Rady School of Management

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meie missioon

UC San Diegos asuv Rady School of Management arendab eetilisi ja ettevõtlikke juhte, kes innovatsiooni, koostöö ja teadmiste kaudu avaldavad maailmas positiivset mõju.

Meie väärtused

Meie koostöökultuur põhineb viiel põhiväärtusel: innovatsioon, mõju, koostöö, terviklikkus ja riskide võtmine.

Meie tulevik

Meie 14 aasta jooksul on meie õpilased ja vilistlased arendanud üle 150 ettevõtte, et saada kasu teistele ja mõjutada innovatsioonimajandust meie regioonis, osariigis, riigis ja maailmas. Jätkame tipptegurite värbamist, juhtivate tudengiteadlaste meelitamist ja innovatiivse ettevõtlus- ja teaduskoostöö õhkkonna loomist.

Rady pakub täistööajaga MBA programmi , kahte FlexMBA programmi töötavatele spetsialistidele, rahanduse magistriõppe programmi, täistööajaga ja FlexWeekendi (alates 2021) magistrikraadi ärianalüütikas , magistriõppe raamatupidamist , doktorikraadi. programmi , samuti bakalaureuse- ja juhtimiskoolituse kursused. UC San Diego suguvõsas on 16 Nobeli preemia laureaati (endine ja praegune õppejõud) ja kaheksa MacArthuri fondi preemia saajat. Rady kool on selle teadusuuringute, arendustegevuse ja innovatsiooni keskmes - see on meie õppekava ja akadeemilise mudeli alus.

Ülemaailmne Instituut

UC San Diegos asuv Rady School of Management on ametikool, mis kuulub USA ühte kõrgema astme õppeasutusse kõrghariduse ja teaduse alal. Rady kool, mis asutati 2003. aastal ja akrediteeris AACSB International (Association to Advance Collegiate Businesss Schools of Business) 2011. aastal, on Rady kool ainus uus ärikool, mis loodi USA uudiste ja maailmaraporti edetabelis kümne parema hulgas viimase 30 aasta jooksul ja on AACSB tunnustuse saavutanud riigi kõigi aegade noorim.

UC San Diego on tunnustatud kui üks populaarsemaid ülikoole maailmas ja tal on õnne anda kultuuriliselt mitmekesine rahvusvaheline üliõpilaskond. Rady kool peab kultuurilist kaasatust kooli ülesehituse jaoks oluliseks. Mitmekesisus on oluline loovuse, innovatsiooni, mõistmise ja eriti mõistmise jaoks - see kõik aitab kaasa mosaiigile, mis muudab Rady kooli nii erakordseks.

Rady kool on pühendunud kõigi kohalike ja rahvusvaheliste elanike meelitamisele, vastuvõtmisele ja kaasamisele. San Diego kogukond saab kasu erinevate elanikkonna intellektuaalsest stimuleerimisest, kultuurilisest rikastamisest, sotsiaalsest pühendumisest ja globaalsest mõistmisest.

Asukohad

San Diego

Rady School of Management

Address
Gilman Drive,9500,
La Jolla

92093 San Diego, Californias, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 858-534-9000

Akrediteeringud

AACSB Accredited