Noble Manhattan Global

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meist

Noble Manhattan on juba pikka aega kaasatud treeneritreeningusse ja on sellisel kujul ennenägematu, et ta suudaks oma aastaid kogenud teadmisi ja kogemusi koondada, end oma valdkonna juhina. Mõne hetke pärast saate teada, kuidas bussikoolituskursused on tööstuses iseseisvalt akrediteeritud, ja me võime uhkusega nõuda kõrgeimat akrediteerimise taset. Kuigi meie koolitus toimub paljudes Ühendkuningriigis ja välismaal asuvates kohtades, asub peakontor Weymouthis muul põhjusel, kui me räägime. Koolitus aitab inimestel oma elust kõige paremini ära teha, määratledes tõeliselt olulise ja tasakaalustatuse.

Kontor asub rannast 20 meetrit, nii et kõik meeskonnad kogesid hingematvalt ja inspireerivat seisukohta, kui jõuame tööle, ja sellega kaasneb uhkus, et teame, et tegutseb enam kui 26 riigis ja neil on partnerite võrgustik kogu Ühendkuningriigis. Me peame oma õpilasi meie laiendatud perekonnana ja head suhted paljude inimestega, kes on juba kvalifitseeritud, kuid soovivad jääda Noble Manhattani osaks. Nad osalevad meiega mitmel erineval moel; toetusgrupid, näitused, juhendamine jne, ja me otsime alati võimalusi, kuidas aidata neil oma karjääri arendada.

Koolituste läbiviimise hõlbustamiseks õpilastele kogu maailmas pakutakse sageli Londonis või Oxfordis. Kursused on hoolikalt kujundatud nii, et nad toetavad teid, peavad olema paindlikud ja tegema valikuid juhendamise kohta, kui soovite rohkem õppida ja oma karjääri arendada. Tähtis on see, et teate, et teid toetatakse ja juhitakse mööda teed, mis viib teid nii kaugele kui kaugele, kui soovite minna ja saate tunnustada kõrgelt professionaalse treenerina, kellel on tunnustatud tööstusharu tunnustatud kvalifikatsioon.

Asukohad

Richmond

Address
11425 Timber Point Dr
Richmond, Virginia, Ameerika Ühendriigid

Weymouth

Address
Noble Manhattan Coaching Ltd
P.O Box 2142 Weymouth Dorset DT3 5YS, United Kingdom

Weymouth, Inglismaa, Suurbritannia

Programmid

Praegu ei ole programmi, et kuvada

Palun täpsustada üle, vaadake meie populaarne kategooriate alla või täita märksõna otsingut.


... or simply by choosing your degree: