Loe ametlikku kirjeldust

Ameerika vajab liidrid. Oled sa valmis?

Pepperdine'i avaliku poliitika koolis õpivad õpilased tegelikest poliitikutest, et saada hästi ümarad ja edukad juhid. Me kasutame ainulaadset õppekava, mis koondab kvantitatiivse poliitilise analüüsi kursuste ajaloos ja poliitilises filosoofias, et valmistada üliõpilasi ette mõjukas karjääris mõlemal pool vahekäiku.

School of Public Policy students in classroom

Külastuskulud

Pepperdine'i avaliku poliitika kool annab igal aastal mitmeid stipendiume. Need auhinnad on kättesaadavad rahaliste vahendite, toetajate ja vilistlaste kingituste ning ülikooli üldiste vahendite eraldamise kaudu. Stipendiumikomisjon annab stipendiumi, mis põhineb teenetel ja akadeemilisel ja töökogemusel.

113382_ScreenShot2019-04-05at2.46.00AM.png

* Keskmine stipendium, mis põhineb hinnangulistel 2018-2019 registreerimisandmetel ja ei taga rahastamist.

Meie avaliku poliitika programmi meister. . .

  • sobib ideaalselt neile, kes on teel doktorikraadi poole, samuti neile, kes otsivad mõjukat karjääri poliitikas ja poliitikas.
  • valmistab teid ette välisteenistuse karjääri, mõttekodade, mittetulundus- ja valitsusjuhtide jaoks.
  • pakub ainulaadseid erialasid ja ühisõppe võimalusi.
  • asub Kalifornias ilusa Malibu südames ja pakub üks parimaid õpikogemusi riigis.
  • on top 10 kraadiõppe poliitikaprogrammi läänes, mis on USA News and World Report'i järgi järjestatud.
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Pepperdine University School of Public Policy

Võrdle Pepperdine'i erinevat lähenemist teistele programmidele. Me kasutame ainulaadset juhtimise õppekava, mis koondab kvantitatiivse poliitilise analüüsi kursuste ajalo ... [+]

Pepperdine'i avalik poliitika

Võrdle Pepperdine'i erinevat lähenemist teistele programmidele. Me kasutame ainulaadset juhtimise õppekava, mis koondab kvantitatiivse poliitilise analüüsi kursuste ajaloolisesse ja poliitilisse filosoofiasse, et valmistada õpilasi ette mõjukas karjääris mõlemal pool vahekäiku.

Meie avaliku poliitika programmi meister ...annab pühendumuse "vaatenurkade mitmekesisusele" ja tervitab erinevaid poliitilisi perspektiive.sobib ideaalselt neile, kes on teel doktorikraadi poole, samuti neile, kes otsivad mõjukat karjääri poliitikas ja poliitikas.valmistab teid ette karjääri jaoks valitsuse juhtimises, poliitikaga seotud ärisektorites, mittetulundusühingutes, välisteenistustes ja mõttekodades.pakub ainulaadseid erialasid ja ühisõppe võimalusi.on top 10 kraadiõppe poliitikaprogrammi läänes, mis on USA News and World Report'i järgi järjestatud.Taotluse tähtaeg sügisel 2019 *... [-]
Ameerika Ühendriigid Malibu
August 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

See Your Future Differently From Here

Balanced Approach to Public Policy

Outstanding MPP Graduates