PATTEN UNIVERSITY

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kell Patten Ülikool, usume, et igaühel peab olema võimalus saada kvaliteetset kõrgharidust. Me oleme pühendunud tehes kõrghariduse kättesaadavad ja taskukohased kõigile, ükskõik oma vanus, asukoht, rahvuslikust või rahalist olukorda.

Alates 1944. aastast, Patten Ülikool on teeninud maine hoolikalt juhendamist õpilaste ja teha vahet meie kogukonnas. Täna oleme laiendanud oma kättesaamatuks ka online education, säilitades samas meie kohustus rikastada maailma ning annab üliõpilastele lähedal isiklikku tähelepanu. Kell Patten, olete kunagi lihtsalt number.

Aitame teil edu

Meie online programmid, keskendume aidates töötavad täiskasvanud omandada oskusi ja teadmisi, mida nad vajavad, et edendada või muuta oma karjääri. Meie paindlik e-õppe platvorm annab teile vabaduse teenida oma kraad teie tingimustel, saades samal ajal tihedat suhtlemist õppejõud ja üliõpilased palkamiseks õpikeskkond.

Samuti oleme pühendunud tehes hariduse taskukohane nii et õpilased saavad teenida määral ilma omandada võlakoorem. Meie uuenduslik õppemaksu mudel ja strateegilise vähendada bürokraatiat õhuliini võimaldab meil kulusid vähendada ja läbima hoiuste teile.

Akrediteerimine Patten University on akrediteeritud WASC Senior Kolledž ja ülikool komisjon ( "WSCUC"). WSCUC on piirkondlik akrediteerimise asutuse teenistuses mitmekesine rühm avaliku ja erasektori kõrgkoolides üle California, Hawaii, ja Vaikse ookeani, samuti piiratud arv institutsioonid väljaspool USA Oma töö eksperdihinnangu, mis põhinevad standarditel nõus liikmeks, WSCUC õhutab pidevalt Töö parandamiseks ja tagab liikmeks ja tema valijaskonnale, sealhulgas avalikku, et akrediteeritud asutused täidavad oma ülesandeid teenust oma õpilastele ja üldsusele.

Asukohad

Oakland

Address
2433 Coolidge Ave.
94601 Oakland, Californias, Ameerika Ühendriigid

USA veebis

Address
USA veebis, Ameerika Ühendriigid