Rutgers School of Engineering

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Sissejuhatus Rutgers University-New Brunswicki tehnikakooli

Rutgers School of Engineering meie kraadiõppe üliõpilased väärtuslikud partnerid teadus-, juhendamis- ja teavitustegevuses. Pakume kraadiõppe programme dünaamilistele üliõpilastele 10 õppevaldkonnas. Peaaegu 70 miljoni dollari suuruse teadustöö kulutustega ja ligi 200 teaduskonna liikmega, kes tegelevad ühiskonna, rahva ja globaalse kogukonna uurimise laia ringi, on inseneriteaduskond dünaamiline ja akadeemiliselt toetav keskkond õpingute jätkamiseks.

Meil on riiklikult järjestatud programm, mis pakub kraadiõppe kraadi biomeditsiinitehnika alal; tsiviil- ja keskkonnatehnika, elektri- ja arvutitehnika, energiasüsteemid; tööstustehnika, materjaliteadus ja tehnika; mehaanilised ja kosmosetööstuse ning pakendite insenerid. Rutgers SoE tegeleb paljude erialade tipptasemel uurimistööga ja on saanud oma tehnoloogia edusammude eest riikliku tunnustuse. Meil on laialdased laborid, millel on nüüdisaegsed seadmed.

Suurus on meile oluline. School of Engineering on piisavalt väike, et lubada keskenduda kraadiõppe nõudmistele, kuid piisavalt suur, et õpilased saaksid nautida kõiki juhtiva avaliku teadusülikooli eeliseid, ressursse ja võimalusi.

Teaduskond

SoE õppejõud on täitmata - igal aastal saavad kaks või enam meie õppejõudu keskmiselt NSF CAREER auhindu. Meie teaduskonna liikmeid austavad tihti oma eakaaslased auhindade ja stipendiumidega kõige prestiižsematest kutseorganisatsioonidest. Meie teaduskonna kirjutatud raamatuid kasutatakse kogu maailmas. Meie täistööajaga õppejõud, samuti meie õppejõud on riiklikud ja rahvusvahelised eksperdid paljudes valdkondades. Meie teaduskond on samuti seotud mitmete uurimisasutuste ja -organisatsioonidega nii Rutgersis kui ka väljaspool seda.

Sõbralik, kollegiaalne õhkkond

Kuigi meie standardid on kõrged ja sissepääs on konkurentsivõimeline, on meie õpilane-sõbralik kool, kus õppejõud püüavad õpilasi harida teadustöö ja kursuste kaudu ning edendada õpilaste karjääri arengut isikliku mentorluse, grupi tagasiside keskkondade kaudu ja õpilaste oskuste hoonestamise ja turustamise võimalused. Kui olete ambitsioonikas üliõpilane, kes õitseb toetavas keskkonnas, peaksite tõsiselt kaaluma Rutgers School of Engineering .

Asukoht

Meie keskne asukoht on äärmiselt soovitav mitmel põhjusel:

  • New Brunswicki, New Yorgi (miil), Philadelphia (60 miili), Princetoni (20 miili) ja Newarki (25 miili) kultuurilised ja sotsiaalsed võimalused on ületamatud.
  • Rutgers on Ameerika Ühendriikide tööstus- ja valitsuslaboratooriumide suurima kontsentratsiooni keskel (arvestades New Jersey, New Yorgi, Philadelphia, Bostoni ja Washingtoni DC-d). See suurendab nii professionaalse kontakti võimalusi kui ka tööhõive väljavaateid.
  • Rutgers asub väga erinevas piirkonnas, kus peaaegu igas etnilises, kultuurilises ja usulises grupis on tugev esindatus. Meie piirkonna mitmekesisus on meie tugevus, mis võimaldab kõigist USA ja maailma üliõpilastest tunda end koduselt oma esimesest päevast siin.

Asukohad

Piscataway alevik

Address
599 Taylor Road, Piscataway
08854 Piscataway alevik, New Jersey, Ameerika Ühendriigid