Northeast Ohio Medical University- College of Graduate Studies

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ühendus on keskendunud

Kirde-Ohio meditsiiniülikool on pühendunud tervise, majanduse ja elukvaliteedi parandamisele Kirde-Ohio provintsis, läbi meditsiini-, farmaatsia- ja tervishoiuteaduste hariduse kõikidel tasanditel; uute teadmiste arendamine biomeditsiiniliste, kogukonna tervise- ja käitumisteaduste kaudu; ning kogukonnateenuste ja tervisekoolituse pakkumine kogu piirkonnas.

NEOMED asub riigi ühe peamise tervishoiupiirkonna keskel ning on rahvuslikult hinnatud haiglate, teadusettevõtete ja kõrgkoolide seas, mis on terviseteadustes edukad.

Teave NEOMEDi kohta

3 6 1

3 kolledžit, 6 teadustöö sihtala, 1 haridus ja tervisekeskus

2300

Kliiniline ja ülikooli teaduskond

9

Ülikooli ja kolledži Pathway partnerid

100

Haigla-, kliinilised ja apteegipartnerid hariduse ja praktika võimaluste jaoks

40 aastat tervishoiuteenust

Juba üle 40 aasta on NEOMED teinud koostööd oma haridus -, kliiniliste ja teaduspartneritega, et edukalt koolitada tervishoiutöötajaid ja meditsiiniteadlasi, kellest enamik on pärit ja pöörduvad tagasi Kirde - Ohio piirkonda. Ülikool koolitab üliõpilasi meeskonnapõhises, kutsealadevahelises keskkonnas ning pakub lisaks magistrikraadile ja doktorikraadidele ning teiste meditsiinivaldkondade teadustööle ka doktorikraadi (Pharm.D.) kraadi.

Akrediteerimine

NEOMED ja selle paljud akadeemilised programmid omavad akrediteeringuagentuuride akrediteeringuid ja vastavad nende individuaalsetele erialadele.

Administreerimine

NEOMEDi maailmatasemel õppejõud ja töötajad on lahutamatuks osaks NEOMEDi üliõpilaste edasisest arengust ja tervishoiu tulevikust Kirde-Ohio piirkonnas ja kaugemalgi.

Haridus

NEOMED pakub väljapaistvat kutsealast koolitust meditsiini- ja apteekide üliõpilastele koostöös teiste ülikoolide ja rohkem kui 150 kliinilise asutusega.

Ajalugu

Alates selle loomisest 1973. aastal on NEOMED pühendunud arstide, apteekrite ja tervishoiuteadlaste järgmise põlvkonna koolitusele.

Missioon

Kirde-Ohio meditsiiniülikool parandab hariduse, teadustöö ja teenuse kaudu Kirde-Ohio erinevate kogukondade tervist, majandust ja elukvaliteeti.

Visioon

Olla Ameerika Ühendriikide peamine kogukondadevaheline tervishoiuteaduste ülikool.

Väärtused

Meie väärtused peegelduvad meie haridus-, teadus- ja töökeskkonna kuues rühmas: pädevus, kommunikatsioon, hoolivus, uudishimu, iseloom ja ühendus.

Ülikooli juhtkond

NEOMEDi juhtkond on pühendunud ülikooli missiooni, visiooni ja väärtuste täitmisele ning ülikooli tuleviku edendamisele.

Asukohad

Rootstowni alevik

Address
Ohio 44,4209
44272 Rootstowni alevik, Ohio, Ameerika Ühendriigid