NYU | Tisch

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Umbes

Selles maailmas nagu Tisch'i kunstikoolis ei eksisteeri teistki kooli.

Kui 1965. aastal loodi NYU kunstikool, kuulutati seda julge seiklusena - olla kooliks erinevalt teistest. Me kohtusime selle väljakutsega ja viimase 50 aasta jooksul tekkinud on riigi eelisjärjekorras esinevate, filmi- ja kujunemisjärgus meedia kunstide uurimine.

Kool

Meie tippkvaliteet kogu osakondades on ainulaadne ja maailmatasemel tuntud. Saate teenida BA, BFA, MA, MFA, MPS või PhD paljudes ainetes, mis on ühes koolis ainulaadselt integreeritud. Kunstnikud ja teadlased tulevad kogu maailmast, et õppida näitlemist, tantsu, disaini, esituse, filmi, animatsiooni, muusikateatri kirjutamise, lava, ekraani

Üliõpilased

Me otsime välja ja tähistame igat tüüpi unikaalseid hääli, mis pärinevad 48 riigist ja 39 riigist. Meie üliõpilased läbivad ühe NYU kooli kõige rangema vastuvõtuprotsessi. Me võtame palju aega, et otsustada, keda me kutsume kooli. Meie õppejõud vallandab akadeemilise ajaloo, esseede, portfoolio, proovide, piltide ja etenduste kirjutamise, et tuvastada kõige intrigeerivamad inimesed, kellel on tung luua, leiutada, katsetada, toota, kirjutada, kodeerida, filme teha analüüsida, teostada ja teha

Kui olete siin, kogete teid teisi inimesi nagu teid - inimesi, kellel on nende endi ja nende ümbruse maailma jaoks sügav uudishimulikkus. Nad saavad teie sõpradeks ja kaastöötajateks kogu elu. Sa lähed sügavale oma distsipliini kaevama, kuid sa saad ka vabade kunstide hariduse laias ulatuses ülemaailmses ülikoolis. See valmistab teid ette kõik, mida soovite elus reisi teha. Te loote, Sina.

Teaduskond

Meie õppejõud on tuntud professionaalsed kunstnikud ja teadlased, kes on oma karjääri andnud praktilistele koolitustele. See tagab, et teie haridus on teie valdkonnaga alati seotud. Te leiate, et nad mõistavad seda, mida peate teadma, sest nad teevad seda ise. Nad jagavad teie kirge ja nad juhatavad teid, et saada oma distsipliini meistrid. Nad jälgivad ka oma karjääri ja teie ressursid Tischi ülemaailmses võrgustikus aastateks.

New Yorgi linn

Meie kodu baasiks on New York City ja mis on suurepärane linn see on! Linn muutub teie esimese filmi või foto komplektiks. Sa õpid ühte professionaalsete näitlejate ateljeedest kesklinnas. Tänavate helisid inspireerivad teie muusikat. Võite liikuda üle silla, et osaleda Brooklyni mängukeskuses asuvas klassis. Võite praktiseerida riigi parimates organisatsioonides. Ja New Yorgi ületamatu kultuurielu täiendab haridust viisil, mis on unmatchable. Siit tänapäevast pargidesse, maailmaklassi institutsioonidesse on see kogu suur linn teie kolledži ülikoolilinnak.

Washingtoni väljak

Meil on selge eelis, et nad on osa NYU-st - sellistest mitmekesistest, ülemaailmsetest ülikoolidest, mis õitsevad suurtes linnades. Võite liituda klubidega, olla sportlane ja võtta kursusi, mis täiendavad ja laiendavad teie huve.

Võite ka õppida globaalse võrgu ülikooli ümber kultuuride kohta. Te peaksite õppima NYU teistes ülikoolilinnakutes Abu Dhabis, Shanghais või teistes maailma akadeemilistes keskustes Accras, Berliinis, Buenos Aireses, Florencis, Londonis, Madridis, Pariisis, Prahas, Sydney, Tel Avivis ja Washingtonis.


Meie vilistlased

Teil on veel üks võrgustik, millest te osa saada - meie Tisch vilistlaste võrk. Need muutuvad teie tööelu oluliseks osaks. Suureks uudiseks on see, et nad on kõikjal ja nad teevad kõike. Seal on rohkem kui 25 000 muud Tischi vilistlasi, kes töötavad hoolsalt kunstis ja sellega seotud kutsealadel. Nii paljudel juhtudel mõjutavad nad neid ümbritsevat maailma. Pole saladus, et mõned on teeninud suurt kuulsust ja seal on lugematuid lugusid edu kohta, kuidas meie vilistlased on kosutavad ja muutuvad kogukonnad kogu maailmas.

Järgmise 50 aasta jooksul on Tischi vilistlased ja õppejõud jätkuvalt innovatsiooni juhtivate loominguliste jõududega. Maailm, mis vajab vähem hävitust ja rohkem loomingut, on Tisch, kus algab särav tulevik. Loodame, et liitute meiega!


Tisch lõpetaja sissepääsu lehekülg

Asukohad

New York

NYU | Tisch