Nova Southeastern University, H. Wayne Huizenga College of Business & Entrepreneurship

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Üks Florida premier ärikoolidest, NSU H. Wayne Huizenga äri- ja ettevõtluskõrgkool jõuab õpilasteni kogu maailmas veebipõhiste ja kohapealsete, rahvusvaheliselt tunnustatud bakalaureuse- ja magistrikraadiprogrammidega.

Tutvuge ühe väheste rahvakoolidega, mille nimel tegutsetakse ettevõtlusega ja kus:

 • Reaalse maailma õppejõud esitavad ajakohase õppekava, mis edendab töökohal uuendusliku mõtlemise vaimu.
 • Enam kui 3000 üliõpilast omandavad mitmesuguseid bakalaureuse- ja magistrikraate.
 • Võite valida, kuidas õppida veebis täisajaga või osalise tööajaga.
 • Dünaamiline peamine ülikoolilinnak Fort Lauderdale-Davie'is, Floridas.

startup, meeting, brainstorming

Visioon

H. Wayne Huizenga äri- ja ettevõtluskõrgkool pakub ülemaailmset akadeemilist, erialast ja praktilist haridust üksikisikutele ettevõtluses, ülikoolides, valitsuses ja mittetulundusühingutes. Kvaliteedi tunnustatud mainega pakuvad Huizenga ettevõtlus- ja ettevõtluskõrgkooli korporatiivsed suhted ja kaasaegne tehnoloogia üliõpilastele suurepäraseid reaalse õppe kogemusi.

Missioon

H. Wayne Huizenga äri- ja ettevõtluskõrgkooli missioon on harida tulevasi ärijuhte ja ettevõtjaid, pakkudes neile serva, mis valmistaks neid kõige paremini ette meie Florida kaguosa ainulaadse rahvusvahelise ja teenusmajanduse teenimiseks.

writing, pen, man

Filosoofia

Me usume sellesse tempokasse, kiiresti muutuvasse maailma, ettevõtluses osalevad inimesed, akadeemilised ringkonnad, valitsusasutused ja mittetulundusühingud vajavad mugavaid, juurdepääsetavaid, kõrgema väärtusega haridusvõimalusi. Ainult teadusliku ja kutsekvalifikatsiooniga õppejõude, tudengitega isiklikku suhtlemist ja tõhusat tehnoloogiat kasutades saame õpilasi edukuseks ette valmistada.

Saame oma nägemuse realiseerida ainult siis, kui kõik Huizenga ettevõtluskõrgkooli õppejõud ja töötajad on meie teiste sidusrühmade toel pühendunud kursuste, õppekavade, kohaletoimetamisviiside ja õpilastele pakutavate teenuste innovatsioonile vastavalt õpilaste vajadustele. Huizenga ärikolledži edu sõltub meie õppejõudude, töötajate ja üliõpilaste võimest rakendada äsja omandatud teadmisi väärtuse loomiseks oma äri-, akadeemilistes, valitsusasutustes ja eriti mittetulundusühingutes ning ühiskonnas tervikuna .

Põhimõtted

 • Suhtuge oma akadeemilistesse suhetesse ausalt.
 • Olge pühendunud Huizenga Ettevõtlus- ja Ettevõtluskõrgkooli visioonile, missioonile, filosoofiale ja põhimõtetele.
 • Kohelge üksteist väärikuse, lugupidamise ja tundlikkusega, et luua hooliv keskkond, mis võimaldab õppejõududel, personalil ja tudengitel saavutada oma suurim potentsiaal.
 • Olge keskendunud ja vali oma valijate vajadusi, et saaksime oma õpilasi ette valmistada mitte ainult "reaktoriteks", vaid ka meie ühiskonna kujundajateks.
 • Seadke endale kõrged ootused ja näidake üles initsiatiivi, otsustusvõimet, paindlikkust ja meeskonnatööd, et saaksime oma missiooni ja visiooni täita.
 • Teil on kaalukas soov edastada teadmisi organisatsioonide toimimise kohta ja neid teadmisi rakendada, et loovlahenduste väljatöötamine oleks elu peamine fookus.
 • Tehke visioon, loovus, avatus ja vastuvõtlikkus praeguse olukorra muutmiseks, õppimise ja muutuste loomiseks ning vaadake meie rolli Huizenga äri- ja ettevõtluskõrgkoolis ning ülikoolis pigem dünaamilise protsessi kui staatilise komplekti osana. fikseeritud suhted seotud ülesannetega.
 • Püüa pidevalt mõista panust, mida saame anda organisatsiooni visioonile ja missioonile, ning püüdma anda oma panuse seal, kus on selge, suhteline eelis.
 • Uskuge, et elukestev õpe ja selle rakendamine suurendab ühiskonda märkimisväärselt.
 • Olge kultuuriliselt küps ja näidake üles tugevat tunnustust mitmekesisusele ja rikkusele, mida see elule ja õppimisele toob.

Asukohad

Fort Lauderdale

Address
3301 College Avenue
33314-7796 Fort Lauderdale, Florida, Ameerika Ühendriigid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega