Loe ametlikku kirjeldust

Saint Mary'i Ülikool Minnesota's online kraadi programmid

Püha Maarja juures võime olla uhke, pakkudes online-bakalaureuse- ja magistriõppe tasemeid, mis on mõeldud täiskasvanute, nagu sina, ajakavade täiendamiseks. Hankige taskukohane, mugava hariduse tipptasemel ülikool, mis põhineb reaalajas rakendustel.

Püha Maarja ülikooli pikk ajalugu innovatsiooni hariduses jätkub meie õppimise juhtimissüsteemi kohta iPad, mis võimaldab õppida minna. Meie pühendumus Lasalliani katoliku traditsiooni jätkumisele, eetikale ja ühist kasu edenemisele püsib samuti. Meie veebiprogrammide kaudu püüame tungivalt, et õpilased saaksid läbimõeldud spetsialistid ja eetilised juhid.

Võtke koos oma klassiga kaasa

Avastage meie revolutsiooniline õpimajanduse süsteem iPadis, mis paneb klassid teie käeulatusse. Meie veebiprogrammide üliõpilaseks saate iPadis, mis on meie õppeplatvormiga koormatud ja mida saate programmi ajal kasutada.

  • Sujuvalt juurdepääs oma kursuste materjalidele
  • Jälgige koos klassikaaslastega ja õppejõud, kus iganes sa oled
  • Töötada välja mobiilsidetehnoloogiaoskused tööandjate väärtus

Hankige praktilist, karjäärile orienteeritud haridust toetavas, õpilastele orienteeritud veebikeskkonnas. Lisateavet Saint Mary'i Ülikooli ja selle haridusuuenduste ajaloo kohta.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Saint Mary's University of Minnesota Online

Pange oma kirg tööle. Õpi reaalmaailmas töötavatelt praktikelt, kes jagavad samu ajendeid sotsiaalsete ja inimmuutustega nagu teie. Segistage teooria praktiliste teadmist ... [+]

Pange oma kirg tööle. Õpi reaalmaailmas töötavatelt praktikelt, kes jagavad samu ajendeid sotsiaalsete ja inimmuutustega nagu teie.

Rahvusvaheline areng nõuab uudse mõtlemise ja võimet tegutseda arenevas maailmas. Saint Mary's University of Minnesota mõistab seda, ühendades rohkem kui 100 aastat Lasalliani haridust reaalmaailma praktikutega, kes on töötanud sotsiaalse arengu, mikrokrediidi, globaalse hariduse ja muu hulgas. Meie kursused seovad teooriat tõeliste kohapeal paiknevate saapadega praktilisuse mõtlemise ja tegevuse täiusliku tasakaalu saavutamiseks. Rahvusvahelise Arengu programmi online magistriprogramm koosneb 39 ainepunktist või 13 kursust 3 krediidi tundi ja programm võtab tavaliselt umbes 2,5 aastat lõpule... [-]

Ameerika Ühendriigid Winona
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
Online
Loe edasi eesti keeles
Location address
700 Terrace Heights
Winona, Minnesota, 55987-1399 US
Social Media