Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast Rennert, parim valik koolides saavutada oma inglise keele eesmärke. Kas te soovite parandada oma inglise suhtlemisoskus kutsetöös, et osaleda Ameerika ülikoolis, reisil või vestelda rahvusvahelise sõbrad, Rennert on programmi ja teadmisi, mida vaja.

Mis Rennert erinevus? Kogemus, väikesed klassid ja Isikupära. Alates 1973. aastast Rennert on õpetanud keeli ja uhke väikseim klassi suurus New York maksimaalselt 10 õpilast. Meie kvalifitseeritud, pühendunud õpetajad tuua inglise keeles elule abil kommunikatiivne meetod keele õppimise ja kastes sind reaalses maailmas kaks kõige põnevam American linnad: New York ja Miami!

Meie uuenduslik Kunst pluss inglise programm hõlmab individuaalne kursused Dance, moe-, muusika-, Make-Up kunstilist, Fotograafia, kohusetäitja ja Filmmaking New York City. Miami Arts pluss English koolitused hõlmavad Salsa Ladina tantsu ja fotograafia päikeseline kaldal South Beach.

Rennert asjatundlikkus TOEFL ja Cambridge eksam ettevalmistuskursustel, University Access Program ja Professional inglise Program töötavad spetsialistid on kinni üle maailma. Isegi õpetajad tulevad üle kogu maailma meie TESOL Õpetajakoolituse saada konkurentsieelise oma riigis.

Rennert New York ja Rennert Miami South Beach pakub täielikku ajakava õpetaja juhitud tegevus, vaba klassid ja väljasõidud suurendada oma nautimine ja pane oma inglise suhtlemisoskus tegudeks. Kutsume Teid üles uurima meie programmid ja valida üks, mis on teie jaoks parim. Loodame, et näeme varsti New York või Miami!

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka: