Loe ametlikku kirjeldust

Meie missioon on harida järgmiste põlvkondade sünteetiliste mõtlejate ja juhtide - inimesi, kes suudavad liikuda valdkondi ja tööstusharusid, tuvastada lähenemisi ja luua mõju inimkeskme disaini objektiivi kaudu. Need mõtlejad ei ole üldisemad, vaid eri tüüpi spetsialistid. Nad võtavad ühtse lähenemisviisi probleemide lahendamisele, tuginedes inseneri, sotsiaalteaduste, disaini ja juhtimisteooria oskustele.

Disaini mõtlemine

Me võtame kasutusele probleemide kujundamise ja võimaluste leidmise metoodika, et luua loomingulisi ja tulemuslikke tulemusi. Püüame alati parema disaini protsessi parandada, meie eesmärk on integreerida disaini mõtlemine õppekavasse ja meie akadeemiliste programmide praktilisi projekte.

Interdistsiplinaarsed programmid

Pakume erinevaid immerssiivseid, interdistsiplinaarseid programme üliõpilastele, kraadiõppe üliõpilastele ja töötavatele spetsialistidele, kes õpetavad koostööd ja juhtimist disaini mõtlemises.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Northwestern University Master of Product Design and Development Management

Master of Product Design ... [+]

Master of Product Design

Uuenduslik õppekava

Meie kursuste keskmes on järgmised kategooriad:

Tootearenduse raamistikJuhtimise põhialusedJuhtimineProtsessi täiustamineTootearendus EssentialsEsietendus

Mpd² programmis on õppejõud järgmistest Loodekoolidest:

McCormicki tehnika ja rakenduskõrgkoolKelloggi juhtimiskoolPritzkeri õigusteaduskondWeinbergi kunsti- ja teaduskolledžValdkonna eksperdidÜliõpilaskond

MPd²-programmis on ainulaadne ja mitmekesine õpilaskond. Meie õpilased sisenevad programmi tavaliselt kolme kuni 30-aastase kogemusega ametikohtadel, mis ulatuvad insenerist disainerini juhatajani tegevjuhini, tööstuses toidust meditsiiniseadmeteni ja militaarseadmeni ning nõustamiseni ja on tulnud ettevõtetest, sealhulgas Microsoft, Baxter International, General Electric, Harley-Davidson, SC Johnson, Northrop Grumman, Brightstar ja Mars Wrigley, aga ka mitmesugused väiksemad ja / või eraettevõtted.... [-]

Ameerika Ühendriigid Evanston
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
9 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Master of Product Design and Development Management (mpd²) at the Segal Design Institute
Address
Segal Design Institute 2133 Sheridan Rd
IL 60208 Evanston, Illinois, Ameerika Ühendriigid
Koduleht