Rivier University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Rivier University

Teenige oma kraad ühes Ameerika parimatest piirkondadest. Rivier University on uhkelt andnud üle 80-aastase katoliiklikult juhitud akadeemilise tippteaduse traditsiooni.

Meie väike kodulinnas Nashua, New Hampshireil on elav rahvusvaheline üldsus ja selle üle kuulas Money Magazine üks parimaid elamistingimusi. Rivier asub lihtsa sõidu kaugusel põhilistest Põhja-Ameerika linnadest nagu Boston, New York ja Montreal.

Meie 68-akrilises ülikoolilinnas on kodus 2600 üliõpilast, kes tegelevad kõikide õppejõudude programmidega, sealhulgas arvutiteaduse, psühholoogia, ettevõtluse ja liberaalse kunstiga. Ülikool pakub rahvusvahelistele üliõpilastele kõrgelt taskukohaseid õppemaksu ja tasumata stipendiume.

Rahvusvahelised stipendiumid

Tunnustatud õpilastele pakutakse teenitud stipendiume kuni 51 000 dollarini.

Asukoht
Meie ülikoolilinnak asub 45-minutilise maailmakuulsa Bostoni linna, kuues USA suurim majandus, pakkudes suurepäraseid võimalusi rahvusvahelistele üliõpilastele jätkata CPT-ga ja OPT-iga peamiste tööandjatega.


Kvaliteet õpetamiseks
15: 1 üliõpilaste ja õppejõudude suhtega pakub ülikool kõigile õpilastele individuaalset õpikogemust tervitatavas kogukonnas


Valige Programs (Programmid)
BS ärivaldkonnas; BS Biotehnoloogia; BS in Finance; BS matemaatikahariduses; BS meditsiiniõdes; NS psühholoogia; BS rahvatervise valdkonnas


MS infotehnoloogia juhtimine; MBA; MS arvuti infosüsteemides; MS informaatikas

Vastuvõtutingimused
Undergraduate: 5,5 IELTS (või samaväärne) ja keskkooli diplom minimaalselt 3,0 GPA
Lõpetanud: 5.5 IELTS (või samaväärne) ja 3.0 GPA akrediteeritud ülikoolist.


Alusta kuupäevi
Jaanuar ja august (bakalaureuseõpe)
Jaanuar, mai ja august (lõpetaja)

Asukohad

Nashua

Address
420 South Main Street
Nashua, NH 03060

Nashua, New Hampshire, Ameerika Ühendriigid