Loe ametlikku kirjeldust

STIPENDIUMID RAHVUSVAHELISTELE ÕPITULEMISTELE

Moravian College pakub rahvusvahelise õpitulemuse auhinda, mis põhineb peamiselt akadeemilistel saavutustel: palgaastmed, teie akadeemilise programmi jõud, teie TOEFL või IELTS skoorid ning teie SAT skoorid, kui need on esitatud.
Lisateavet rahvusvahelise üliõpilaste auhindade auhinna kohta saate lisateavet selle lehe küsitlusvormi tegevdirektorilt rahvusvahelise registreerimise kohta.

Mind loodi revolutsiooniline idee.

See õppimine peaks olema silma avamine, südamega võidusõit, mängude muutmine ja - kõige tähtsam - lõbus. Kui see väike teooria jõudis tagasi 16. sajandi keskpaigani, siis John Amos Comenius, kes oli Moraavia piiskop, ei arvanud tõenäoliselt seda suurt mõju. Selgub, me nõustume endiselt tema filosoofiaga. Ja me usume, et meie õpilased, nagu Comenius, võivad olla veidi revolutsioonilised. Ka nemad võivad midagi näiliselt väikest muuta midagi hämmastavamat, mõeldamatut ja enamat kui ennast.

Tere tulemast väiksele võimalusele - me teame, et olete valmis selle suureks muutuseks. Tee seda. Ole pisut revolutsiooniline.

COLLEGEI AJALUGU

Moraavia jälgi oma päritolu tütarlaste kooli poolt, mis asutati mais 1742, kuueteistkümneaastase krooni Benigna von Zinzendorfi poolt. Noor harilik, kes oli 18-kuulisel külalisel New Worldi Moraavia asundustes koos oma isa, krahv Nicholas von Zinzendorfiga, järgnes tema ajal juba vanavale Moraavia traditsioonile.

Moraavia nimede juured lähevad tagasi 1415. aastal surnud boheemlaste protestantlikule munakollasele John Husele. 1457. aastal koosnes nimetaja Unitas Fratrumi nimest "Vennaskonna ühtsus". Vennad (hiljem nimetati moraavlasteks uues maailmas) andsid maailmale pioneerite kasvataja John Amos Comeniusi (1592-1670), kes oli üks neist piiskoppidest.

Tema revolutsiooniliste hariduspõhimõteteks nimetatuks nimetas "kaasaegse hariduse isa" Comeniuse mees oma aja mõtteviisiks haridusest religioosses mõttes. Ta vaatas haridust kui päästmise vahendit (sest hinge tuli väljaõpetada, et otsida tõde ja tunnustada seda, kui see leiti). Kuna moraavlased pidasid iga inimese hinge potentsiaalseks pääste kandidaadiks, tuleb iga inimest harida. Comenius kirjutas 1632. aastal, et "mitte kõigele linnadele, küladele ja küladele ja linnadele ei tuleks saata mitte rikaste ega võimas laste, vaid kõigi sarnaste poiste ja tüdrukute, nii üllas kui halva, rikaste ja vaeste kool ". Seega pidasid moraavlased koolid, mis olid teisejärgulised ainult kirikute jaoks.

Pärast intensiivse tagakiusamise perioodi, mille kestel võis kogukonnale ähvardada väljasuremine, said 1722. aastal vennad varjupaika okupeeriva luterliku aadli Saksa pärandina, krahv Nicholas von Zinzendorf, kes sai nende juhiks ja nende heategijaks . 1732. aastal tulid uustulnukad Saksamaalt ja Moraviasse (nüüdseks Tšehhi Vabariigi osa). 1741. aasta jõululaupäeval asutasid nad Petlemma koguduse, mis oli siis kõrbes, kuus miili Philadelphia põhja pool. Igal juhul oli krahv Nicholas ja tema tütar.

Benigna von Zinzendorfi kool oli Ameerika Ühendriikide esimene tütarlaste internaatkool. Ta sai nii eristuva maine, et George Washington oma teise ametiaja jooksul Ameerika Ühendriikide presidendina esitas isiklikult peaministrile kaebuse oma kahe naise naise lubamise kohta. Bethlehemi naiste seminarina, kus kool sai teada, oli prahitud anda bakalaureusekraadi kraamid 1863. aastal ja 1913. aastal sai Mooravi seminar ja naiste ülikool.

1741. aasta juulis Petlemmas asutati poistekool ja teine ​​1743. aastal Naatsaretis. Need koolid ühendati 1759. aastal, moodustades Nazaret Halli, mis jäi kehtima kuni 1929. aastani. 1807. aastal loodi laiendina meeste kolledž ja teoloogiline seminar Nazareth'i saalis. See institutsioon, Moravian College ja Teoloogiline Seminar, viidi 1858. aastal Petlemmasse ja oli prahitud, et anda 1863. aastal samal ajal naistekõrgkoolis bakalaureusekraadi.

Aastal 1954, pärast kahte sajandit eraldi arengut ja majanduskasvu, ühendati naiste ja meeste institutsioonid ühtseks kooseksiumiks. Moravia teoloogiline seminar säilitas tihedalt seotud, kuid akadeemiliselt eristuva identiteedi teoloogia magistriõppes. Ühinemise tulemusena sai Moravian College Lehighi orgu esimeseks kõrghariduse omandamiseks mõeldud ülikooliks.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

Promotional video

Address
Main Street,1200
18018 Bethlehem, Pennsylvania, Ameerika Ühendriigid