Loe ametlikku kirjeldust

Sissejuhatus

Hoolitseda põnevaid õppimisvõimalusi ja teadmisi ja kogemusi maailmaklassi, auhinnatud teaduskonna Vana Dominion University online programmid on ideaalne, et rahuldada tänapäeva õpilased.

Kvaliteetne haridus

Vana Dominion mainet kvaliteetse hariduse ulatub tagasi 1930. Kui ta avas oma uksed Norfolk, VA, kui jagamise College of William ja Mary. Täna ODU on üks vähestest avalik-õiguslike ülikoolide Carnegie Sihtasutus "doktoriõppe ülikoolid: Kõrgem Research Activity" vahet. Meie professorid luua teadmisi, samuti jagada. Tõendab kvaliteedi programmidest, Old Dominion University on akrediteeritud, kuid komisjon Colleges of Southern Association of Colleges ja koolid sõlmida bakalaureusekraadi, magistrikraadi, haridus spetsialist ja doktorikraadi. Lisaks arvukatele õppeprogrammide ülikooli individuaalselt akrediteeritud spetsialiseeritud asutuste poolt tunnustatud nõukogu Kõrghariduse Akrediteerimise.

Mugav Kursused Pakkudes sünkroonne ja asünkroonne online-kursused, ODU võimaldab õpilastel jätkata oma haridusteed ja ikka rahuldada pere ja töö. Lugege meie e-õppe keskkond siin.

Support Services Vana Dominion University pakub sama akadeemilise toetab ja ressursse online üliõpilaste-campus õpilased. Tutvuge meie online akadeemilise ressursse siin. Tehniline tugi on saadaval kogu päeva ja kogu öö, iga päev aastas.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
Location address
Old Dominion University,
Office of Distance Learning,
Gornto Hall #401

Norfolk, Virginia, VA 23529 US
Social Media