University of Maryland College Park

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Inspireeritud ärikoolitus

Ülemaailmses majanduses vajab äritegevuse edu teadmisi ja oskusi, mis pole midagi inspiratsiooni.

Marylandi Ülikooli Robert H. Smith School of Business ettevõtluskoolis on meie ettevõtluse aluseks olnud ettevõtlusharidus. Meie õppejõud on maailmatasemel. Meie teadustöö on tipptasemel. Meie õppimine on kogemuslik ja juurdunud reaalses maailmas. Ja meie õpilased õpivad mõtlema nagu ettevõtjad.

Üks College College'i 12 Marylandi Ülikooli 12 kolledžist ja koolist on Smithi kool ühendatud Washingtoni, Metroplexi äri-, valitsus- ja mittetulunduslike ja professionaalsete võrkudega.

Meie teadlaste ja praktikute kogukond toetab sügavalt õppimist, pakkudes üliõpilastele võimalust edu saavutada sageli vaidlusaluses turus.

Meie laia valikut programme, tunnistusi ja kraadi on mõeldud selleks, et valmistada ette töötavad spetsialistid, kes töötavad maailmamajanduses, kus on tehnoloogia ja globaalne konkurents, mis kiirendab muutuste kiirust.

Selleks pakume bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadi ning täistööajaga, osalise tööajaga, online-ja Executive MBA programme.

Maailmamajandus on jõudmas. Tehnoloogia ja ülemaailmne konkurents kiirendab muutuste kiirust. Ettevõtjad töötavad järjekindlalt, et leida järgmised suured ideed ning viia need turule ja mastaabile. Tulevik on ebakindel, kuid täis piiratud võimalusi.

Edetabelid

  • Nr 2 rahandusprogrammi kapten (Financial Times, 2018)
  • Nr 7 Executive MBA programm, USA (The Economist, 2018)
  • Nr 9 online-MBA programm (USNews
  • Nr 9 täistööajaga MBA õpilase rahulolu, USA (Bloomberg Businessweek, 2016)
  • Nr 11 doktoriõppekava, maailm (Financial Times, 2014)
  • Nr 15 osalise tööajaga MBA programm, USA (USNews
  • Nr 21 bakalaureuse programm, USA (USNews
  • 27 täistööajaga MBA programmi, USA (Financial Times, 2018)
  • Nr. 16 teadustöö, maailm (Financial Times, 2018)

Akadeemiline terviklikkus

Smithis jagame ühist pühendumust "õigete asjadega tegelemiseks õigel viisil". Me eeldame, et õpilased käituvad ausalt, eriti kui see on seotud nende akadeemilise jõudlusega ja hoiab neid vastutav rikkumiste eest. See ei anna mitte ainult kasu meie õpilastele - see saab ühel päeval oma karjääri, ettevõtete ja kogukondade kasuks.

Dekaani kontor on pühendunud Smithi terviklikkuse kultuuri loomisele ja edendamisele. Me toetame ja rakendame Marylandi Ülikooli õppereiside juhendi akadeemilise terviklikkuse põhimõtteid. Smithi üliõpilased järgivad Marylandi Ülikooli Honor Pledge:

"Ma kinnitan oma au, et ma ei ole loovutamata antud abi andnud ega saanud seda loovutamist / eksamist."

Asukohad

Kolledži park

University of Maryland, Robert H. Smith School of Business

Address
Robert H. Smith School of Business, University of Maryland, College Park,
Kolledži park, Maryland, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 301-405-2189