Loe ametlikku kirjeldust

Kohta NYU Steinhardt

NYU Steinhardti hariduse, tervise, kunsti ja meediaõppe ainulaadne integreerimine paneb meid liikumise keskmesse: haridus sotsiaalsete muutuste jaoks.

Steinhardti õpilased on teiste abistamisel kirglikud.

Meie missiooniks on edendada teadmisi, loovust ja innovatsiooni kultuuri, hariduse ja inimarengu ristteel. Näitame NYU pühendumust olla avalik teenistus.

Meie akadeemilised programmid on riigi parimad.

NYU Steinhardti magistriprogrammid rakenduspsühholoogias, hariduses, tervishoius, meedias, muusikas ja etenduskunstides ning kunsti- ja kunstierialadel meelitavad ligi hiljuti kõrgkooli lõpetanuid, väljakujunenud spetsialiste, kes soovivad litsentse või sertifikaate ja karjäärimuutjaid. Meie õppekava annab meie õpilastele võimaluse õppida välismaal ja kogeda praktilist õppimist.

Advanced sertifikaadiprogrammid võimaldavad teil jätkata õppimist rakenduspsühholoogia, hariduse, muusika ja etenduskunstide ning kehalise teraapia erialadel.

Pakume ka doktoriõppe programme, mis valmistavad lõpetanud ette akadeemilise teadustöö ja õpetamise karjääriks, ning ka professionaalseid doktoriprogramme edasijõudnutele praktikatele hariduse, kunsti, tegevusteraapia ja füsioteraapia alal.

Me määratleme tervikliku hariduse ümber.

Meie õpilased kuuluvad tugeva ja toetava teadlaste kogukonda - soe ja toitev keskkond, mis julgustab uute ideede uurimist. Meie õppejõud juhivad oma erialasid ja teevad koostööd akadeemiliste valdkondade vahel: psühholoogide ja tervishoiutöötajate, kõnepatoloogidega muusikute, visuaalsete kunstnike õpetajatega. Nad töötavad koos õpilastega selliseid teemasid nagu sisserände mõju õppimisele, lapsepõlve toitumisele ja rasvumisele ning sellele, kuidas digitaalne meedia sotsiaalsed suhted muutuvad. Meie teadusasutused mõjutavad stipendiumi ja poliitikat kogu maailmas.

Steinhardtis toimub õppimine klassiruumis ja sealt välja.

Juba rohkem kui sajandit oleme ehitanud partnerlussuhteid meie kogukonnas: kohalike koolide, perede, kogukondlike asutuste, kunstiorganisatsioonide, kultuuriasutuste ja tervishoiuasutustega. Steinhardti haridus koosneb rangest klassiruumis tehtud uuringust ning internetti New Yorgi tippmeediaettevõtetest, kliinilistest paigutustest tuntud haiglates või üliõpilaste õpetamisest ühes maailma kõige erinevamaid koolisüsteeme. See tähendab ületamatuid võimalusi kutseõppeks ja karjääri edendamiseks.

Me valmistame teid juhtima globaalses ühiskonnas.

Nagu linn, kutsume koduks, meie õppejõud, üliõpilased ja töötajad esindavad laia valikut tausta, vaatepunkte ja vaatenurki. Ja kuigi meie juured ulatuvad sügavale New Yorki, mõjutab meie kodune töö meie ühendusi välismaal ja mõjutab neid. Iga päev jätkavad Steinhardti lõpetajad maailma muutmist.

NYU rahvusvahelised edetabelid

  • # 7 - USA uudised
  • # 27 - Times Higher Education World University edetabel
  • # 29 - maailma ülikoolide akadeemiline edetabel
  • # 52 - QS World University edetabel

Kooli ajajoon

1890. aastal asutati Pedagoogika Koolina NYU Steinhardt, kes oli esimene õpetajakoolitusele pühendatud kutsekool Ameerika ülikoolis. Kooli varajane missioon oli koolihaldurite koolitamine ning meeste ja naiste ettevalmistamine õpetajate hariduse kolledžites töötamiseks. 1921. aastaks õpetas kool õpetajaid kõigil tasanditel ja kõigis valdkondades, sealhulgas kunstis ja tervises, pakkudes bakalaureuseõpet doktorikraadi kaudu. Kuna haridusvaldkond laienes, laiendas kool keskendumist uute teadmiste ja teaduse arengule ning tekkisid uued programmid.

Täna pakub NYU Steinhardt oma 11 akadeemilise osakonna kaudu enam kui 100 bakalaureuse- ja magistriõppe programmi. Õpilased valmistuvad karjääriks hariduse, meedia, muusika ja etenduskunstide, toitumise, kehalise ja tegevusteraapia, psühholoogia, kõnepatoloogia ja kujutava kunsti alal. Steinhardt on kogu ajaloo vältel olnud elujõuline institutsioon, mis on reageerinud sotsiaalsetele muutustele.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Asub ühes maailma džässmuusika keskuses, see muusikaprogramm ühendab endas edasijõudnute esinemiskoolituse ja sellega seotud akadeemilise kursuste koos enneolematute võim ... [+]

Saage tänapäeva globaalse džässistseeni juhiks

Asub ühes maailma džässmuusika keskuses, see muusikaprogramm ühendab endas edasijõudnute esinemiskoolituse ja sellega seotud akadeemilise kursuste koos enneolematute võimalustega muusikatööstuses. Esitate igal nädalal mainekates muusikapaikades, uurite ükshaaval meie rahvusvaheliselt tunnustatud õppejõudude juures, olete juhendatud ettevõtluse alal ja rajate professionaalse karjääri kaasaegses jazzitööstuses.

Mida sa õpid

Meie programmi eesmärk on luua keskkond, mis on modelleeritud kunstniku õppejõudude reaalse elu kogemuste järgi. Kraadiõppurina:

Saavutage tipptasemel esinemisoskus, mis võimaldab teil siseneda džässmuusika erialale - saate luua tehnilisi instrumentaalseid oskusi, õppida, kuidas sujuvalt rääkida džässi keelt, ja arendada oma isiklikku muusikalist häält ja väljendusoskust.Hankige alus esteetika, teooria ja kirjanduse ning uurimistöö alal.Täitke valikainete kursused, mis põhinevad teie karjääri eesmärkidel, näiteks muusikatehnoloogia, filmide skoorimine, muusikaajalugu, džässmuusika õpingud ja muusikaäri.... [-]
Ameerika Ühendriigid New York
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Arendage oma muusika heliloojana oma oskusi talveaia moodi keskkonnas selle muusikaprogrammi kapteni juures, tehes tihedat koostööd meie rahvusvaheliselt tunnustatud heli ... [+]

Muusikakompositsioon ja esinemisvõimalused talveaiasarnases seades

Arendage oma muusika heliloojana oma oskusi talveaia moodi keskkonnas selle muusikaprogrammi kapteni juures, tehes tihedat koostööd meie rahvusvaheliselt tunnustatud heliloojate teaduskonnaga. Spetsialiseerumine traditsioonilisele kompositsioonile, elektroonilisele kompositsioonile või filmi- või muusikateatri heliloomingule. Olete aktiivselt kaasatud oma töö esitamisse, tehes koostööd heliloojate, muusikute ja teiste kunstnikega NYU-s ja kogu New Yorgis.

Samuti on saadaval filmi ja multimeedia ning laulukirjutamise punktide koondumised.

Mida sa õpidKuidas koostada oma kujunduse tükid.Kuidas valida parimaid tavasid, mis on vajalikud teie muusikakompositsiooni karjääri jaoks.Kuidas integreerida koreograafid, visuaalkunstnikud, kirjanikud, filmitegijad ja teiste valdkondade teadlased oma töödesse.Muusikalised, tehnilised ja inimestevahelised oskused erialale sukeldamise kaudu - puutute kokku juhtivate spetsialistide, ühenduste ja tööstusega.Muusikauuringud.Muusika ajalugu ja kirjandus.Muusikateooria.... [-]
Ameerika Ühendriigid New York
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 6 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Valmistuge tööks kiiresti arenevates valdkondades, näiteks helirežiim, tarkvaraarendus ja multimeedia. Selles muusikaprogrammi magistriõppes õpite koos valdkonna juhtideg ... [+]

Muusikaliste ja tehniliste oskuste praktiline integreerimine

Valmistuge ette edukaks karjääri- või doktoriõppeks sellistes valdkondades nagu helitehnika, tootmine ja järelproduktsioon, heli redigeerimine filmi ja multimeedia jaoks, heli valdamine, signaalitöötlus, akustika, muusikainformaatika ja mänguheli. Õpid koos tööstusharu juhtidega, on võimalus töötada muusikatööstuse pealinna suuremates salvestusstuudiotes ja meediaettevõtetes ning arendada teadmisi akadeemilises keskkonnas, mis julgustab õppima loominguliste katsete abil.

Mida sa õpidIntegreerige muusikalised ja tehnilised oskused.Saate kindla aluse kõigis muusikatehnoloogia valdkondades ja spetsialiseeritud teadmised muusikatehnoloogia fookusvaldkonnas.Proovige uusi seoseid eksperimentaalse ja traditsioonilise lähenemise vahel muusikas, tehes koostööd NYU Performance ja Composition programmidega.Arendage teadmisi, õppides loova eksperimenteerimise kaudu.Näidake oma kunstiteose ja teadustöö avalikul suulisel tutvustamisel oma pädevust.Põhi- ja valikained... [-]
Ameerika Ühendriigid New York
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 6 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Kujundage tehnoloogiapõhised multimeedia õpikeskkonnad - alates tarkvarast ja veebisaitidest kuni video- ja mobiiltelefonirakendusteni - ja hinnake nende kasutamist harid ... [+]

Kujundage tuleviku meediumid ja tehnoloogia

Töötades väljakujunenud ja tekkiva digitaalse meediumiga, kujundate rikkaliku tehnoloogiapõhiseid ja multimeediumilisi õpikeskkondi, mõistate ja hindate nende kasutamist erinevates haridusasutustes ning uurite, kuidas inimesed tehnoloogia abil õpivad. Digitaalse meediumidisaini õppimiseks (DMDL) stuudiopõhist õppekava täiendab suurepärane praktikaprogramm, kus korraldatakse võõrustaja saidid kõigis haridustehnoloogia ja meedia valdkondades.

Erinevalt programmidest, mis keskenduvad olemasolevate tehnoloogiate rakendamisele formaalses kooliastmes (näiteks kuidas kasutada PowerPointi loengute täiendamiseks), kujundate tuleviku meediumid ja tehnoloogia igasugusteks õpikeskkondadeks ning uurite, kuidas inimesed õpivad tehnoloogiaga.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Toetuge oma lavakunsti taustale ja valmistuge ette juhtpositsiooniks riiklikes ja rahvusvahelistes lavakunstiorganisatsioonides. See kunstide magistriõppe programm ühenda ... [+]

Interdistsiplinaarne ettevalmistus ettevõtluses, juhtimises ja kunstis

Toetuge oma lavakunsti taustale ja valmistuge ette juhtpositsiooniks riiklikes ja rahvusvahelistes lavakunstiorganisatsioonides. See kunstide magistriõppe programm ühendab intensiivse lavakunsti juhtimise ja sellega seotud erialade õppimise praktikatega juhtivate New Yorgi organisatsioonide juures. Saate teada, kuidas ette kujutavatele probleemidele loovaid lahendusi ette kujutada, kriitiliselt mõelda, tõhusalt suhelda ja juhtida nii inimressursse kui ka materiaalseid ressursse. Samuti saate oma ärioskusi lihvida NYU Sterni ärikooli või NYU Wagneri avaliku teenistuse koolide tundide kaudu.

Mida sa õpidKuidas rakendada äri- ja juhtimispõhimõtteid (turundus, õigus, publiku arendamine, juhatuse arendamine ja juhatuse suhted ning rahakogumine) etenduskunstide organisatsioonide haldamisel.Juhtimisoskused, rakendatavad lavakunsti halduses.Kuidas rakendada interdistsiplinaarset vaatenurka ning integreerida oma kursustesse ja praktikumi majandust, statistikat, turundust, raamatupidamist, rahandust, planeerimist, seadust, kultuuripoliitikat ja heategevuslikku arengut.Kuidas tuvastada ja hinnata olulisi küsimusi, näiteks kultuuripoliitika, riiklik rahastamine, sponsorlus ja turundus erinevates rahvusvahelistes kohtades.... [-]
Ameerika Ühendriigid New York
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 6 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Muutke hariduse tulevikku karjääriga juhtimises, poliitikas ja propageerimisel. Selles kunstide magistriprogrammis saate uurida hariduspoliitikat ja -poliitikat ning kool ... [+]

Töö sotsiaalse ja haridusliku võrdsuse saavutamiseks

Muutke hariduse tulevikku karjääriga juhtimises, poliitikas ja propageerimisel. Selles kunstide magistriõppe programmis uurite hariduspoliitikat ja -poliitikat ning koolide ja kogukondadega töötavate haridusorganisatsioonide kasvavat rolli nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil; õppida juhtima sektoriteülest tegevust; luua koostöövõrgustikke; ning tegelema teadusuuringute ja poliitikaanalüüsiga. Kui olete koolitaja või teil on kogemusi laste ja noorte või kogukonnapõhiste organisatsioonidega töötamisel, valmistab see kraad teid ette mittetulunduslike haridus-, valitsusväliste organisatsioonide (MTÜ-de) ja eestkosteorganisatsioonide juhtimiseks.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Liituge meie seltskonnaga, kus on sotsiaalselt aktiivsed kunstnikud / disainerid, koolitajad, loomingulised aktivistid ja kogukonnakorraldajad, kes teevad koostööd, et lu ... [+]

Kunst, haridus ja kogukonnapraktika

Liituge meie seltskonnaga, kus on sotsiaalselt aktiivsed kunstnikud / disainerid, koolitajad, loomingulised aktivistid ja kogukonnakorraldajad, kes teevad koostööd, et luua kriitilisi sekkumisi, mis inspireerivad dialoogi ja kiirendavad sotsiaalseid muutusi kunsti kaudu. See teos ühendab kunsti ja sotsiaalset õiglust, mis põhineb lootuse ja võimaluste pedagoogikal. Meie intiimne ja interdistsiplinaarne programm tasakaalustab teooriat ja praktikat avalikes kohtades läbiviidavate klassiprojektide kaudu ja koostöös kohalike organisatsioonidega. Kursuste kaudu uurime ühiskondlikult tegeleva kunsti ja rahvahariduse ajalugu ja poliitilist konteksti, samuti aktiivsuse ja organiseerimise loovaid strateegiaid. Nurgakiviprojekt annab võimaluse kujundada, rakendada ja dokumenteerida kunstilist sekkumist avalikku ruumi või teha koostööd kogukonna organisatsiooniga, püüdes jõuda sotsiaalsete muutusteni.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Integreerides visuaalkunsti psühhoteraapiaga, haarab see Ameerika Kunstiteraapia Assotsiatsiooni akrediteeritud kunstide magistrikraadiprogramm kunsti vaimse tervise hind ... [+]

Missiooni kirjeldus

NYU kunstiteraapiaprogramm ühendab psühhoteraapia ja visuaalse kunsti praktika, kaasates kunsti loomingulise jõu kliiniliseks hindamiseks ja raviks. Eelkõige edendame (1) teaduslikke teadusuuringute võimeid ja tõenduspõhist kliinilist praktikat, (2) kultuuridevahelist pädevust sotsiaalse õigluse probleemide hindamisega ja (3) sujuvust uue meediumikunsti arenevate tehnoloogiatega.

Programmi filosoofia

Meie isikukeskset kliinilist orientatsiooni juhivad psühhoanalüütilise teooria humanistlikud ja tänapäevased lähenemisviisid, mis hõlmavad egopsühholoogiat, objektide suhteid, enesepsühholoogiat ja intersubjektiivsuse psühholoogiat ning mis põhinevad praegustel empiirilistel uurimustel, eriti manustamis- ja traumateooriatel.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 6 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Selles magistriprogrammis uurite ülemaailmset ja digitaalset meediat ning kultuuri ja valmistute karjääriks sellistes valdkondades nagu meedia, tehnoloogia, akadeemiline ... [+]

Ülevaade

Magistriõppe programm meedias, kultuuris ja kommunikatsioonis (MCC) on globaalse väljavaate ja interdistsiplinaarse tuum. Meie teadustöö ja õppekava rõhutavad globaalse meedia ja kultuuri, digitaalse meedia ja uute tehnoloogiate, meedia ajaloo, meediateooria, visuaalkultuuri, heliõppe, meediataristu, rassi ja soo, meediaaktivismi ja poliitilise kommunikatsiooni uurimist.

Vabade kunstide ja sotsiaalteaduste baasil koolitab MCC magistriprogramm vilgasid teadlasi, kes on võimelised mõtlema erinevatest vaatenurkadest kriitiliselt muutuvate tööstusharude, tehnoloogiate ja kultuuride suhtes. Õpilased teevad tihedat koostööd MCC suurte ja tunnustatud meediauuringute õppejõududega.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 8 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

See kunstide magistriprogramm ühendab maailma muusikaäri pealinna New Yorgi enneolematud kunstilised ressursid koos distsiplinaarsete kursuste, sealhulgas kursustega NYU ... [+]

Saage tänapäeva globaalsel muusikaturul juhiks

See kunstide magistriprogramm ühendab maailma muusikaäri pealinna New Yorgi enneolematud kunstilised ressursid koos distsiplinaarsete kursuste, sealhulgas kursustega NYU Sterni ärikoolis. Uurige koos valdkonna juhtidega ja õppige vajalikke oskusi, et saada juhiks tänapäeva globaalsel muusikaturul. Samuti on saadaval kontsentratsioon muusikatehnoloogia alal, samuti kiirendatud ülemaailmne võimalus, mille käigus saate kraadi omandada kolmel semestril, täites samal ajal kursuste ja praktikakohti Londonis ja Rio de Janeiros.

Mida sa õpidKuidas rakendada äri- ja haldusteooriat probleemides, millel on tugev esteetiline ja kunstiline mõõdeKuidas määratleda, kritiseerida ja hinnata muusikaäri struktuuri ja toimimistKuidas kavandada organisatsiooni eesmärke ja teha eesmärkide saavutamiseks strateegilisi otsuseid?Lõplike Colloquy projektide kaudu pakute välja muudatusi ja uuendusi, et tööstust edasi viia... [-]
Ameerika Ühendriigid New York
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Valmistage ette rahvusvaheliselt töötava pedagoogi karjääriks. Selles interdistsiplinaarses magistriõppe programmis saate teada, kuidas kavandada, rakendada, juhtida ja h ... [+]

Kes me oleme:

Rahvusvahelise hariduse magistriprogrammi eesmärk on valmistada ette spetsialiste, kes mõistavad oma vastutuse rahvusvahelisi mõjusid ja suudavad teadmisi rahvusvaheliselt kasutada. Programm arendab hariduseksperte, kes saavad kavandada, rakendada, juhtida ja hinnata rahvusvahelisi haridusprogramme koolides, kolledžites, sihtasutustes, rahvusvahelistes korporatsioonides ning avalikes ja eraõiguslikes haridus- ja kultuuriagentuurides. Õpilased puutuvad kokku multidistsiplinaarse teaduskonnaga, kuhu kuuluvad antropoloogid, majandusteadlased, ajaloolased, filosoofid, politoloogid ja sotsioloogid, kes rakendavad humanitaar- ja sotsiaalteaduste teoreetilisi, kontseptuaalseid ja metoodilisi edusamme rahvusvahelise hariduspoliitika ja institutsioonide analüüsimisel.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 6 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

See kunstide magistriprogramm valmistab teid ette uuenduslike inglise keele õpetamismeetodite rakendamiseks õpilastele, kes räägivad teisi keeli. Õpid pedagoogilisi strat ... [+]

Magistriõpe inglise keele õpetajatel muude keelte kõnelejatele, mittesertifikaat

See kunstide magistriprogramm annab teile teadmisi ja oskusi inglise keele õpetamiseks teiste keelte rääkijatele (TESOL) täiskasvanud õppijatele USA-s ja välismaal. Õpid pedagoogilisi strateegiaid ja loote tugeva aluse keele, kirjaoskuse ja keeleteaduse alal, valmistudes hulgaliselt tasustatavaid karjäärivõimalusi. See on muutuva krediidiprogrammiga programm, mis nõuab 30–34 ainepunkti, sõltuvalt teie eelnevast kursuste sisust antud teemal.

See programm ei vii New Yorgi osariigi õpetamissertifikaadini. Saadaval on ka võimalus esmaseks õpetamissertifikaadiks.

Mida sa õpidTeise keele õpetamise lähenemisviisid, mida saab kohandada vastavalt mitmekesise keelelise, haridusalase ja etnilise taustaga õppijate vajadustele.Teise keele pedagoogika, teise keele omandamise uuringud, lingvistika, inglise keele grammatika ning kultuuridevahelised või mitmekultuurilised uuringud.Kuidas töötada välja ja rakendada uuenduslikke klassiruumi strateegiaid ja õppekavasid.Tunnustus kultuurilise mitmekesisuse kohta globaalsetes haridusasutustes.Kuidas sa õpid... [-]
Ameerika Ühendriigid New York
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Interdistsiplinaarse olemusega ja toiduteemalise stipendiumi esirinnas paiknev magistrikraad rõhutab rahvusvahelisi, riiklikke ja kohalikke toidusüsteeme. Teil kujuneb ar ... [+]

Õppige New Yorgis toidusüsteeme, kultuuri ja poliitikat

USAs esimene magistrikraadiprogramm, mis on pühendatud toidu stipendiumile, NYU Steinhardti toiduõpingud rakendab humanitaar- ja sotsiaalteaduste lähenemisviise ning valmistab teid ette analüüsima praegust Ameerika toidusüsteemi, selle globaalseid seoseid ja kohalikke alternatiive. Uurite toidu kultuurilisi, poliitilisi, majanduslikke, keskkonnaalaseid ja geograafilisi lähenemisviise kohalikes, linna- ja globaalsetes oludes.

See 40-ainepunktine magistriprogramm nõuab 19 ainepunkti kohustuslikke kursusi, mis hõlmavad toidusüsteeme, kultuuri ja poliitikat, samuti teadustöö komponenti. Lisaks nendele nõuetele võite võtta 21 ainepunkti spetsialiseerumismoodulites (poliitika / propageerimine, äri- / sotsiaalne ettevõtlus, meedia / kultuurianalüüs), võimaldades teil oma huvidesse süveneda.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 6 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Valmistuge kunstiinstitutsioonide juhtivatel kohtadel - nii mittetulunduslik kui ka mittetulunduslik. Õppige uusi lähenemisviise kunsti kättesaadavuse ja osalemise soodus ... [+]

Programm

1971. aastal loodud visuaalkunstide administratsiooni magistriprogramm oli esimene rahvas, kes keskendus eriti visuaalse kunsti juhtimiskarjäärile nii traditsioonilises kui ka alternatiivses kontekstis. Võttes arvesse kujutava kunsti riiklikku ja rahvusvahelist kultuurilist ja majanduslikku mõju, aga ka väljakutseid, millega kunst täna silmitsi seisab, valmistab programm ette õpilasi mitmesuguste kunstiorganisatsioonide juhtideks. Visual Arts Administration MA programm tegeleb kogu kunstiökoloogiaga, sealhulgas kultuurikeskkonnaga, milles kunst ja kunstiorganisatsioonid tegutsevad; kunstniku roll ühiskonnas; kuidas kunstiteoseid dokumenteeritakse, esitletakse ja tõlgendatakse; kunstiteoseid eksponeerivate organisatsioonide struktuur ja juhtimine - nii mittetulunduslik kui ka mittetulunduslik; ning kunstiteoreetikute, kriitikute, kuraatorite ja kogujate roll. Programmi õppekavas võetakse arvesse ka seda, kuidas kunstiorganisatsioonide haridus laiendab teadmisi ja suurendab vaatajaskonda, kunsti kasvavat rolli linnaarengus ja avalikes ruumides ning uusi lähenemisviise ja vahendeid juurdepääsu ja osalemise soodustamiseks. Suurt rõhku pööratakse rahaliste vahendite kogumise, finantsjuhtimise, turunduse ning visuaalse kunsti uue meedia ja tehnoloogia tundmise teoreetiliste ja praktiliste vahendite omandamisele. Kuigi programm on peamiselt suunatud valdkonna mittetulunduslikule segmendile, pakub see ka tugevat kasumlikust koondumist. Rõhk on asetatud visuaalse kunsti halduse valdkonnas tehtavale koostööle. Programm kasutab ära oma positsiooni New Yorgis, et kasutada erinevaid kunstiorganisatsioone ja spetsialiste, kes on kättesaadavad juhtumianalüüside, fookusgruppide, külastuste ja praktikas rakendatud teooria näidete kaudu. Programmi ulatusliku praktikakomponendi ja vilistlasvõrgustike kasutamine võimaldab õpilastel juurdepääsu laiale üksikisikutele ja valdkonnas tegutsevatele organisatsioonidele ning suurendab nende mõistmise sügavust selle väljakutsuva piirkonna keerukusest. Programmi algusest peale on võetud ulatuslik ja integreeritud rahvusvaheline väljavaade. Õppekava soodustab globaalset perspektiivi kursuste lugemiste ja arutelude käigus ning mitmete välismaal toimuvate õpingute kaudu. Näiteks Londonis analüüsivad tudengid materjalikultuuris kunsti näitust ja väljapanekut dünaamilise õppekava kaudu,... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 6 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Selles paindliku krediidiga teadusmagistriõppe programmis õpid täiustatud kvantitatiivseid uurimismeetodeid ja rakendate neid sotsiaal-, käitumis- ja terviseteaduste krii ... [+]

Ühiskondlikult oluline magistrikraad

Riikliku haridusstatistika keskuse andmetel on statistika ja infoteaduse alal töökohtade arv viimase viie aasta jooksul peaaegu kolmekordistunud - ja Ameerika statistikaühenduse teatel pole selle nõudmise rahuldamiseks endiselt piisavalt statistikaalaseid lõpetanuid. Selle programmi üliõpilasena omandate kõrgelt turustatavate edasijõudnute analüüsioskuste laiaulatuslikuks väljakutsuvaks ja rahuldust pakkuvaks andmemahukaks karjääriks sotsiaal-, käitumis- ja terviseteadustes. Eelkõige peavad selle programmi õpilased:

Ehitage tugev alus statistikauuringute tehnikatele ja rakendage neid tänapäevaste sotsiaal-, käitumis-, terviseteaduste ja poliitikauuringute kriitiliste probleemide lahendamiseks.Valmistuge ette karjääriks statistiliste statistikute ja andmeteadlastena era- või avalikus sektoris, töötades sellistes valdkondades nagu psühholoogia, haridus, politoloogia, avalik poliitika, meediauuringud või tervishoid.Valmistage ette edasiseks akadeemiliseks õppimiseks erinevatel erialadel, mis nõuavad kvantitatiivset analüüsi või sellele keskenduvad.Programmi põhifunktsioonid... [-]
Ameerika Ühendriigid New York
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 6 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Take a Virtual Tour of NYU Steinhardt!

NYU Steinhardt: Moving Forward into the Future

Why study education in NYC?

The graduates changing communities around the world

Address
82 Washington Square East
10003 New York, New York, Ameerika Ühendriigid