Loe ametlikku kirjeldust

Oklahoma City Ülikool on coeducational, linna- eraülikooli asub Oklahoma City, on Uptown piirkond. Ülikool on liitunud Metodisti kirikus ja pakub mitmesuguseid kraadi kunsti, kujutava kunsti, teaduse ja äri. Ainus Oklahoma institutsioon loetletud top astme piirkondliku, magistrandid tasemel ülikooli kategooria US News ja World Report, Oklahoma City Ülikool on loetletud ka Forbes "" Parim Christian Kolledžid "ja" 100 parimat College ostab. "

tasumata Programs

Rohkem kui 70 bakalaureuse peamised äriühingud, 20 koolilõpetaja kraadi (sealhulgas õiguse kraadi, MBA ja kaks doktoriõpe) ja täiskasvanute Studies Program töötavatele täiskasvanutele teenida bakalaureus või bakalaureusekraadi.

Special võimalused

Service-õppe võimalusi kogu õppekava; Ülikooli kiitusega programm; OCULEADS, stipendiumi ja juhtimise programm; OKÜ-Doers Taiwan õppekava; Center for Inimsuhete Studies läbi Film ja kirjandus; Washington Semester Program; välismaale õppima programmi; ja veel!

kogenud teaduskonna

Seitsekümmend kaheksa protsenti meie õppejõud omama kõrgeima kraadi oma valdkonnas. Professorid, ei lõpetanud assistendid õpetada kõik klassid.

isiklikku tähelepanu

Student / teaduskonna suhe 11: 1 ja klassi suurus umbes 17 uustulnukat ja 13 upperclassmen

Mitmekesine keskkond

Rohkem kui 1800 üliõpilast ja 600 kraadiõppurid alates 46 riikide ja 43 välisriikide

aktiivne ülikoolis

Rohkem kui 80 õpilaste juhitud organisatsioonid, sealhulgas seitse riiklikud korporatsioonid ja sororities, meie endi peatükis Habitat for Humanity, multikultuurne õpilane ühendused, õpilasomavalitsuste ja rohkem.

Stellar kergejõustik

Tähed on võitnud 60 üleriigilisi meistrivõistlusi, sealhulgas 2015. NAIA meeste murdmaa meistrivõistluste, väites, et tiitli juba kolmandat aastat järjest. OKÜ õpilane-sportlased on säilitada üldine GPA 3,0 või kõrgem 13 aastat järjest.

ideaalne asukoht

Meie 104 pargilaadsete aakrit elada mugavalt Oklahoma City, vaid mõne minuti kaugusel erinevaid haridus-, sotsiaal-, kultuuri- ja vaba aja veetmise võimalusi.

Erakorralise rahalise abi

Rohkem kui $ 34.000.000 antakse igal aastal akadeemilise teenete või tulemuslikkuse stipendiume, auhindu alates $ 1000 kuni $ 10.000. Paljud teised stipendiumiprogrammidest nagu Clara Luperi Õpetlased ja indiaani stipendiumiprogramm abi pakkuda meie õpilastele. Rohkem kui 90 protsenti õpilased saavad akadeemilise väärtus, jõudluse või vajadus põhinev rahalist abi.

Quick faktid

Oklahoma City University hõlmab Metodisti traditsioon stipendiumi ja teeninduse ja tervitab kõiki usundeid kultuuriliselt rikas kogukond, mis on pühendatud õpilaste heaolu ja edu. Mehed ja naised jätkata akadeemilist läbi õppekava, mis keskendub õpilaste intellektuaalse, kõlbelise ja vaimse arengu valmistada neid, et olla tõhus juhid teenust oma kogukonnas.

Brief History of OKÜ Oklahoma City Ülikool oli prahitud nagu Epworth'i Ülikooli 1. september 1904. Esimene õpilased osalesid klassis üks universaalne hoone. Saja kuueteistkümne õpilane, et sügisel. Algne hoone on veel püsti ja osa Epworth'i Metodisti kirikus Oklahoma City.

Ellujäänud tormid finantsraskused, ülikooli kolis Guthrie sügisel 1911. Klassid viidi läbi vana Oklahoma Territory kapitoolium. Sel ajal muudeti nimi Metodisti Ülikooli Oklahoma. 1922. aastal muudeti nimi Oklahoma City College. Kolledž kolis oma praegusesse asukohta Oklahoma City. Praeguse valitsuse hoones nii klassiruumid ja õpilaskodus. 1924. aastal kolledži ümber Oklahoma City University. Loe edasi »

Registreerimine: Rohkem kui 2300 üliõpilast ja 1700 kraadiõppurid alates 46 riikide ja 49 välisriikide

Student / teaduskonna suhe: 11: 1

Keskmine klassi suurus uustulnukat: 17

Keskmine klassi suurus upperclassmen: 13

Campus: 104 pargilaadsete aakrit südames Oklahoma City

Partnerlus: Eraldi Metodisti ülikoolis kehtestatud aastal 1904

Matemaatika: Rohkem kui 78 protsenti teaduskonna hoidke kõrgeima kraadi oma valdkonnas; no klassi õpetanud kraadiõppe assistendid

kaasamine: Rohkem kui 60 üliõpilasorganisatsioonid, sealhulgas kuus riiklike korporatsioonide ja sororities

National edetabel: Järjekindlalt järjestatud top-tier, magistrandid tasemel ülikooli poolt US News & World Report

Finantsabi: Rohkem kui 90 protsenti õpilased saavad akadeemilise, väärtus, jõudluse või vajadus põhinev finantsabi

Töökoht: Nimega "Great College tööle", mida kroonika Higher Education

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Oklahoma City University

Master of Arts in TESOL aste on 36 krediidi-tunnise programmi. Mis laia valikut kursusi, programmi eesmärgiks on varustada õpilased koos keeleoskuse ja pedagoogilist kool ... [+]

MA kraad: Master of Arts in TESOL aste on 36 krediidi-tunnise programmi. Mis laia valikut kursusi, programmi eesmärgiks on varustada õpilased koos keeleoskuse ja pedagoogilist koolitust oluline erinevate aspektide TESOL, sealhulgas muu hulgas, õppekava, materjali arengu metoodika, klassiruumis korra ja hindamise. Programm pakub ka õpilastele praktika võimalusi saada vahetuid praktiline kogemus

Sertifikaat TESOL: Tunnistus on 18 krediidi-tunnise programmi loodud spetsiaalselt neile, kes ei soovi jätkata magistrikraadi, kuid soov volikirjad TESOL, mis abi neil saada tööd TESOL nii kodumaal kui ka välismaal.

Vastuvõtutingimused: Kõik taotlejad peavad olema bakalaureusekraad regionaalselt akrediteeritud kolledžis koos GPA vähemalt 3,00 4,00 skaalal. Taotleja GPA veidi alla 3,00 võib loal programmi juhatusel ja lõpetanud õppejõud, siseneda programmi tingimisi; ta peab säilitama vähemalt GPA 3,00 lõpetaja õppekava jätkata. ... [-]
Ameerika Ühendriigid Oklahoma City
Avatud registreerimine
Päevane õpe
36 tundi
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Campus of Oklahoma City University

Oklahoma City University