Loe ametlikku kirjeldust

RMC-st

Rocky Mountain College on elamurajoonis asuv liberaalne kunstikõrgkool, mis asub liivakivist "kivimurdude" all Billingsi, Montana, riigi suurima ja majanduslikult elujõulise linna pargis asuva eeslinnade naabruses. Rocky Mountain College on ajalooliselt seotud Ühinenud Kristuse kiriku, United Methodist Churchi ja presbüteri kiriku (USA) traditsioonidega, mis on pühendunud teadmiste, usulise sallivuse ja tasuta uurimisele ning sellistele väärtustele nagu teenindus, kogukond, ja iseloomu.

Need konfesiaalsed suhted on aidanud informeerida Kolledži missiooni ja põhiteemasid ning on ilmne Kolledži missioonis, et arutada tulevaste juhtide kaudu vabade kunstide ja professionaalsete programmide kaudu kriitilise mõtlemise, loomingulise väljenduse, eetiliste otsuste tegemise, informeeritud kodakondsuse ja kutsealade tippsaavutused. Lisaks edendab kolledž kogu inimese arengut ja pakub võimalusi tudengite intellektuaalseks, emotsionaalseks, füüsiliseks ja vaimseks kasvuks nii ülikoolilinnakus kui ka kohalike ja globaalsete ühenduste kaudu.

Kolledž, kes kõrgelt kvalifitseerus piirkondlikul tasemel oma üldise tippsaavutuse eest, väljendab oma missiooni akadeemilise tipptaseme, muutuva õppimise ning jagatud vastutuse ja juhtimise põhiteemade kaudu. Kolledži õppejõud on pühendunud üliõpilaspõhisele õppele ja juhtivatele programmidele, mis sisaldavad pidevat katset Rahvusvahelise Kosmosejaama ja riigi esimese mehitamata õhusõidukite sertifitseerimise õppekavas.

Rocky Mountain College on edukuse rekord, mis on tingitud madala üliõpilaste ja teadlaste suhetest (12: 1) ja heldest rahalise abi programmist. 99% õpilastest saavad enampakkumise pakette, mis on keskmiselt 24 000 dollarit õpilase kohta; lisaks sellele läheb 97% õpilastest soovitud valdkonnas lõpetajatele või karjääriks. 52 bakalaureuse põhiosast - sealhulgas ühe riigi üleriigilistest lennundusprogrammidest -, samuti kraadiõppurid arstide assistendiõppes, raamatupidamises ja haridusjuhid võtavad õpilasi 41 riigist ja 16 riigist.

Kolleegium tõi hiljuti maha uue 2018. aastaks lõpule jõudva teaduse tipptaseme loomise. Praegused strateegilised algatused hõlmavad kaasatud ja kogemuslike õpiprogrammide edasiarendamist, tõhustatud esimese aasta kogemust, laiendatud bakalaureuse uuringute võimalusi, Pathways programmi arstiteaduses hariduse ja täiustatud akadeemilise tugiteenused. Rocky Mountain College on oma 139-aastase tipptaseme ootuste järgimise väljakujunemise järgmise etapi lõpuleviimiseks.

RMC ajalugu

Rocky Mountain College koolide lugu on tõesti lugu kolmesugustest kolledžitest. Esimene neist oli Montana College'i Instituut Deer Lodge'is, mis võtsid oma esimese klassi 1878. aastal. Varsti pärast klasside alustamist Deer Lodge'is, Mont., Wesleyan College avas oma uksed Helenas. Billingsis alustas Rocky Mountain College , Billingsi Polütehnilise Instituudi (BPI) praegune veebisait sajandi teisel poolel üliõpilasi üle kogu riigi. Kolmest koolist sai 1947. aastal üks üksus - Billings Polütehniline Instituut, mis sai Rocky Mountain College - Montana esimene ja parim.

Alates selle loomisest 1878. aastal on Rocky Mountain College üliõpilased juhid. Aastal 1947 esitasid üliõpilased BPI ümbertöötlemise Rocky Mountain College . Nad võtsid selle endale ka ise, et kiirendada kolledži laienemist, ja nad ehitasid isegi uusi hooneid, et maksta oma õppemaksu. Liivakivimid pärinesid Rimrocksist ja campus tõusis ümbritsevast põllust, et saada lääneriikidest üheks parimaks hinnatud kolledžiks.

Täna ei ole RMC-üliõpilased minevikust erinevad. Rocky Mountain College jätkuvalt meelitab ja toodab juhte, kes teevad vahet kolledžis ja nende kogukondades.

Rahualuuringute Instituut

IPS logo

Rahandusuuringute Instituut asub Montgary'i linnas Billingsi Rocky Mountain College ülikoolilinnakus, mille eesmärk on hariduse kaudu uurida ja edendada vägivalla alternatiive üksikisikute, rühmade, organisatsioonide, kogukondade ja rahvaste käitumises. " See missioon on suunanud meid paljudele huvitavatele teedele kolmanda kümnendi jooksul.

Võta ühendust RMC-ga

Campus aadress

Rocky Mountain College
1511 Poly Drive
Billings, MT
59102-1796

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Rocky Mountain College

See kiirendatud programm algab augustis viiepäevase elamutöödega ja lõpeb järgmise juunikuu viiepäevase elamiskeskusega. Kandidaadid lõpetavad intensiivse internatuuri ig ... [+]

Haridusjuhtimise magister

Tere tulemast Rocky Mountain College haridusjuhtimise magistriprogrammi.

See kiirendatud programm algab augustis viiepäevase elamutöödega ja lõpeb järgmise juunikuu viiepäevase elamiskeskusega. Kandidaadid lõpetavad intensiivse internatuuri iga kahe semestri jooksul programmis. Kandidaadid on täiskoormusega üliõpilased, kes võtavad õpinguid Billingsis või VisionNet'i kaudu. Kõigil klassidel on veebipõhised komponendid. Programmi jaoks on föderaalne rahaline abi, kui õpilased on abikõlblikud. Programm on 34 ainepunkti ja sellel on minimaalne elukoha nõue. Tugevate koolide uurimise põhjal vastab see kohordipõhine programm kõikidele riiklikele ja riiklikele standarditele. Teooria ja praktika kombineerimine kursuste ja intensiivse praktikaga, kandidaadid on valmis olema K-12 seadete juhtimisjuhid. Teaduskonna liikmed on oma valdkonna eksperdid ja jagavad kohordist asjakohast juhtimisalast kogemust.... [-]

Ameerika Ühendriigid Arved
September 2020
Inglise
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Rocky Mountain College

Rocky Mountain College raamatupidamisprogramm on ette nähtud õpilaste ettevalmistamiseks avaliku, riikliku, mittetulundusliku või tööstusliku raamatupidamise karjääriks. ... [+]

Raamatupidamise magister

Rocky Mountain College raamatupidamisprogramm on ette nähtud õpilaste ettevalmistamiseks avaliku, riikliku, mittetulundusliku või tööstusliku raamatupidamise karjääriks. Programmi eesmärk on võimaldada õpilastel tugineda oskustele ja teadmistele, mis on välja töötatud läbi bakalaureuse kursuste, et saada kvalifitseeritud, algtaseme kutselised raamatupidajad pärast lõpetamist. Õppekava põhineb Ameerika Instituut Certified Public Accountants (AICPA) põhioskuste ja valmistab ette õpilasi istuda sertifitseeritud avaliku sektori raamatupidaja eksam. Tervikuna koosneb programm nii bakalaureuse- kui magistriõppest, mis ulatub lõpuks raamatupidamise magistri kraadini.... [-]

Ameerika Ühendriigid Arved
September 2020
Inglise
Ülikool
Loe edasi eesti keeles