Northwood University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Missioon Northwood Ülikooli on arendada tulevasi juhte globaalses vaba ettevõtlusega ühiskonnas.

Väärtused Statement

Me usume:

eeliseid ettevõtlikkust vaba ettevõtlusega ühiskonnas. individuaalse vabaduse ja isikliku vastutuse. toimiv alates asutamisest eetikat ja ausust. edendada ja võimendades globaalne, mitmekesine ja multikultuurse olemust ettevõte.

Core Eesmärk Statement

Tuum eesmärk on arendada juhtide, juhid ja ettevõtjad koos märgi ja oskusi sõita isikliku, organisatsioonilise ja ühiskondliku edu.

Tulemused ja atribuudid

Eetikakoodeksi

Kogukond üliõpilased, õppejõud ja töötajad Northwood Ülikooli kinnitab seda eetikakoodeksit kui käitumine, mis laiendavad meie ühiseid väärtusi.

Vabadus: Me kasutada isikliku vabaduse, samas kindlustada teised on puutumatud meelevaldse sekkumise tõttu tingimuse või asjaoluga, kindlustada, et vabadus on piiratud ainult oma vastutust selle tagajärjed.

Austus: Me käsitleme kõiki teisi tähelepanu oma olukorrale ja läbimõeldud arvesse nende väärtus inimestena.

Empaatia: Püüame mõista tundeid, mõtteid ja arusaamu teistega et kaastunde ja õigluse meie tegevuse tulemuseks võib olla.

Vaimsus: Me püüame vaimne areng on vajalik meie õnn ja kasvu ning soodustavad keskkonnas, mis toetab kõigi majanduskasvu.

Ausus: Me omaks tõepärasuse, õigluse, aususe ja nõuda ei esine pettust või pettust ennast ja teisi, kellega me tegutseme.

Saavutus: Me kasutame oma oskusi, et luua kõrge saavutus ja kiidan kõrge saavutus teised.

Ausus: Kõigil meie teod, meil tuleb juhinduda käitumine koodi, mis näitab meie väärtusi, takistamatult poolt asjaolu, omakasu, avalikkuse surve või eraõiguslik kiusatus.

Vastutus: Me vastutada hoole ja teiste heaolu ja vastutab mõeldud ja soovimatuid tagajärgi meie teod.

Ülikooliharidus on rohkem kui kursustel ja kogemusi, mis on saadaval. See on arhitektuuri selliseid sätteid, mille eesmärk on luua määratletud tulemusi. Selle õppe kogukond, keskendume oma jõupingutused saavutus järgmisi tulemusi ja atribuudid.

Meie lõpetajad:

 1. Aru traditsiooni vabaduse.

 2. Kas laia praktilist arusaamist oma valitud valdkonnas.

 3. Kas tuttav ideid sõidu ettevõtte juhid.

 4. Suhtle efektiivselt kõnes ja kirjas.

 5. Aru keerukate globaalsete küsimustega.

 6. Kas pidev atraktsioon uutele ideedele.

 7. Oskab selgitada oma isiklikud väärtushinnangud.

 8. Aru esteetiline, loominguline ja vaimne elemendid elu.

 9. Kas tõhus ise hindajad.

 10. Kas tegevusele orienteeritud.

 11. Oskavad avastamine ja probleemide lahendamisel.

 12. Pöörduge elukestva õppe.

Northwood Idea

Meil vaadata Northwood Ülikooli haridus on investeering oma tulevikku. Iga isik, kes kulutab aega, et Northwood hariduse loobub võimalus pühendada, et aeg kõik teised ajaviidet ta võib tegeleda selle aja jooksul.

Väärtus Idea

Me usume, et konkurentsivõimeline, produktiivne töö võib ületada takistusi, lahendada probleeme ja saavutada eesmärke; et inimene saab midagi muuta maailma, kus nad elavad; et poliitiline ja majanduslik vabadus on ülimalt tähtis levitava loovust ja tootlikkust; et ohverdada - kokkuhoid - on vajalik eeldus, et edu; et võrdsete võimaluste põhineb toetuse ja ebavõrdsuse tasu samade kriteeriumide alusel ei ole ainus sobiv, kuid vajalikud tingimused; süsteemis ei sundinud kooskõlla mõned üldplaneeringu; et see on erinevused meie seas, mis muudavad meid huvitav ja kasulik üksteise suhtes; in vabadus ebaõnnestuda. Meil peab olema õigus kanda positiivsed ja negatiivsed tagajärjed meie tegevust; et konkureeriva süsteemi, kõik, kes osalevad kasu saada; Me pühendada end kõrvaldamiseks kunstlikud takistused võrdsed võimalused kõigile inimestele. Rassilise, usulise või seksuaalse tõkked on needuseks meie; et mõistmine ja väärtustamine kunstide ja humanitaarteaduste on peamiseks allikaks inimese rikastumise elus produktiivne inimestele; et haridus ei ole kunagi midagi, et üks inimene saab teha teise. See on pigem midagi kaks inimest koos teha. See tähendab, et õppeasutus on peamiselt vahendajana teadmisi.

Harjutame terve skeptitsism suurte ja võimsate valitsus, sest me arvame, ajalugu on selgelt näidanud, et sellised struktuurid liikuda kiiresti on inimeste poole on inimeste üle, ja vabadus on kadunud tasakaal. Meie talu monoliitne võim on järjepidevad äri, töö, ja valitsus spektri. Me kahtlustame, et lisaks ühiskonnana me ei saa võita loomist õiguslike monopolide välja arvatud väga vähe ja piiratud tingimustes.

See on Northwood idee.

ajalugu

 1. märts 1959 kaks noort meest idee, eesmärk ja pragmaatilise filosoofia hõlmab see kõiki, lahku oma karjääri traditsiooniline kolledži struktuuri uue mõiste hariduses.

Nende julge idee sai teoks, kui Dr. Arthur E. Turner ja Dr. R. Gary Stauffer õpib 100 õpilast Northwoodis Instituut, kasutades 19. sajandi mõis Alma, Michigan, nagu koolimaja, väike laenatud raha tegevuskulud, ja palju määramiseks.

Northwood loodi maailm muutub. Venelased olid käivitatud Sputnik ja Ameerikas oli kiiresti järgima. Stauffer ja Turner vaatasin rassi ruumi. Nad nägi uut tüüpi ülikooli, kus õpetus juhtimise viis tee. Kuigi piiridel ruumi olid paljastavad oma saladusi, Stauffer ja Turner aru pürgib - tehniline, tootmine, turundus, jae-, iga tüüpi äri - vaja state-of-the-art, eetika juhitud juhtimise.

Aeg on kinnitatud edu, mida need kaks noort kasvatajad nimega "Northwood Idea" - sisaldab õppetunde American vabaettevõtluse ühiskond kolledži klassiruumis.

Dr David E. Fry võttis tüüri 1982 ja siis Dr. Keith A. Päris 2006. aastal, iga jätkates samal ideaale Stauffer ja Turner, ei löönud kõikuma alates põhiväärtused, ülikooli kasvas ja küpsenud. Kooliõppekava laiendatud; Northwood läks alates on instituudi akrediteeritud ülikooli, siis DeVos Graduate School of Management on loodud ja seejärel laiendatud; Täiskasvanute Õppekava ja programmi keskuste laienenud üle 20 kohtades kaheksa riiki; rahvusvahelise programmi keskused olid moodustatud Malaisia, Rahvavabariigi Hiina, Sri Lanka, ja Šveits; ja olulise ehituse nagu ülikooli tudengielu Centers lisaväärtust Northwood õpilaste kogemus. New pürgib nagu Järelturu Studies, meelelahutuse ja spordi juhtimise ja mood kaubandus koos campus partnerluse Montreux, Šveitsi, näitavad rikastatud kogemus kõigile meie õpilastele.

Mis selgelt sõnastatud missioon on arendada tulevasi juhte globaalses vaba ettevõtlusega ühiskonnas, Northwood Ülikooli laiendab oma kohalolekut riiklike ja rahvusvaheliste kohtades. Professorid tegelevad majandusliku ja poliitilise dialoogi; õpilased on tekkimas Meistrite piirkondliku ja riikliku akadeemilise võistlustel. Igal ülikoolilinnakud ja kõik vaheseinad, Northwood Ülikooli on pingestatud ja tegutseb aktiivselt dünaamiline programmeerimine ja suurenenud mõju.

Northwood Ülikooli koolitab juhid ja ettevõtjad - kõrgelt kvalifitseeritud ja eetiline juhid. Üle 35,000 vilistlaste ja elav tulevik The Northwood mõte on elus ja terve.

Asukohad

Midland

Address
4000 Whiting Dr

48640 Midland, Michigan, Ameerika Ühendriigid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega