - sulamid / valandid, kõvajoodisega jootmine, biomaterjalid, lennundusmaterjalid, teras ja keevitamine. Materjalitehnoloogia - komposiidid, keraamika, intermetallid, üksikud kristallid, klaas ja tsement / betoon.

Kaevandustehnika - kraadiõppurid saavad kujundada, ehitada ja hallata kaevandusi, maa-aluseid kaevandusi ja karjäärisid. Selle kursuse õpetamiseks ehitatakse koolis uus maa-alune kaevanduskeskus. Keskus võimaldab õpilastel uurida puurimist, lõhkamist, seadmeid, kivimehaanikat, ventilatsiooni, seadmeid ja automatiseerimist.

Petroleum Engineering - kraadi selles olulises on vaja viia lõpule teadustöö või projekti praktika. Selles kursuses peavad õpilased avaldama originaalteadustel põhineva paberi või aruande. See kursus keskendub nafta taaskasutamise protsessi parandamisele, pöörates erilist tähelepanu segamise ja termilise katsetamise meetoditele, mida kohaldatakse Rocky Mountaini veehoidla suhtes. Teine uurimus keskendub hüdraulilistele murdumisele ja stimuleerivatele propelleritele, mis on olulised mittetraditsiooniliste reservuaaride arendamiseks.

Online-kursus

Tervishoiu informaatika tunnistus - see sertifikaat nõuab 15 krediiti kahe semestri jooksul. See ühendab infotehnoloogiat ja tervishoidu, et rahuldada kasvava elektroonilise tervisekontrolli, tervishoiualase teabevahetuse ja muude tervishoiu IT-vahendite tööstust. See sertifikaat annab valdkonna spetsialistidele juhtimis- ja juhtimisoskusi.

Master of Industrial Tervis Kaugõpe - On-the-töö spetsialistid saavad teenida selle kraadiõppe jätmata oma ametikohta. See e-õppe põhine mitte-doktorikursus hõlmab mitte ainult traditsioonilisi IH-mõõtureid, vaid ka teaduspõhist IH-aruannet. See online-kursus sisaldab linki ülikoolilinnakuga - lõpetab terviseohu proovide võtmise ja hindamise meie laboris.

Projektijuhtimise juhtimise magister - e-õppel põhinev väitekursus, mis aitab inseneridel juhtkonda edasi minna. See kursus vajab 30 ainepunkti, sealhulgas kolm osa: täiustatud insenerirakendused, tööstus- ja juhtimistehnika ning korporatiivne ja organisatsiooniline juhtimine. Võta klass iga nädal ja anna virtuaalses klassis loenguid, küsimusi ja arutelusid.

Finantsabi: Montana Ülikool pakub kõrgkoolide stipendiume ja stipendiume kraadiõppuritele ja õppemaksu, mis muudab selle väga konkurentsivõimeliseks. Stipendiumide hulka kuuluvad Ron ja Jesse väikesed stipendiumid ning Sloani kohaliku kraadiõppe stipendium. USA kodanikud ja alalised elanikud võivad saada ka föderaalset finantsabi (laenude kujul).

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Montana Tech

Magistriõpe Elektrotehnika pakub suurepäraseid karjäärivõimalusi. Montana Tech programm pakub magistriõppe kursusi ja uurimisprojekte elektrienergia ja elektrienergia, au ... [+]

Magistriõpe Elektrotehnika pakub suurepäraseid karjäärivõimalusi. Montana Tech programm pakub magistriõppe kursusi ja uurimisprojekte elektrienergia ja elektrienergia, automaatika ja juhtimissüsteemide, signaalitöötluse ja mõõteriistade valdkonnas. Muud rõhuasetused võivad olla kohandatud õpilaste vajadustele.

Montana Tech elektrotehnika teaduskondadel on suured kogemused tööstuse ja valitsuse rahastatud uurimisprojektide meelitamisel. Projektid annavad õpilastele võimaluse lahendada mitmeid keerulisi tegelikke inseneri probleeme. Hiljuti rahastatud kõrgkoolide teadusprojektid hõlmavad järgmist:

NASA jaoks mõeldud patareidiagnostikaseadmete süsteemi väljatöötamine järgmise põlvkonna hübriid- ja elektrisõidukitele. Mitmed õpilased tegid tihedat koostööd Idaho riikliku laboratooriumi teadlastega.... [-]

Ameerika Ühendriigid Butte
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Montana Tech

Interdistsiplinaarne magistrikraadiprogramm (IMS) nõuab, et õpilased töötaksid koos teaduskonnaga, et kujundada kõrgkoolide õppekava, mis on kohandatud nende ainulaadsete ... [+]

Interdistsiplinaarne magistrikraadiprogramm (IMS) nõuab, et õpilased töötaksid koos teaduskonnaga, et kujundada kõrgkoolide õppekava, mis on kohandatud nende ainulaadsete akadeemiliste, loominguliste ja professionaalsete eesmärkidega. Programm on kättesaadav nii inseneri- kui ka teaduskraadiga üliõpilastele. IMS programm pakub mitte-väitekirja valikut (37 ainepunkti) ja väitekirja valikut (31 ainepunkti). Mitte-väitekirja valik on tavaliselt kättesaadav ainult nendele õpilastele, kes saavad dokumenteerida kirjalike ja suuliste väljaannete ja esitluste ajalugu. Nõutav on bakalaureuseõppe GPA 3,0.

IMS-programmi taotlejad peaksid järgima IMA-rakenduse abil Montana Tech kõrgkoolile kandideerimise juhiseid. Kraadiprogrammi ebatavalise olemuse tõttu on IMSil mitmeid täiendavaid sissepääsu- ja programmitingimusi.... [-]

Ameerika Ühendriigid Butte
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Montana Tech

Materjaliteaduse ja -tehnoloogia programm Montana Tech valmistab ette õpilasi karjääri materjalidega seotud valdkondades, sealhulgas kosmoses, biomaterjalides, kemikaalid ... [+]

Materjaliteaduse ja inseneriteaduskraadi programm

Materjaliteaduse ja -tehnoloogia programm Montana Tech valmistab ette õpilasi karjääri materjalidega seotud valdkondades, sealhulgas kosmoses, biomaterjalides, kemikaalides, elektroonilistes materjalides, energias ja metallides. Interdistsiplinaarne programm annab üliõpilastele juurdepääsu osalevate STEM osakondade teaduskondadele, mis võimaldab õpilastel saavutada oma valitud erialal sügavust.

Magistrikraad (MS) Materjaliteadus

MS / MSE programm pakub lõputööde ja mitte-doktoritööde teekonna alternatiive. Mõlemad on kättesaadavad ülikoolilinnakooli üliõpilastele ja ülikoolilinnaku üliõpilastele kaugõppe kaudu. Samas lubatakse sissetulevatel ülikoolilinnaku üliõpilastel lubada mitte-väitekirja. Teaduslikult aktiivse osaleva õppejõu (nõunik) kutsel võivad õpilased, kes näitavad huvi ja sobivust teadusliku uurimistööga, taotleda kõrgkoolile doktoritööle üleminekut.... [-]

Ameerika Ühendriigid Butte
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Montana Tech

Kujundada, ehitada ja hallata kaevandustehnoloogia erialal asuvaid pind- ja maa-aluseid kaevandusi üle maailma. Jätkata karjääri kaevandustööstuse valdkonnas ja olla valm ... [+]

Kas olete huvitatud kaevandustööstusest ja soovite töötada üle maailma?

Kujundada, ehitada ja hallata kaevandustehnoloogia erialal asuvaid pind- ja maa-aluseid kaevandusi üle maailma. Jätkata karjääri kaevandustööstuse valdkonnas ja olla valmis vastama keskkonnahoidliku loodusvarade arengu jõulistele nõudmistele kogu maailmas. Saate ulatusliku inseneriteabe, mis on spetsialiseerunud geoloogiliste materjalide mehaanikale, lõhkamisele, materjalide käsitsemisele, kaevanduste hindamisele, ventilatsioonile, keskkonnakaalutlustele ning pinna- ja maa-aluste kaevanduste projekteerimisele ja käitamisele.

Kaevandamise insenerid projekteerivad, ehitavad ja juhivad pinna- ja maa-aluseid kaevandusi keskkonnasäästlikult. Kaevandusinsener peab valdama kaevanduste lubamist, planeerimist, arendamist, käitamist, taastamist ja sulgemist ning olema võimeline taotlema kohapeal vajalikke tehnilisi oskusi.... [-]

Ameerika Ühendriigid Butte
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Montana Tech

Metallurg / Mineral Processing Engineering tegeleb kõikide aspektide metallist ja mittemetallist töötlemine ja tootmine. Metallurg ja Mineral Processing Engineering - kon ... [+]

Master of Science (MS) on Metallurgia ja Mineral Processing

Metallurg ja Mineral Processing Engineering - Kontsentratsioonid on: Ekstraheerival Metallurgia - Mineral töötlemise, hüdrometallurgias, pyrometallurgy taotlusi ringlussevõtu ja keskkonnaküsimusi nagu ringlussevõtt ja jäätmekäitlus. Füüsiline Metallurgia - Alloy / casting, kõva- biomaterjalide, lennundus materjale, terast ja keevitus. Materials Engineering - Composites, keraamika, intermetallics, monokristallid, prillid, ja tsemendi / betoon.

DEPARTMENT ÜLEVAADE

Metallurg / Mineral Processing Engineering tegeleb kõikide aspektide metallist ja mittemetallist töötlemine ja tootmine.

Mineral töötlemise insenerid on kohustus aktsepteerida kaevandatud maagist maast peenestamisel maagi kuni vabanemine toimub, ja siis eemaldades väärtuslikke mineraalaineid kujul kontsentraatidest. Ekstraheerival metallurgilised insenerid eraldada hinnaliste metallide kontsentraatide, lisandite eemaldamiseks alates metallid vesi- või termilise keemia ja seejärel turustada puhastatud metalli kaubana. Füüsiline metallurgilised insenerid aktsepteerida erinevaid puhastatud metall ja sulam neid kontrollida mitmeid omadusi, sealhulgas tugevust ja korrosioonikindlust. Materjalid insenerid kontroll samad omadused, kuid on seotud plastid, komposiidid, prillid, keraamika jms Keevitus insenerid liituda erinevate materjalide koos, kuid minimaalselt hävitamine terviklikkuse materjalid. ... [-]
Ameerika Ühendriigid Butte
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Montana Tech

Environmental Engineering - Kursuse töö rõhutab vee, reovee, mulla ja maapõue tervendamine, oja restaureerimine, õhusaaste inseneri, tervis riskianalüüsi ja keskkonnasääs ... [+]

Master of Science (MS) in Environmental Engineering

Keskkonnatehnika - Kursuse töö rõhutab vee, reovee, mulla ja maapõue tervendamine, oja restaureerimine, õhusaaste inseneri, tervis riskianalüüsi ja keskkonnasäästlikkus. Lõputöö variant õpilased töötavad teadusprojektid hõlmavad nanotehnoloogia, romaani vee ja heitvee puhastamise tehnoloogiad, bio valimi Saasteainete mõjud, õhukvaliteedi ja modelleerimine. Mitte-väitekirja võimalus on ka olemas.

DEPARTMENT ÜLEVAADE

See kiiresti kasvav interdistsiplinaarne valdkonnas võimaldab õpilastel jätkata oma ala keskkonna huvides. Üldiselt uurimistööde Montana Tech seotud keskkonnaalaste probleemidega tegelemiseks mineraalide tööstus. Kuid uurimistulemused ja kursuste on üldkohaldatavad, mis lahendus keskkonnatehnika probleeme kogu maailmas.... [-]

Ameerika Ühendriigid Butte
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Montana Tech

Industrial Hygienists vastutavad ootuses, tunnustamine, hindamine ja kontroll töökohal keskkonna tegurid, mis võivad mõjutada tervist, mugavust ja töötaja produktiivsust. ... [+]

Magistrikraad (MS) tööstushügieeni valdkonnas

Industrial Hygienists vastutavad ootuses, tunnustamine, hindamine ja kontroll töökohal keskkonna tegurid, mis võivad mõjutada tervist, mugavust ja töötaja produktiivsust. Tööstushügieeni peetakse "teadus"; Kuid see on ka kunsti, mis hõlmab otsuse, loovust ja inimeste vahel. Suhtlemisoskus on väga oluline.

Kuigi mõned ametid võivad ilmuda ohtlikum kui teised potentsiaalsed lühiajaliste ja pikaajaliste terviseriske esineda iga elukutse, kas inimene töötab kontoris või keemiatehas. Industrial hügieniste oluline roll selle tagamisel, et töökoht on vabaks ohte kui võimalik ning et töötajad ja ühiskond tervikuna on kaitstud võimalike terviseohtude eest. Pealegi, tööstus hügieniste töö juhtimine ennetada probleeme, mis võivad tekkida ja võtta meetmeid, et vältida neist enne kui nad juhtuvad. Ka tööstus hügieniste mängida olulist rolli kujundamisel ja rakendamisel valitsuse poliitikat töötaja tervist ja ohutust.... [-]

Ameerika Ühendriigid Butte
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Montana Tech

地球科学——重点课程包括:《地球化学》——矿物质热力学、土壤和水中受污染的物种迁移以及矿床的地植物/生物地球化学定位。《地质工程学/地质学》——坡面稳定性、数值模拟和地震工程。《地球物理工程学》——古气候和冰冻圈的研究、石油和矿业勘探、神经网络、数据反演、地震波反射、遥感、水资源评估、浅层地球物理法、构造地质学和放射源地震学。《水文学/水 ... [+]

地球科学理科硕士(MS)学位项目

地球科学——重点课程包括:《地球化学》——矿物质热力学、土壤和水中受污染的物种迁移以及矿床的地植物/生物地球化学定位。《地质工程学/地质学》——坡面稳定性、数值模拟和地震工程。《地球物理工程学》——古气候和冰冻圈的研究、石油和矿业勘探、神经网络、数据反演、地震波反射、遥感、水资源评估、浅层地球物理法、构造地质学和放射源地震学。《水文学/水文地质学》——水质和水供应问题,包括地表水和地下水资源。

[-]
Ameerika Ühendriigid Butte
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Montana Tech is the Solution

Montana University System Materials Science Ph.D.

Montana Tech
Address
1300 W. Park Street
MT 59701 Butte, Montana, Ameerika Ühendriigid
Koduleht
Telefon
+1 406 496 4304