SIT Graduate Institute

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

SIT Suhete Instituudis pakub rahvusvaheliselt keskendunud magistrikraadi, sertifikaadid, ja professionaalse arengu programmide valdkonnas konfliktide maandamist, rahvusvaheline haridus, säästev areng ja TESOL. Kuna 1964. SIT on valmistada spetsialiste, et olla edukas kultuuride ja rahvusvahelises keskkonnas.

Magistrikraadi ja tunnistuse programmid erinevaid sisu valdkondades ja vormingud

SIT Suhete Instituudis valmistab õpilasi kogu maailmast, et olla tõhus juhid, spetsialistid ja kodanikud. SIT lõpetaja ja professionaalse arengu programmide juurdunud kogemusliku hariduse mudelit, kus õpitakse Nexus teooria ja praktika. Õpilased on koolitatud saada kõrge kvalifikatsiooniga töötajad, kes on ülem teadmisi teoreetilise aluse oma kutsealal; kogemus valdkonnas; ning teadlikkus oma võimeid, väärtusi ja eetikat.

Õpilased saavad valida erinevate MA, sertifikaat ja professionaalse arengu programmide valdkondades alates rahvusvahelise hariduse säästva arengu konfliktide maandamist keeleõppele. Selleks, et mahutada mitmekesise töö- ja isiklike eesmärkide, programmide erineva kestusega ja vormi pakutakse SIT ajaloolise 200-aaker ülikooli Vermont; kell SIT Suhete Instituudis Washingtonis Center Internetis; ja välismaal paiku. Iga programmi piirkonnas, üliõpilased uurib kaasaja sotsiaalseid, majanduslikke ja poliitilisi probleeme, pöörates erilist tähelepanu inimeste ja eetiline mõõde neid küsimusi.

Asukohad

Brattleboro

Address
1 Kipling Road
05302-0676 Brattleboro, Vermont, Ameerika Ühendriigid

Washington

Address
1015 15th Street, NW, Washington, DC 20005
20005 Washington, Columbia ringkond, Ameerika Ühendriigid