Loe ametlikku kirjeldust

Meie missioon on harida järgmiste põlvkondade sünteetiliste mõtlejate ja juhtide - inimesi, kes suudavad liikuda valdkondi ja tööstusharusid, tuvastada lähenemisi ja luua mõju inimkeskme disaini objektiivi kaudu. Need mõtlejad ei ole üldisemad, vaid eri tüüpi spetsialistid. Nad võtavad ühtse lähenemisviisi probleemide lahendamisele, tuginedes inseneri, sotsiaalteaduste, disaini ja juhtimisteooria oskustele.

Disaini mõtlemine

Me võtame kasutusele probleemide kujundamise ja võimaluste leidmise metoodika, et luua loomingulisi ja tulemuslikke tulemusi. Püüame alati parema disaini protsessi parandada, meie eesmärk on integreerida disaini mõtlemine õppekavasse ja meie akadeemiliste programmide praktilisi projekte.

Interdistsiplinaarsed programmid

Pakume erinevaid immerssiivseid, interdistsiplinaarseid programme üliõpilastele, kraadiõppe üliõpilastele ja töötavatele spetsialistidele, kes õpetavad koostööd ja juhtimist disaini mõtlemises.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Northwestern University Master of Product Design and Development Management

Master of Product Design ... [+]

Master of Product Design

Uuenduslik õppekava

Meie kursuste keskmes on järgmised kategooriad:

Tootearenduse raamistikJuhtimise põhialusedJuhtimineProtsessi täiustamineTootearendus EssentialsEsietendus

Mpd2-programm sisaldab järgmiste koolide õppejõude:

McCormicki tehnika ja rakenduskõrgkoolKelloggi juhtimiskoolPritzkeri õigusteaduskondWeinbergi kunsti- ja teaduskolledžValdkonna eksperdidÜliõpilaskond

Mpd²-programmil on ainulaadne ja mitmekesine üliõpilaskond. Tavaliselt sisenevad meie õpilased programmis kolme kuni 30aastase kogemusega positsioonides, mis ulatuvad insenerist projekteerija juhi ja tegevjuhi alla, tööstusharudes alates toidust kuni meditsiiniseadmete ja sõjavarustuse juurde kuni konsulteerimiseni ja on pärit ettevõtetest, sealhulgas Microsoft, Baxter International, General Electric, Harley-Davidson ja Wrigley, samuti mitmed väiksemad ja / või eraettevõtted.... [-]

Ameerika Ühendriigid Evanston
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
9 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Design Innovation

Master of Product Design and Development Management (mpd²) at the Segal Design Institute
Address
Segal Design Institute 2133 Sheridan Rd
IL 60208 Evanston, Illinois, Ameerika Ühendriigid
Koduleht