Park University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Park Ülikool asutati aastal 1875 ja on nelja-aastane, era-, mittetulundusühingute, coeducational, kunsti institutsioon kraadi programmid, mis on täielikult akrediteeritud Higher Learning Komisjoni liige North Central Association of Colleges ja koolid. Park on nimeks top reastatud väärtus üleriigilise era- ja ülikoolide vanemad ja kolledžites, online ressurss vanemad kolledži seondunud õpilased, ja tal ei ole läbi riigi õppemaksu. Õppimine Park University Kuna eraõiguslik institutsioon, Park 's klassid on väikesed ja huvitavat. Professorid anda isiklikku tähelepanu ja valmistada õpilasi ette elukestvaks õppeks. Mis üliõpilast rohkem kui 120 riigis, Park pakub võimalusi õppida uusi kultuure ja saada teadmisi, et olla edukas maailmaturul. Õpilased registreerimisega Park University suudaks oma kraadi traditsiooniliste klasside, online klassid, või kombineerides traditsioonilise ja online klassid viisil, mis vastab nende vajadustele ja parandab nende hariduslikku kogemust. Meie online-kursused on interaktiivne, õppijakeskseid ja õpetatakse kõrgelt kvalifitseeritud, kogenud õppejõud. Meie eesmärk on teha seda võimalikult mugav teile teenida edasijõudnud ja ehitada oma edu. Akadeemiline Tugikeskus pakub teenuseid, mis aitavad meie õpilased oma akadeemilise edu ja karjääriplaneerimise Cente r osutab kõiki etappe karjääri. ÕPPEVALDKONNAD Park University pakub bakalaureuse-ja magistriõppe kraadi programmid järgmistel erialadel:

Kunst, muusika ja teater äri Side uuringud haridus Humanitaarteadused Info ja Computer Science / Matemaatika KEELED Leadership & Administration Loodusteadused Prelaw PREMED / Medical Sotsiaal- ja psühholoogia

Akrediteerimine Park University 's kraadi programmid on akrediteeritud Higher Learning Komisjoni liige North Central Association of Colleges ja koolid.

Asukohad

Parkville

Park University

Address
Park University, 8700 NW River Park Drive
64152 Parkville, Missouris, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 816-741-2000

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud