Saint Joseph's University, Haub School of Business

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

160 aasta jooksul on Saint Josephi ülikool tõstnud meeste ja naiste professionaalsed ja isiklikud ambitsioonid, pakkudes ranget jesuiitide haridust - seda, mis nõuab kõrgeid saavutusi, laiendab teadmisi, süvendab arusaamist, rõhutab tõhusat mõistmist ja kommunikatsiooni, arendab moraalset ja vaimset iseloomu ning annab püsiva uhkuse. Püha Joosepi haridus hõlmab kõiki isikliku kasvu ja arengu aspekte, mis peegeldavad Cura personali Ignatian kreedo. Juhtiv teaduskond, kes on pühendunud nii õpetamisele kui ka stipendiumile, arendavad õpilasi intellektuaalselt läbi intensiivse vabade kunstide õppekavade ja kõrghariduse valitud erialal. Õpilased küpsevad sotsiaalselt, osaledes Saint Josephi ülikoolilinnakus, tänu oma rikkalikule tegevustele ja nakkuslikule entusiasmile. Õpilased kasvavad eetiliselt ja vaimselt, elades oma väärtusi suuremas ühiskonnas väljaspool ülikoolilinnakut. St. Josephi ülikool asub Philadelphia pealinnas, pakkudes kiiret juurdepääsu Ameerika viiendiku suurima linna ulatuslikele karjäärivõimalustele ja kultuurilistele ressurssidele, pakkudes samal ajal üliõpilastele ühtset ja intiimset ülikoolilinnakogemust. Individuaalset abi Graduate Business kraadi võimaluste uurimisel võtke ühendust Christine Andersoniga aadressil 610-660-1690 või sjumba@sju.edu.

Nõutav haridus nõutud aegadele

Püha Josephi ülikool, kes on joseedi katoliku traditsiooni saanud, pakub ranget ja intensiivset haridust, mis mõlemad eristab ja laiendab meelt. Selle hariduse keskmes on üldharidusprogramm (GEP), mis pakuvad õpilastele esmast uurimissuunda ja meie maailma kujundavaid kultuuriväärtusi. Ülikool läbib jesuiitide rõhuasetusega seotud õpetamist ja juhendamist.

Vilistlased, kes juhivad ja saavutavad

Püha Joosepi vürstide tipptaseme kõrgeima taseme juhid vilistlased ja kasutavad seda mõju, et muuta oma organisatsioonid edukuse ja terviklikkuse eeskujulikeks mudeliteks. Püha Joosepi vilistlaste võrgustik, mis on ligikaudu 50 000, on tugev ja innukas, et aidata üliõpilastel pärast lõpetamist leida sisukat tööd.

Campus, mis pole vaatajate jaoks

Saint Josephi üliõpilased osalevad entusiastlikult kõigis ülikoolilinnaku eluviisides - akadeemilistes, sotsiaalsetes, spordi-, eetilistes ja vaimsetes. Nende aktiivne osalus loob elujõulise, dünaamilise ülikoolilinnakogukonna ja loob vastastikku toetava, humaanse ja salliva keskkonna individuaalse edu saavutamiseks ja teenindamiseks teistele.

Asukohad

Philadelphia

Saint Joseph's University

Address
5600 City Ave
Mandeville Hall, Suite 280

19131 Philadelphia, Pennsylvania, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 610-660-1693