Loe ametlikku kirjeldust

Meie missioon

Õppige ja inspireerige uue põlvkonna kvalifitseeritud, visionäärseid ja ettevõtlikke juhte, et muuta äri- ja avalik poliitika ning luua õiglasem, jõukas ja jätkusuutlik maailm.

Meie visioon

Inimeste juhtimisoskuste arendamisega mitmesuguste erinevate oskuste ja huvidega inimestel ning nendevahelise toetava võrgu edendamiseks käivitame tuhandeid spetsialiste kogu maailmas ja arendame neid juhtidena, kes kujundavad, juhivad, mõjutavad ja arendavad jõukaid ettevõtteid jätkusuutlik tulevik.

Meie väärtused

Need väärtused on infusiooniga kõikides klassiruumis ja väljaspool seda.

ÜHENDUSE

PGSis õppivad õpilased üksteist, klassiruumis ja mujal. Nad seavad väljakutse üksteise eeldustele, laiendavad üksteise kogemusi ja õpetavad üksteist, et näha maailma erinevatest perspektiividest. See elujõuline elukestva võrgustiku juhendab vilistlasi oma karjääri jooksul ja kaugemale.

Innovatsioon

PGS soodustab uuenduslikku ja ajendatut vaimu. Käimasolev koostöö peamiste tööstuse juhtidega, õppejõudude, elukoha muutjate esindajate, külalisõppejõudude ja usaldusisikutega võimaldab meil süvendada vaatepunkti innovatsiooni levitamiseks ühise heaolu jaoks ning valmistab õppijaid ette juhtivate ettevõtete, ettevõtete ja organisatsioonide kavandamise ja juurutamise.

Integrity

Parema maailma loomine nõuab kõige suuremat terviklikkust, julgust ja ausust. See on juurdunud meie õppejõudude, tegevuste ja suhetes õpilaste, vilistlaste, õppejõudude, akrediteerijate, juhatuse liikmete ja laiema kogukonnaga.

Sotsiaalne õiglus

Meie kogukond on kaasav. Me kollektiivselt tegeleme sotsiaalse õigluse ja ühise heaolu poole. Me võtame oma õppurite, töötajate, õppejõudude ja usaldusisikute kogu mitmekesisuse vorme. Meie üliõpilaste juhitud mitmekesisuse ja sotsiaalse õigluse komitee juhib pidevalt meid edasise kaasamise poole.

jätkusuutlikkus

PGS on sügavalt pühendunud ökoloogilisele ja sotsiaalsele jätkusuutlikkusele, mis toob kaasa meie pedagoogika, õppekava ja kogukonna. Valmistame oma õppijaid ette ettevõtete ja organisatsioonide jätkusuutlikkuse edendamiseks. Kõrghariduse liidrina püüame mõjutada teisi ülikoole jätkusuutlikkuse integreerimiseks oma programmide väljatöötamisse.

Isiklik areng

PGS-is kogevad õppijad translatiivse juhi arengu ja isikliku kasvu paralleelselt. Õpilased mõistavad teooriat, arendavad oskusi ja omandavad isikliku meisterlikkuse, mis on vajalikud muutusteks, mida nad soovivad maailmas näha.

Miks Presidio Kõrgkool?

Jätkusuutlikkus igal kursusel.

Me ei käsitle lihtsalt jätkusuutlikkust valitavana, sest tänapäeva maailmas pole see valik. Iga kursust õpetatakse jätkusuutlikkusobjektiiviga, mis ergutab õpilasi süsteemi nägema - mitte ainult sõnu ja numbreid. Mõistmine, kuidas kõik on ühendatud, on presidandi super võim.

Koostöö teed tippu!

Me töötame selle nimel, et luua tõeline õpikogukond. Meie õppejõud ja üliõpilaskond usuvad, et raskesti lahendatavad probleemid lahendatakse ainult meediateenuse kaudu. Klassiaeg hõlmab õpitulemusi, düaate, kiiret tuletamist, dialoogi ja loenguid.

Töökogemus on haridus.

Enamik inimesi õpib kõige paremini, harjutades seda, mida nad õpetavad, mitte loengute kuulamise või raamatute lugemisega (mitte ainult raamatutega). Meie kogemuslik õppe programm on meie õpilased, kes töötavad reaalmaailma planeerimisprojektides reaalsete ettevõtete jaoks, kellel on tõeline mõju. See on 360-kraadise õppejõu osa, terviklik õppimise kogemus.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


Presidio Graduate School

PGS MPA on ainus selline jätkusuutlik MPA - meie õpilased on mõjutanud valdkondi nii, et teised MPA-d lihtsalt ei saa. Pidage meeles: hübriidide (segatud veebipõhised / i ... [+]

PGS MPA on ainus selline jätkusuutlik MPA - meie õpilased on mõjutanud valdkondi nii, et teised MPA-d lihtsalt ei saa.

Meie avaliku halduse magister (MPA) kõige eripärasem aspekt on juhtimishariduse terviklik integreerimine avaliku korra ja haldusega. Meie MPA programmi nurgakivi on meie allkirjaga "integreeritud õppekava", mis on kavandatud kolme põhi mõisted, mis koos defineerivad pädevus säästva juhtimise alal. MPA programmi õpilased võtavad MBA-lastega kursused, omandades valdkonnaüleseid juhtimis- ja koostööoskusi meeskonna projektide ja ülesannete kaudu.

MPA programmi ülevaade

Presidio valmistab MPA üliõpilasi julgust, visiooni ja pühendumust jätkusuutlikkusele avalikus sektoris juhtima. Tänapäeva keerulised majanduslikud, sotsiaalsed ja keskkonnaalased väljakutsed nõuavad riigihalduritelt poliitika ja halduse ümberkujundamist ning äri-, mittetulundus- ja kogukonna valimisringkondade kaasamist nagu kunagi varem. Kodanike osalemisest kliimamuutustega seotud tegevuskavadesse, avaliku ja erasektori partnerlustesse keskkonnasõbralike töökohtade loomisega peavad avalikud haldajad üheaegselt juhtima ja järgima.... [-]

Ameerika Ühendriigid Seattle San Francisco
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

PGS Alumna Profile - Divya Srinavasan (C22)