Loe ametlikku kirjeldust

Asub kesklinna Los Angeles, SCI-Arc on innovatsioonikeskuseks ja üks rahva vähesed sõltumatud arhitektuuri kooli.

Teade direktori

SCI-Arc alati laiendada ja tõsta oma ambitsioone. Meie globaliseerunud ajastul, disaini küsimustes nagu ei kunagi varem, ja me võime Hämmastab maailma, näidates kõiki erinevaid viise, kuidas disain võib muuta see.

Missioon

SCI-Arc missiooniks on Reimagine väga servad arhitektuur, harida arhitektid tegeleda, spekuleerida, ja uuendusi.

Ajalugu SCI-Arc

SCI-Arc asutati 1972. aastal Santa Monica grupi poolt õppejõud ja üliõpilased, kes tahtis läheneda arhitektuuri katselisemalt perspektiivi kui traditsioonilised koolid pakutakse.

Inimesed

SCI-Arc juhtkond, õppejõud ja töötajad tulevad erineva taustaga ja riikides, kajastades globalism institutsiooni ja selle üliõpilaskonna.

Facility

Oma veerand miil-long loengusse, SCI-Arc pakub üliõpilastele terviklik komplekt vahendeid, et toetada õppeedukust ja katsetamist.

Akrediteerimine

Bakalaureuse- ja magistriõppe professionaalne antud kraadid SCI-Arc on akrediteeritud nii riikliku arhitektuuripoliitika Akrediteerimise Nõukogu (Naab) ja Lääne Association of koolides ja kolledžites (WASC).

Kooli toetavate

SCI-Arc tugineb heategevusliku toetust vilistlased, vanemad ja sõbrad, et säilitada meie maailma tuntud haridusprogrammide.

Karjäär

SCI-Arc uhkusega värvata ja säilitada parimaid ja targemaid kandidaate karjääri juures SCI-Arc, ja on pühendatud luua kultuuriliselt rikas, kunsti-, mitmekesine töökeskkonda.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

SCI-Arc

SCI-Arc M.Arch 1 on kolmeaastane, seitsmeaastane, professionaalne arhitektuurimagistri programm. Programmi tuum hõlmab arhitektuurilisi katseid ja õppimist tegemise kaudu ... [+]

SCI-Arc M.Arch 1 on kolmeaastane, seitsmeaastane, professionaalne arhitektuurimagistri programm. Programmi tuum hõlmab arhitektuurilisi katseid ja õppimist tegemise kaudu.

Avatud taotlejatele, kellel on bakalaureusekraad või sellega samaväärne õppesuund, nõuab M.Arch 1 programm osalemist esimese kahe aasta sügisel ja kevadel ning kolmanda aasta sügisel, kevadel ja suvel. Õppekava on horisontaalselt integreeritud ja vertikaalselt progresseeruv, alustades nelja semestri põhijadast, mille käigus õpilased töötavad välja distsipliini raamistiku ja tugeva aluse kriitiliseks uurimiseks ja katsetamiseks.

Iga semestri disainistuudio on lahutamatult seotud visuaalsete, kultuuriliste ja rakendusuuringute kursustega, andes ülevaate arhitektuuri ja tehnoloogia arengu, esindatuse ja sotsiaalsete muutuste seostest. Iga järk-järgulise semestriga muutuvad õpilased keerukamateks keerukate arhitektuuriprobleemidega tegelemisel, proovides samal ajal oma intellektuaalset ja disainilahendust.... [-]

Ameerika Ühendriigid Los Angeles
September 2020
Inglise
Päevane õpe
3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
SCI-Arc

SCI-Arc arhitekt 2 programm on kaheaastane, viis perspektiivis, professionaalne Master of Architecture programmi. Eesmärk on ümberhindamine arhitektuuri; on spetsiaalselt ... [+]

SCI-Arc arhitekt 2 programmi on kahe aasta, viie perspektiivis professionaalne Master of Architecture programmi. Eesmärk on ümberhindamine arhitektuuri; on spetsiaalselt projekteeritud toetuda ja vaatama saadud teadmiste eelneva bakalaureuse kraadi valdkonnas.

Avatud taotlejatele vähemalt nelja-aastase kraadi arhitektuur, või selle ekvivalent välismaal, programm nõuab kohalolijate sügisel ja kevadel poolest esimesel aastal, ning sügisel, kevadel ja suvel tingimustel teise aasta. Õpilased on kasutusele arenenud kriitiline perspektiive kaasaegse arhitektuurse küsimusi ja uurida keerulisi ja minnes seosed arhitektuuri ja kultuurilise, poliitilise, majandusliku ja sotsiaalse muutuse.... [-]

Ameerika Ühendriigid Los Angeles
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

SCI-Arc

SCI-Arc 's magistrikraad väljamõeldis ja meelelahutus ühe aasta programm, õpilased töötavad maailma tuntud spetsialistide maailma filmi, ilukirjanduse, animatsiooni, turu ... [+]

SCI-Arc 's magistrikraad väljamõeldis ja meelelahutus ühe aasta programm, õpilased töötavad maailma tuntud spetsialistide maailma filmi, ilukirjanduse, animatsiooni, turunduse, mängud ja dokumentaalfilmi tegemisel, et ehitada uusi arhitektuuri tavasid.

Me arvame, et maailm näeb suures osas välja alt = "ilukirjandus ja meelelahutus - erakordsed ühised keeled, mille kaudu vahetame mõtteid ja suhtleme oma keskkonnaga. Ei ole võimalik alahinnata meedia tähtsust kultuuri tootmisel.

Võttes arvesse kättesaadavate meediakanalite suurt hulka, on tungivalt vaja laiendada arhitektuuri ulatust üksnes hoonete kõrval. Miks ei peaks arhitektid kujundama järgmise Hollywoodi kiipi? Virtuaalse reaalsuse keskkond? Viiruslik videod? Poliitilised kampaaniad? See programm on Los Angelese meelelahutussektoris sügavalt sisse ehitatud, kus saab alustada uut tüüpi lugude esitamist 21. sajandi alternatiivsete tegelikkuste kohta.... [-]

Ameerika Ühendriigid Los Angeles
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

SCI-Arc

SCI-Arc Master of Science in Design Theory and Pedagoogika üheaastane programm valmistab ette õpilasi uutmoodi hübriid karjääri, mis on tekkinud arhitektuuri: arhitekt-te ... [+]

SCI-Arc Master of Science in Design Theory and pedagoogika üheaastane programm valmistab ette õpilasi uutmoodi hübriid karjääri, mis on tekkinud arhitektuuri: arhitekt-teoreetik-kasvataja. (See programm on pooleli WSCUC heakskiidu.)

Maailm muutub ja varem range eraldamine arhitektuurse praktika ja akadeemiliste pleegib tänu uutele teadus- mudelid ülikoolides ja uue teadmistepõhise vormid praktikas. Vaatamata tähtsust uues rollis akadeemiliste veel toota programmi treenida andekat noort arhitekti hõivata seda; kell traditsioonilised ülikoolid on olemas eraldi programmid harida praktikud versus teadlased.

MS Design Theory and Pedagoogika programmi hõivab ruumi nende kahe tuntud mudelid ja eesmärgid spetsiaalselt hübriid akadeemilist karjääri. Kasutades SCI-Arc ise käed-õpetamise labor, pikaajaline projekt programmi eesmärk on arendada uue disaini pedagoogika ja uue aparaadi tootmise projekteerimise teooria. Programm näeb ette osavõtu sügisel, kevadel ja suvel tingimustel.... [-]

Ameerika Ühendriigid Los Angeles
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
SCI-Arc

Õpilased Master of Science in linnade kujundamisel üheaastane programm uurida täissügavuseni ja draama tänapäeva linnade nähtusi ja pühenduda Disaini Innovatsioonikeskus. ... [+]

Õpilased Master of Science in linnade kujundamisel üheaastane programm uurida täissügavuseni ja draama tänapäeva linnade nähtusi ja pühenduda Disaini Innovatsioonikeskus.

Enamik maailma rahvastikust elab linnades; oleme tunnistajaks üllatav ja enneolematu linnastumise kohta planeedi ulatuses. Õhuke keerukus see massiline liikumine on pannud kahtluse alla traditsioonilise linnade projekte. See on üha pakilisem arhitektidele mõelda, kuidas linnad peaksid olema välja töötatud.

Vastu tavasuhtumise, et linnad on lootusetult keeruline, mitteametlikud võrgustikud kaugemale jõuda tahes disaini mudel, see programm täiesti veendunud, et võimu arhitektuurse kujutlusvõimet, et luua säästva linnalise kujundused kahekümne esimese sajandi ja kaugemale.... [-]

Ameerika Ühendriigid Los Angeles
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
SCI-Arc

Master of Science in Arhitektuuri- Technologies on üheaastane programm, mis pakub praktilisi kogemusi koos tipptasemel tehnoloogiaid arhitektuuri tootmine, samuti tugev k ... [+]

Master of Science in Arhitektuuri- Technologies on üheaastane programm, mis pakub praktilisi kogemusi koos tipptasemel tehnoloogiaid arhitektuuri tootmine, samuti tugev kontseptuaalne ja kriitiline raames.

Technologies tulevad ja lähevad, kuid üldine probleem tehnoloogia ja mida me teeme siis, kui arhitektid on igavene. Me ei saa lihtsalt nõustuda tehnoloogiate meile antud kõrgest; näiteks arhitektide kahekümne esimese sajandi peame kapten olemasolevate tehnoloogiate välja uusi ja täiesti mõtlema neid, et radikaalseid arhitektuurse mõju.

Õpilased omandavad teadmisi suurusjärgus robotite valmistamine, arvutusmeetodite vormi põlvkonna, lisaaine tootmise ja masina nägemine. Oodates tuleviku tehnoloogiad, et me ei ole veel näinud ja võib-olla veel isegi ette kujutada, programm arendab ka tugev kontseptuaalne ja kriitiline raamistik mõista tehnoloogia pikaajalist suhet arhitektuuri üldiselt.... [-]

Ameerika Ühendriigid Los Angeles
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
960 East 3rd Street
Los Angeles, CA 90013

Los Angeles, Californias, US