New York University, Leonard N. Stern School of Business

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Alates esimesest päevast, ajalugu NYU Stern (New York University, Leonard N. Stern School of Business) on peegelpildis, et linna, kellele see on nii tihedalt seotud. NYU Business School asutati veidi üle 100 aasta tagasi andma ärikoolituse poegadele ja tütardele immigrandid. Täna Leonard N. Stern School of Business on esirinnas äri haridus Ameerikas ja maailmas. NYU Stern väärtused NYU Stern, oleme kujundanud soodustava keskkonna edumeel- juhid. Me oleme loonud kõige rikkam keskkond õppimiseks äri riigis meie pühendumust 4 väärtusi.

  • Academic Excellence Me usume, et tipptasemel tule mitte teades õigeid vastuseid vaid esitada õigeid küsimusi. Mis üks suurimaid ja paremini teaduskondades maailmas, meie õpilased arendada mitte ainult sügavamale oskusi, kuid laiemas perspektiivis on ettevõtluse roll maailmas.
  • IQ + EQ Me väärtustame nii IQ ja EQ ja kujundavad kogukonna inimesi, kes on nii intellektuaalne ja inimsuhete tugevusi.
  • Koostöö ühenduse Me usume väärtus meie üheselt koostööl kogukond ja anda rohkesti juhtimise võimalused, meeskond rollid, klubid ja loom edendada kultuuri ühisõpet ja teeme.
  • Energia globaalse Hub Me usume integreerida energia New York meie akadeemilise kultuuri. Me võimendav lähedus äri ja kultuuri rikkust NYC loominguline ja uuenduslikke viise.

Asukohad

New York

Address
NYU Stern
Henry Kaufman Management Center
44 West Fourth Street

10012 New York, New York, Ameerika Ühendriigid

Programmid

Praegu ei ole programmi, et kuvada

Palun täpsustada üle, vaadake meie populaarne kategooriate alla või täita märksõna otsingut.


... or simply by choosing your degree: