Loe ametlikku kirjeldust

Point Loma Naatsareti University on tuntud edumeelsed. Kell PLNU, teadlased, usu ja kogukond on kõik väga olulised. Õpilased saavad seda tasakaalustatud lähenemist haridusele ja jäta PLNU valmis mõelda, tegutseda ja aidata kaasa maailma.

Lisaks rohkem kui 60 bakalaureuse Erialakesksete PLNU pakub kraadiõppe programmi piirkondlikud keskused kogu Lõuna-California. PLNU teenindab enam kui 3500 üliõpilast.

Kas teadsid?

Alates 2004. aastast on üle 90 protsendi PLNU õpilased, kes on taotlenud luba, hambaravi, optomeetria, farmaatsia ja veterinaaria koolides on lubatud. Aastal 2008 Avatud Uksed aruande, PLNU välismaale õppima programmi 15. kohal rahvas (sh magistrikraadiga-õppeasutustes) jaoks protsent tudengit osalevad - umbes 30 protsenti lõpetamist pensionärid on õppinud välismaal. PLNU on riiklikult tunnustatud oma liidripositsiooni valdkonnas jätkusuutlikkus - võitnud San Diego Environmental Services Recycler of the Year Award neli välja viimase kuue aasta jooksul ja on nimeks üks Ameerika 100 rohelisem koolid Sierra Club nii 2010. kui ka 2011. aastal. Läbi PLNU on LoveWorks Lühiajalised Missioon programm, rohkem kui 2000 üliõpilased, õppejõud, personal ja vilistlased on olnud inimesi, kes vajavad umbes 60 maailma piirkondades. PLNU Center for International Development uurib säästvat äritegevust ja lahenduste ülemaailmse vaesuse. Alates 2005. aastast on 22 tudengifilmide / telesaated on võitnud auhindu või ilmus filmifestivalidel. PLNU kõne ja diskussiooni meeskond on riikliku meister parlamentaarne arutelu Associations "aastapikkune võistlused konkurentsi neli välja viimase seitsme aasta jooksul, võistlevad selliseid koole UC Berkeley ja UCLA.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Point Loma Nazarene University

See programm on varustada teid, et täita oma helistaja, kursused nagu Leading Diverse ühenduste haldamine Konflikt ja muutmine, organisatsioonilised süsteemid ja käitumis ... [+]

Olete tundnud soovi midagi, et saada liidriks olete kutsutud.

Oled valmis võtma järgmise sammu oma karjääri eeldada suuremat juhtimise ja kontrolli oma tulevikku. Master of Arts in Organizational Leadership on varustada teid juhtida teisi tõeline usaldus ja tasakaalu. See programm on mõeldud töötavad spetsialistid, kahe kohaletoimetamise võimalusi pakkuda teile paindlikkuse, mida vajate, et teenida oma kraad jätkates tööd oma praeguses rollis. Alates Fall 2016 saab registreeruda 100% elektroonilisel kujul kättesaadav kõikjal, või in-isik formaadis, mis vastab ühe öö nädalas meie Mission Valley ülikooli San Diego.

See programm on varustada teid, et täita oma helistaja, kursused nagu Leading Diverse ühenduste haldamine Konflikt ja muutmine, organisatsioonilised süsteemid ja käitumist ning palju muud.... [-]

Ameerika Ühendriigid San Diego
September 2020
Inglise
Päevane õpe
20 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles