Loe ametlikku kirjeldust

Kool on pühendunud kõrgeima kvaliteediga õpetamine oma bakalaureuse-, magistri- ja School of täienduskoolituse (SCE) äri õpilastele. School of Business at Providence College püüab luua õpikeskkond, mis on kooskõlas missiooni College, maandatud tugev vabade kunstide hariduse ja piibellike väärtuste liigendatud Dominikaani traditsioon. Ehitatud heli eetiliste standardite, see keskkond kasvatab isiklikus, ühiskondlikus ja professionaalset arengut oma õpilastele ja õppejõud läbi tiheda koostöö, suurepärane pedagoogika ja kvaliteetne stipendiumi. Pakume hariduse, mis valmistab õpilasi elukestev õppija, eetiline spetsialistid ja tõhus agendid muutus. Meie õppekavade arendamiseks Muodokas, sotsiaalselt vastutustundlik üksikisikute tunnustust väljakutseid ja võimalusi mitmekesisus ja globaliseerumine. Õppekava eesmärk on anda õpilastele oskusi oma valitud erialadel, samuti sellistes põhivaldkondades nagu kriitiline mõtlemine, juhtimine, meeskonnatöö, kommunikatsiooni ja infotehnoloogia. Meie õppejõud on täielikult pühendunud õpetamise ja teadustöö, nagu on kooli toetamine, et ettevõte. Me aktiivselt julgustada neid intellektuaalne ja professionaalne panuse, et oleks elustama õpetamise ja teenust. Miks õppida Business at Providence College?

Eristada ennast PC äri haridus kogemus, mis rõhutab õppejõud-üliõpilane vastasmõju seatud väike klassiruumis keskkond. Eraldi ennast teistega koos äri haridus, mis on maandatud vabade kunstide ja piibellike väärtuste Dominikaani traditsioon Rikasta oma arusaam sellest, kes sa oled erinevaid põhilisi kursusi ettevõttelt vabade kunstide ja teaduste. Investeeri eetiline, moraalne ja vaimne väärtuspõhise hariduse saanud äri professionaal, eetiliste otsuste tegemise oskusi. Töötada kirg tõde, mõistus ülekuulamisele, ja võime integreerida arvuti äri haridus loovalt töödelda ettevõtluse küsimustes.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Providence College, School of Business

Programmi õpinguid ärijuhtimise kraadi koosneb praktilistest kursustest, mida saab kasutada tööle. Iga kursus on planeeritud nii, et see on mõtestatud õppimise kogemus, m ... [+]

Providence College pakub programm kraadiõppe viib tase Master of Business Administration (MBA)

Programmi õpinguid ärijuhtimise kraadi koosneb praktilistest kursustest, mida saab kasutada tööle. Iga kursus on planeeritud nii, et see on mõtestatud õppimise kogemus, mis toob kasu üksikisikule tema karjääri. Paljud kursused on kvantitatiivne rõhuasetus arvuti rakendusi.

Kuigi tüüpiline programm on sageli kritiseeritud tootma koolilõpetajad, kes kapten tehnikat, kuid mitte aine, Providence College programm annab nõuetekohaselt arvestama sotsiaalset eesmärki ja vastutus, samuti tehnilisi aspekte äri. Lühidalt öeldes, me püüame "inimliku" Master of Business Administration programmi. See, me tunneme, on äärmiselt oluline pikaajalise lugupidamine. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Providence
September 2020
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles