NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kohta NYU Steinhardt

NYU Steinhardti hariduse, tervise, kunsti ja meediaõppe ainulaadne integreerimine paneb meid liikumise keskmesse: haridus sotsiaalsete muutuste jaoks.

Steinhardti õpilased on teiste abistamisel kirglikud.

Meie missiooniks on edendada teadmisi, loovust ja innovatsiooni kultuuri, hariduse ja inimarengu ristteel. Näitame NYU pühendumust olla avalik teenistus.

Meie akadeemilised programmid on riigi parimad.

NYU Steinhardti magistriprogrammid rakenduspsühholoogias, hariduses, tervishoius, meedias, muusikas ja etenduskunstides ning kunsti- ja kunstierialadel meelitavad ligi hiljuti kõrgkooli lõpetanuid, väljakujunenud spetsialiste, kes soovivad litsentse või sertifikaate ja karjäärimuutjaid. Meie õppekava annab meie õpilastele võimaluse õppida välismaal ja kogeda praktilist õppimist.

Advanced sertifikaadiprogrammid võimaldavad teil jätkata õppimist rakenduspsühholoogia, hariduse, muusika ja etenduskunstide ning kehalise teraapia erialadel.

Pakume ka doktoriõppe programme, mis valmistavad lõpetanud ette akadeemilise teadustöö ja õpetamise karjääriks, ning ka professionaalseid doktoriprogramme edasijõudnutele praktikatele hariduse, kunsti, tegevusteraapia ja füsioteraapia alal.

Me määratleme tervikliku hariduse ümber.

Meie õpilased kuuluvad tugeva ja toetava teadlaste kogukonda - soe ja toitev keskkond, mis julgustab uute ideede uurimist. Meie õppejõud juhivad oma erialasid ja teevad koostööd akadeemiliste valdkondade vahel: psühholoogide ja tervishoiutöötajate, kõnepatoloogidega muusikute, visuaalsete kunstnike õpetajatega. Nad töötavad koos õpilastega selliseid teemasid nagu sisserände mõju õppimisele, lapsepõlve toitumisele ja rasvumisele ning sellele, kuidas digitaalne meedia sotsiaalsed suhted muutuvad. Meie teadusasutused mõjutavad stipendiumi ja poliitikat kogu maailmas.

Steinhardtis toimub õppimine klassiruumis ja sealt välja.

Juba rohkem kui sajandit oleme ehitanud partnerlussuhteid meie kogukonnas: kohalike koolide, perede, kogukondlike asutuste, kunstiorganisatsioonide, kultuuriasutuste ja tervishoiuasutustega. Steinhardti haridus koosneb rangest klassiruumis tehtud uuringust ning internetti New Yorgi tippmeediaettevõtetest, kliinilistest paigutustest tuntud haiglates või üliõpilaste õpetamisest ühes maailma kõige erinevamaid koolisüsteeme. See tähendab ületamatuid võimalusi kutseõppeks ja karjääri edendamiseks.

Me valmistame teid juhtima globaalses ühiskonnas.

Nagu linn, kutsume koduks, meie õppejõud, üliõpilased ja töötajad esindavad laia valikut tausta, vaatepunkte ja vaatenurki. Ja kuigi meie juured ulatuvad sügavale New Yorki, mõjutab meie kodune töö meie ühendusi välismaal ja mõjutab neid. Iga päev jätkavad Steinhardti lõpetajad maailma muutmist.

NYU rahvusvahelised edetabelid

  • # 7 - USA uudised
  • # 27 - Times Higher Education World University edetabel
  • # 29 - maailma ülikoolide akadeemiline edetabel
  • # 52 - QS World University edetabel

Kooli ajajoon

1890. aastal asutati Pedagoogika Koolina NYU Steinhardt, kes oli esimene õpetajakoolitusele pühendatud kutsekool Ameerika ülikoolis. Kooli varajane missioon oli koolihaldurite koolitamine ning meeste ja naiste ettevalmistamine õpetajate hariduse kolledžites töötamiseks. 1921. aastaks õpetas kool õpetajaid kõigil tasanditel ja kõigis valdkondades, sealhulgas kunstis ja tervises, pakkudes bakalaureuseõpet doktorikraadi kaudu. Kuna haridusvaldkond laienes, laiendas kool keskendumist uute teadmiste ja teaduse arengule ning tekkisid uued programmid.

Täna pakub NYU Steinhardt oma 11 akadeemilise osakonna kaudu enam kui 100 bakalaureuse- ja magistriõppe programmi. Õpilased valmistuvad karjääriks hariduse, meedia, muusika ja etenduskunstide, toitumise, kehalise ja tegevusteraapia, psühholoogia, kõnepatoloogia ja kujutava kunsti alal. Steinhardt on kogu ajaloo vältel olnud elujõuline institutsioon, mis on reageerinud sotsiaalsetele muutustele.

Asukohad

New York

Address
82 Washington Square East
10003 New York, New York, Ameerika Ühendriigid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega