Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

Meie missioon

Rady School of Management arendab eetilisi ja ettevõtlikke juhte, kes loovad maailmas uuenduste, koostöö ja teadmiste kaudu positiivset mõju.

Meie väärtused

Meie koostööl põhinev kultuur põhineb innovatsiooni, mõju, koostöö, terviklikkuse ja riskide võtmise viiest põhiväärtusest.

Meie tulevik:

Alates 2003. aastast on meie õpilased ja vilistlased arendanud üle 180 ettevõtte, et saada kasu teistele ja mõjutada innovatsioonimajandust meie piirkonnas, osariigis, riigis ja maailmas. Jätkame tippteaduskondade värbamist, juhtivate tudengiteadlaste meelitamist ja innovatiivse ettevõtlus- ja teaduskoostöö õhkkonna loomist.

Rady pakub täistööajaga MBA programmi , kahte FlexMBA programmi töötavatele professionaalidele, rahanduse magistriõppe programmi, magistrikraadi ärianalüütikas , erialase raamatupidamise magistri kraadi , doktoriõppe programmi , samuti bakalaureuse- ja juhtimiskoolituse kursusi. UC San Diego suguvõsa hulka kuulub 16 Nobeli preemia laureaati (endine ja praegune õppejõud) ja kaheksa MacArthuri fondi preemia saajat. Rady kool on selle teadusuuringute, arendustegevuse ja innovatsiooni keskmes - see on meie õppekava ja akadeemilise mudeli alus.

Ülemaailmne Instituut

UC San Diegos asuv Rady School of Management on ametikool, mis kuulub USA ühte kõrgema astme õppeasutusse kõrghariduse ja teaduse alal. Rady kool, mis on asutatud 2003. aastal ja akrediteeritud 2011. aastal AACSB Internationali (ühingu kolledžikoolide koolituse edendamise ühing) poolt, on Rady kool ainus uus ärikool, mis loodi USA uudistes

UC San Diego on tunnistatud maailma üheks tippülikooliks ja on õnnelik anda kultuuriliselt mitmekesine rahvusvaheline üliõpilaskond. Rady kool hõlmab kultuuri kaasamist kui olulist kooli kangast. Mitmekesisus on loomingulisuse, innovatsiooni, teadmiste ja eriti arusaamise seisukohalt keskse tähtsusega, mis kõik aitavad kaasa Mosaiikule, mis muudab meie Rady kooli nii erakordseks.

Rady kool on pühendunud kõigi kohalike ja rahvusvaheliste elanike meelitamisele, tervitamisele ja kaasamisele. San Diego kogukond saab kasu intellektuaalsest stimuleerimisest, kultuurilisest rikastumisest, sotsiaalsest pühendumusest ja globaalsest arusaamisest erinevatest elanikest.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Rady School of Management

Master of Professional Raamatupidamine UC San Diego Rady School of Management on loodud vajaduste rahuldamiseks innovatsioonist juhitud organisatsioonid. MPAc üliõpilased ... [+]

Käivitage oma karjääri professionaalses raamatupidamises

Rady kooli professionaalse raamatupidamise magister (MPAc) suurendab tulevaste karjäärivõimalusi, valmistades õpilasi ette laia valikut raamatupidamise karjäärivõimalusi, mis hõlmavad avaliku sektori raamatupidamisettevõtteid, ettevõtete raamatupidamisosakondi ja mittetulunduslikke ja valitsusasutusi. Radia MPAc kogemuse aluseks on silmapaistvad teadmised, integreerivad raamatupidamise alased teadmised, meeskonnaprojektid, rõhk suhtlemis- ja meeskonnatööle, juhtumianalüüsid, professionaalsed seminarid, külalisesinejad, simulatsioonid ja praktilised kogemused.

Rady kooli MPAc programmis saate:Täitke raamatupidamise haridusnõuded CPA-le.Omandada kõrgema astme, et saada potentsiaalsetele tööandjatele atraktiivsemaks.Osale UC San Diego ja Rady kooli võrgustikest.Juurdepääs isikliku karjääri treeneritele, kasutades Rady's Graduate Career Connections.Töötage mitmekesises meeskonnas, kui õppite võtmefunktsioone, nagu turundus, rahandus ja toimingud.... [-]
Ameerika Ühendriigid San Diego
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Rady School of Management

STEM määratud rahanduse magistriprogramm UC San Diego Rady School of Management valmistab lõpetajaid ette finantssektori ees seisvate oluliste väljakutsete lahendamiseks. ... [+]

STEM määratud rahanduse magistriprogramm UC San Diego Rady School of Management valmistab lõpetajaid ette finantssektori ees seisvate oluliste väljakutsete lahendamiseks.

Rady Schooli rahandusministeeriumi lõpetajatele on tagatud positsioonid selliste organisatsioonidega nagu Goldman Sachs, JP Morgan Chase, Altegris, CITIC Securities, Drobny Capital, Rayliant Global Advisors, Gurtin Municipal Bond Management, PhoenixMart, Meritco Teenused, Dimensional Fund Advisors, UBS ja Stanford Ülikool.

Econometricsi kodu

Rady Schoolil on ainulaadne positsioon, pakkudes finantsmajandust, mis rõhutab kvantitatiivseid meetodeid, empiirilist tööd ja finantsökonoomikat. UC San Diego on rikkalik kogemus empiirilise ja teoreetilise ökonomeetriaga. UC San Diego teaduskonna teadustööst saadi välja mõned kõige levinumad empiirilised mudelid. Spetsiaalsete empiiriliste andmetöötlusmeetodite rõhuasetused eristavad Rady Schooli finantsmajandust finantskorralduse spetsialiseerunud programmidest.... [-]

Ameerika Ühendriigid San Diego
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 - 15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Rady School of Management

Magistrikraad ärianalüütikas UC San Diego Rady School of Management on STEM-iga määratud programm, mis pakub teile kvantitatiivseid oskusi andurikastes ettevõtetes edu sa ... [+]

Rady kooli äri analüüsi magistriõpe (MSBA) on intensiivne programm, mis pakub teile oskusi, et edukad andmepõhised ärikeskkonnad. Programm pakub täpset praktilist koolitust, mis valmistab teid kasutama andmeid ja analüütikat, et tuvastada ärivõimalusi, luua ettevõtlusalaseid teadmisi ja luua ärilahendusi.

MSBA üliõpilane omandab nii kvantitatiivseid oskusi, et luua paremaid otsustusvahendeid ja suutlikkust hallata meeskondi ja tõhusalt suhelda sidusrühmadega analüütika projekti igal etapil.

Kui olete valmis seda programmi rakendama, saate seda siin teha.

Rady Schooli MSBA programmis õpid:Kasutage prognoositavat analüüsi ja optimeerimist turunduse, finantseerimise, juhtimise ja toimingutega seotud andmetöötluse otsuste tegemiselAndmete kogumine, puhastamine, visualiseerimine ja analüüsimineKasutage statistilisi ja optimeerimisvahendeid (nt R, Shiny, Radiant)Äritegevuse analüüsi lahenduste loomine ja rakendamineEttevõtte analüüsi karjäär... [-]
Ameerika Ühendriigid San Diego
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

StartR - Rady School's Accelerator

MBA Class of 2019 Highlights

Alumni Profile - Suman Kamuganti

Alumni Profile - Amy Bernal

Rady School of Management
Address
Gilman Drive,9500, La Jolla
92093 San Diego, Californias, Ameerika Ühendriigid
Koduleht
Telefon
+1 858-534-9000