Loe ametlikku kirjeldust

Meie missioon

Pacifica Graduate Institute on akrediteeritud kõrgkool, kus pakutakse magistri- ja doktoriõppe programme, mis on kujundatud sügavpsühholoogia traditsioonides. Instituut on loonud haridusliku keskkonna, mis toob kaasa kultuurilise mitmekesisuse ja individuaalsete erinevuste austamise ning akadeemilise ringkonna, mis toetab vaba ja avatud uurimise vaimu. Õpilastel on Vaikse ookeani kahe ülikoolilinnakus muljetavaldav haridusressursside hulk, mis asuvad ranniku jalamuse ja Vaikse ookeani vahel, mõne miili lõuna pool Santa Barbara, California. "Pacifica on Instituudi missioon. Missioon, "anima mundi collende gratia" (hinge ja kogu maailma hingamine) on inspireerinud sõna-sõnalist hulgast teisi kaugeleulatuvaid inimesi - neid, kes nüüd kannavad nägemust ise. Selle kutsumise intensiivsus on paljude unistuste kaudu läbiviidav seemne impulss. Kultiveerituna avaneb see hinge säde, mis juurdub sügava psüühika animeeritud kohalolekust, isiklikule täitmisele ja õiglasemale ja viljakale planeedile. Üha keerukamas maailmas pakub Pacifica teaduskonna, personali, vilistlaste ja üliõpilaste stipendium ja teenistus hingekeskne "intelligentsus" lahutamatu osa sellest, mida meilt nüüd palutakse. "
- Stephen Aizenstat, Ph.D., kantsler, asutaja president.

Pacifica Graduate Institute missiooni kinnitus

Pacifica Graduate Institute ülesanne on edendada psühholoogia ja mütoloogiliste uuringute loovat õpet ja uurimistööd, mis on kujundatud sügavpsühholoogia traditsioonides.

Pacifica on pühendunud inimese kujutlusvõime kingituste kasvatamisele ja kogumisele, luues vaba ja avatud uurimise vaimuga haridusliku keskkonna kooskõlas akadeemilise vabaduse tunnustatud väärtustega. Nii et need arusaamad võivad mõjutada meie ajastu isiklikke, kultuurilisi ja planeetilisi muresid, on see pühendumus sisaldunud moto: animae mundi colendae gratia - selle nimel, et hing ja kogu maailmas oleksid püstitatud.

Päritolu

Pacifica jälgib paljusid oma kesksetest ideedest iidsete jutuvestjate, dramaatiliste ja filosoofide pärandit kõikidelt maadelt, kes registreerisid kujutlusvõimalusi. Nende varaste meeste ja naiste pärand on kujunenud mitmetes kultuurilistes kontekstides, kaasa arvatud Freudi, Jungi ja teiste selle sajandi psühholoogide teoreetikute süstemaatilised uurimised. Sügavpsühholoogia mõisted tulenevad sellest pikast arengust ja on Vaikse ookeani orientatsiooni keskmes. Need ideed - näiteks sümboli ja metafoori tähtsus isiklikes ja kultuurilistes kujundites või dünaamilise vastasmõju tunnustamine loodusmaailma ja inimese psüühika maailma vahel - on esitatud kõigis instituudi programmides. Pacifica üliõpilased ja õppejõud aitavad kaasa selle rikkaliku teadmiste kogumisele läbi inimese kujutlusvõime keerukuse. Psühholoogia ja mütoloogiliste uuringute kontseptsioonide laiendamine väljaspool personaalset kui konsultatsiooniruumi ja väljaspool klassiruumi näeme psühholoogilist elu evolutsiooniliseks arenguks looduses, mis on elus kõikides meie maailma nähtustes ja süsteemides. Nende mitmemõõtmeliste vahetuste uurimisel ja nendega töötamisel toetame meie maailma tänapäeva muredele panust dialoogide kaudu inimese psüühika, kultuuri mütoloogiate, kollektiivse inimese kujutlusvõime ja elava planeedi vahel.

Põhiväärtused / ideed

Aastate jooksul on Pacifica arendanud põhiväärtuste / ideede komplekti, mis juhendavad institutsioonilist elu, õppekavade arendamist ja hindamispraktikat.

Logod: idee, et akadeemiline tippsaavutus on meie õppekava, teadustöö ja stipendiumi teavitamisel keskne - mida tõendab teadlik teadlik teadvustav teadlikkus uute teadmiste suhtes, mis tuginevad kindlalt mineviku traditsioonidele, mis teavitavad kogu inimese arengut (intellekt, unistus, intuitsioon , sümptomid, tunne, kujutlusvõime ja muud teadmise viisid) seoses suurema sotsiaalse maailmaga.

Eros: avatud suhtlemise tähtsus, lugupidamine, hooldus ja südamlik suhtumine mitmekülgse kogukonna juurde, mis hõlmab ka armastust õppida kui inimese vaimu üllas eesmärki.

Teadvus: Pacifica kui "psühholoogilise kogukonna" teadlikkus, mis on seotud sügava psüühikaga, pööratakse tähelepanelikult tähelepanu isiklikule ja kogukonna enesehinnangule, teadvuse varju teadlikule hoolele ja päikese mõtlemise austamisele (põhjus) ja kuule peegeldus (unistus ja kujutlusvõime).

Ausus: vajadus õiglase, psüühikeskusega suhtumises, mis on juurdunud "tarkuse traditsioonides" ja pühendunud ausa ja hooliva osaluse kasvatamisele enese, meie õpilaste ja meie ümbritseva maailma vahel.

Teenus: meie endi ainulaadsete inimesteni, teistele Vaikse ookeani piirkonna kogukonna inimestele ja neile, keda me näeme, näiteks kõned, loengud, töötoad, kirjutamine, õpetamine; suutlikkus vaadata läbi kultuurivorme; kunstlik paigutus ja nähtamatu; ja meie pidev teenus meie sügavpsühholoogia, mittoloogiliste uuringute ja humanitaarteaduste valdkondades.

Juhtkond: maailmavaade hinge eest hoolitsemine, nagu on väljendatud Pacifica moto, "animae mundi colendae gratia", mis muutub jätkusuutlikuks kõigil tasanditel - alates meie võimalusest aktiivselt esineda imaginaalses uuringus meie kohalolekuga suuremates maakogukondades - töökoormast maakasutusele , meie viis ärijuhtimist meie ärimudelisse.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Pacifica Graduate Institute

Me mõistame maailma müüdidesse ja traditsioonidesse sarnaseid jooni ja niite, mõistsime paremini meie ühist inimkonda, austades samal ajal inimesi elukvaliteediga ja mõis ... [+]

MA mytholoogilistes uuringutes

Klassid algavad septembri alguses

Me mõistame maailma müüdidesse ja traditsioonidesse sarnaseid jooni ja niite, mõistsime paremini meie ühist inimkonda, austades samal ajal inimesi elukvaliteediga ja mõistes oma kogemusi.

Pacifica mütoloogiliste uuringute programmMA / Ph.D. sügava psühholoogia aluseks olevates mütoloogilistes uuringutes

Pacifica mütoloogiliste uuringute sihtasutus on erinevate kultuuriliste ja usuliste traditsioonide esmaste tekstide tihe lugemine. Need kursused soodustavad interdistsiplinaarseid stipendiume, pöörates erilist tähelepanu müütidele, ikonograafiale, sümbolitele, usulistele tõekspidamistele ja rituaalsetele tavadele. Kaalutakse hoolikat ülevaadet ajaloolistest ja tänapäevastest lähenemistest müüdi uurimiseks.... [-]

Ameerika Ühendriigid Carpinteria Santa Barbara
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Pacifica Graduate Institute

Kogukonna ja ökopühholoogia uurimine vabanemise ja põlisrahvaste psühholoogiate valguses paneb meid sügavalt uurima ja lahendama ebaõigluse, vägivalla ja ekspluateerimise ... [+]

MA sügavpsühholoogia alalÜhendus, vabastamine,

Klassid algavad oktoobri alguses

Kogukonna ja ökopühholoogia uurimine vabanemise ja põlisrahvaste psühholoogiate valguses paneb meid sügavalt uurima ja lahendama ebaõigluse, vägivalla ja ekspluateerimise sügavaid tagajärgi psühholoogilisele, ühiskondlikule ja ökoloogilisele heaolule.

Ühendus, vabastamineUmbes

See kraadiõppe eriala on julge algatus selleks, et luua transdistsiplinaarseid ja muutuvaid lähenemisviise meie aja kriitilistele isiklikele, ühiskondlikele, kultuurilistele ja ökoloogilistele väljakutsetele. Selle saavutamiseks on vaja radikaalset kaasatust psühholoogia ümberkujundamise kui ühiskonna potentsiaalselt vabastava ja taastava jõuna, kes on algatanud sotsiaalse, majandusliku ja keskkonnaõiguse, rahu tagamise ja ökoloogilise jätkusuutlikkuse edendamise algatusi. Spetsialiseerumine on pühendunud killustatute kultuuriliste ja ökoloogiliste sidemete taastamisele ning demokraatliku, dialoogilise, rõõmsa, jätkusuutliku ja vägivallatu elu loomisele.... [-]

Ameerika Ühendriigid Carpinteria Santa Barbara USA veebis
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Pacifica Graduate Institute

Pühendatud pakkuma õpilastele unikaalset ja tõestatud põhjalikku koolitust abielu, perekonna ja individuaalse psühhoteraapia ning professionaalse kliinilise nõustamise al ... [+]

Nõustamispsühholoogia MA

Klassid algavad kogu september

Pühendatud pakkuma õpilastele unikaalset ja tõestatud põhjalikku koolitust abielu, perekonna ja individuaalse psühhoteraapia ning professionaalse kliinilise nõustamise alal, tunnustades psüühika süsteemseid ja mõõdetavaid mõõtmeid.

Meie ainulaadne nõustamispsühholoogia programm

Nõustamispsühholoogia kohta

Vaikse ookeani psühholoogiaalane MA programm on juba üle kolme aastakümne teinud eripärase ja põhjalikku koolitust ja rõhuasetust abielu ja pereteraapia kunstile, teadusele ja praktikale, professionaalsele kliinilisele nõustamisele ja sügavpsühholoogiale. Kuna ettevalmistus abielu ja pereteraapia ning professionaalse kliinilise nõustamise lubamiseks on see rangelt akadeemiline programm rõhutades nii kliiniliste oskuste teoreetilist mõistmist kui ka kogemuslikku väljaõpet. Pacifica üliõpilastel on California LMFT eksamitel suurepärased edukustasud. California juhatusel käitumisteaduste aruanded, et 94% Pacifica lõpetajatele võttes MFT standard kirjalik eksamil 1/1 / 2016-12 / 31/2016 läbinud eksami, mis on kõrgem kui riigi keskmine 75% selle aja jooksul .... [-]

Ameerika Ühendriigid Carpinteria Santa Barbara
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles