Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

umbes PVAMU

Asutatud aastal 1876, Prairie View A & M University on teine ​​vanim avalik kõrgkool on Texase osariik. Mis kehtestatud maine tootmiseks insenerid, õed ja haridustöötajate PVAMU pakub bakalaureusekraadi kraadi 50 akadeemilist suurtootjad, 37 magistriõppes ja neli doktoriõppekavadel läbi üheksa Colleges ja koolid. Liige Texas A & M University süsteemi Ülikooli on pühendatud täidab oma maa-andmise ülesanne saavutada õpetamise, teadustöö ja teenuse.

Väärtused

Kättesaadavus ja kvaliteet

Prairie View A & M University annab võrdsed haridus võimalus, et üha rohkem isikuid kandmata ja alakoormatud elanikkonna elavate peamiselt hulgast majanduslikult ja sotsiaalselt mööda ühiskonnas; Lisaks teeb ülikool haridusprogrammid eesmärk on valmistada kõiki lõpetas edukalt konkureerida lõpetaja ja kutsekoolid kui ka tööjõud.

Mitmekesisus

Prairie View A & M University jätkab oma pühendumust tööle, registreeruda, harida ja kraadiõppurid ja tööle ja ette õppejõud ja töötajad olenemata vanusest, rahvusest, soost, rahvusliku päritolu, sotsiaalmajanduslik taust, või hariduslikust mitteseotud puude; Lisaks ülikooli pakuvad väljakutseid nii akadeemiliselt andekas ja ette valmistatud, kes saabub kolledži võime, kuid ilma kolledži valmis saavutus.

juhtimine

Prairie View A & M University stimuleerib, algatada ja rakendada programme ja teenuseid nii innustavad ja juhivad üliõpilased, õppejõud ja töötajad, et arendada nende enesekindlus, enesedistsipliini ja muud rekvisiidid saamas edukas juhid oma kutsealade ja oma kogukonnas ; Lisaks University pakub campus põhinev ja kaugõppe programme parandada elu võimalusi isikud oma teeninduspiirkonnad.

Tähtsus

Prairie View A & M University reageerivad vajadus kõrgelt haritud, tehniliselt pädev lõpetajate haritud paista 21. sajandi tööjõudu; Lisaks ülikooli laieneb tooteid oma teadustöö ja teenuste lahendada probleeme ja lahendada probleeme nagu vägivald, liig- ja kuritarvitamine; narkootikumide ja alkoholi kuritarvitamine; vaimse, füüsilise ja psühholoogilise hooletusse; keskkonna ebaõiglust; ja muude sotsiaalsete dissonants, et kahjustada elukvaliteeti kodanikkond.

Sotsiaalne vastutus

Prairie View A & M University on edendada aktiivset osalemist konstruktiivse sotsiaalse muutuse läbi vabatahtliku, juhtimise ja kodanikuaktiivsus on osa tema õppejõud, personal ja üliõpilased; edasi Ülikool hakkab kasutama kanalit mõjutamiseks avaliku poliitika kohalikul, riigi, riigi ja rahvusvahelisel tasandil.

Missioon

Prairie View A & M University on riigi abistab, avalik, põhjalik maa andmine kõrgkooli. Ülikool oli määratud 1984. aasta muudatus Texas põhiseaduse kui "institutsioon esimeses klassis." See on pühendatud saavutada tipptase ja tekst õpetamise, teadustöö ja teenuse. Sellega püütakse investeerida programmi ja teenused, mis on suunatud teemasid ja probleeme, mis mõjutavad etniline ja sotsiaalmajandusliku elanikkonnast Texas ja laiema ühiskonna, sealhulgas maailmaareenil.

Ülikooli eesmärk on pakkuda kvaliteetset õpetlik kogemus õpilastele, kes lõpetamisel bakalaureuse, magistri või doktorikraadi, omada isemajandamise ja kutsealane pädevus. Kogemus on läbi imbunud institutsioon väärtusi, sealhulgas, kuid mitte ainult, kättesaadavus ja kvaliteet, vastutus, mitmekesisus, juhtimise, otstarbekust ja sotsiaalset vastutust.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Prairie View A&M University

Master of Science in Accounting programmi eesmärk on pakkuda täiendõpet raamatupidamises valmistada ambitsioonikaid raamatupidamise spetsialistid karjääri avaliku, era- j ... [+]

Master of Science in Accounting Programm keskendub pakkuda arenenud raamatupidamise ettevalmistamisel karjääri raamatupidamise ja finantsjuhtimise avalikus ja erasektoris. Õpilased õpivad, et tõhusalt hinnata eetilisi olukordi, raamatupidaja või finantsjuht võib tulla äri keskkonnas, kaasates seaduste ja standarditega seotud finantsaruandlus ja tähtsust isikupuutumatus. Lõpetajad näitavad ka võime mõelda kriitiliselt ja lahendada probleemid raamatupidamises.

Miks kraad Raamatupidamine alates Prairie View A & M University? Programm on mõeldud spetsialistidele ja töötavad täiskasvanud Klassid on planeeritud õhtuti või laupäeviti Houston juures PVAMU Northwest Houston Center Klassid on väikesed, mis võimaldab teaduskonna anda üksikasjalikku tagasisidet ja abi Kursused on õpetanud kogenud CPAS ja professorid, kes on terminal kraadi erialade Kõik programmid on akrediteeritud assotsiatsiooni Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International), kullastandard ärikool akrediteerimise Arvestuslik 4 + 1 programmi ... [-]
Ameerika Ühendriigid Preeriavaade
September 2020
Inglise
Osakoormus
2 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles