Loe ametlikku kirjeldust

60610_ScreenShot2017-11-14at11.19.40.png

New England College on eraõiguslik mittetulunduskõrgkool, mis asub Uus-Inglismaal asuvas Hennikeri linnas, New Hampshire'is, mis on pühendunud erakorralise hariduse pakkumisele bakalaureuse-, magistri- ja doktorantidele üle kogu maailma.

Uus-Inglismaa kolledž, mis on USA uudiste ja maailma aruanne põhikoolide bakalaureusekraadide tipptasemel, valmistab õpilasi ette nii, et see on tugev, põhjalik ja huvitav. Me nimetame seda "kogemuslikuks õppimiseks" või õppimiseks tegemiseks. Kui see on äri või filosoofia kursus, siis on NECi professorid õppekavas praktilisi kogemusi, nii et üliõpilased lõpetavad rohkem kui lihtsalt kraadi.

New England College'ist on palju elemente, mis võivad teile intrigeerida - ainulaadset haridusfilosoofiat, maalilist ülikoolilinnakeseadet või kõiki tegevusi, mis võivad teie isiklikku ümberkujundamist kaasa aidata - ja võite lihtsalt leida, et see on teie jaoks õige koht. Tere tulemast!

Võrdsed haridusvõimalused

Uue Inglismaa kolledži poliitika on kõigi haridusprogrammide ja nendega seotud tugiteenuste ja hüvede haldamiseks viisil, mis ei diskrimineeri õpilase või tulevase üliõpilase rassi, värvi, usutunnistuse, soo, seksuaalse sättumuse, vanuse, rahvusliku päritolu, füüsilise või vaimse ebasoodsate tingimuste või muude tunnuste tõttu, mida ei saa seaduslikult selliste programmide või teenuste pakkumise aluseks. Lisaks sellele ergutavad kõik institutsioonide piirkonnad vähemuste ja naissoost üliõpilaste rakendamist, et kõrvaldada hariduse ja sellega seotud teenuste sätted igasuguse varasema diskrimineerimise tagajärgedes ning kehtestada menetlused, mis tagavad võrdse kohtlemise ja võrdse juurdepääsu rajatistele ja hariduslikele hüvedele kõigile üliõpilastele seaduses nõutud.

60611_ScreenShot2017-11-14at11.20.09.png

NEC lühidalt

Campus : Henniker, New Hampshire on 15 minuti kaugusel riigi pealinnast (Concord, NH), 30 minuti kaugusel suurimast linnast (Manchester, NH) ja 90 minuti kaugusel Bostonist. Klassid, koosolekuruumid ja elamispinnad jagavad ümbritsevat meie 220-akrise ülikooli ja Contoocooki jõe ilu.

Programmid : 37 bakalaureusekraadi, 12 magistriõppekava ja üks doktorikraadi programm on kõik kättetoimetatud vabade kunstide traditsioonides, rõhutades kogemuslikku õpet, pühendunud ja saavutatud teaduskonna poolt.

Õpilased : ligikaudu 1000 ülikoolilinnakust ja 900 online-bakalaureuseõpilast ja 900 üliõpilast kogu maailmast New England College'is. NEC kogemus on koostöö ja toetav. Väga mitmekesine, üle ühe kolmandiku NECi tudengitest ennast kui värvi õpilasi.

Tegevused : 18 võidusõidu spordiala, arvukad sisustuspornad ja üle 40 igasuguse klubi ja organisatsioonid ning lõpmatu lõbusate tegevuste ja sündmuste ajakava muudavad teie NECi kuuluvuse lihtsaks. Olge osa Pilgrim Nationist!

Praktika : NECi üliõpilased on saanud kasu üle 1000 praktikavõimaluse, pideva ligipääsu reaalsele kogemusele ja praktilist koolitust aktiivse koostöö kaudu tööstuspartnerite ja karjäärinõustamisteenustega.

Missioon ja visioon

Missioon

New England College on loominguline ja toetav õpikogukond, mis kutsub inimesi üles muutma ennast ja oma maailma.

Visioon

New England College on kõige kõrgemalt hinnatud ja soovitud väike erakõrgkool New Hampshireis, tuntud oma innovaatiliste akadeemiliste programmide ja juhtivana kogemusliku hariduse valdkonnas.

60612_ScreenShot2017-11-14at11.21.31.png

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

New England College

New England College's Master of Science (MS) In Human Services programmid pakuvad õpilastele 36-krediidi kraadi programm, sealhulgas paljud kursused 60-krediidi MS vaimse ... [+]

New England College's Master of Science (MS) In Human Services programmid pakuvad õpilastele 36-krediidi kraadi programm, sealhulgas paljud kursused 60-krediidi MS vaimse tervise nõustamine, ilma intensiivse praktikakomponenti. Selle programmi lõpetajad on ette valmistatud sotsiaalteenuste, hariduse, käitumise tervishoiu juhtimise, nõustamisega seotud organisatsioonide ja tervishoiu juhtivatel kohtadel. Spetsiaalsed karjääriredelid, mille lõpetajad võivad taotleda, hõlmavad juhtumikorraldust, päevakäitlejaid, psühholoogilisi assistendeid ja kutsealaseid hindajaid.

Inimtervishoiu 36-krediidi MS ei ole mõeldud selleks, et vastata nõustamispraktika nõudele. See programm on mõeldud õppijatele konsultatsiooni-, psühholoogilise või seotud teenindusvaldkondades, kes soovivad jätkata karjääri era- või avalik-õiguslikes inimteenistustes või nõustamisseadmetes. Põhikursused pakuvad teadmisi erialal, kuid valikained pakuvad tänapäevaste probleemide uurimist, mis võimaldavad üliõpilasel keskenduda inimteenuseid pakkuvatele elanikele ja / või huvivaldkondadele, kes pakuvad toetavat nõustamist ja juhtimist / juhtimist. Üliõpilased peavad edukalt läbima nurgakivi projekti, et näidata põhiteadmiste omandamise pädevust, mis on lõpetamise nõue.... [-]

Ameerika Ühendriigid Henniker USA veebis
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
New England College

Oskab kasutada taktikaliste ja strateegiliste otsuste toetuseks finants- ja raamatupidamisandmeid. Mõistke juhtimisoskusi, mida on vaja keerukate projektide juhtimiseks e ... [+]

Oskab kasutada taktikaliste ja strateegiliste otsuste toetuseks finants- ja raamatupidamisandmeid. Mõistke juhtimisoskusi, mida on vaja keerukate projektide juhtimiseks edukateks järelduste tegemiseks. [-]
Ameerika Ühendriigid Henniker USA veebis
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
New England College

... [+]

[-]
Ameerika Ühendriigid Henniker USA veebis
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
New England College

Magistrikraad arvuti infosüsteemides on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad kombineerida infosüsteemide tehnilise pädevuse arendamist, omandades teadmisi ja arendades osk ... [+]

Magistrikraad arvuti infosüsteemides on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad kombineerida infosüsteemide tehnilise pädevuse arendamist, omandades teadmisi ja arendades oskusi juhtimis- ja korralduslikes valdkondades. Lõpetajad selle programmi suudavad töötada erinevates valdkondades, et maksimeerida state of the art infosüsteemi tööriistu ja tehnikaid, et edendada organisatsiooni edu.

Spetsialistid / koondumised

Arvuti infosüsteemide (CIS) magistriõppes nõutakse, et õpilased täidaksid põhiuuringu, mis pakub ulatuslikku ülevaadet infotehnoloogia ja infotehnoloogiaga seotud teemadest. Peale selle põhiprogrammi pakub programm spetsialiseerunud kontsentratsioone, mis võimaldavad õpilastel uurida ühe arvutitehnoloogia üldise valdkonna üksikasjalikke ja põhjalikke aspekte.... [-]

Ameerika Ühendriigid Henniker USA veebis
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
98 Bridge Street
03242 Henniker, New Hampshire, Ameerika Ühendriigid
Koduleht
Telefon
603.428.2000
Address
USA veebis, Ameerika Ühendriigid