Loe ametlikku kirjeldust

School of täienduskoolituse pakub magistrikraadi programmide areneva ja valdkondadevahelist väljad, kursused ja sertifikaadid, Columbia Summer programme külastate kodumaiste ja rahvusvaheliste üliõpilaste ja rohkem. School of täienduskoolituse Columbia Ülikoolis on ressurss, kes soovivad oma elu uutele radadele.

Meie õpilased on motiveeritud, tõsine, akadeemiliselt orienteeritud inimesed, kes otsib professionaalset, isiklikku või akadeemilise arengu teemadel, mis ulatuvad teaduse humanitaarteaduste kunsti.

Ulatus School ulatub palju kaugemale õhtune tagasisaatmisel õpilastele. Meie programmid on mitte ainult mitte-ja erialane õpilased, vaid ka sadu lõpetanud ja bakalaureuseõppe Columbia matriculates igal aastal.

Pakume praegu

Neliteist professionaalne magistrikraadi Postbaccalaureate uuringus üle 100 valdkonnad Üle 50 keskkooli programmi õppekava võimalusi Kümme taset ESL juhendamine Juurdepääs Arts and Sciences kursused läbi Auditeerimine ja elukestva õppe programmid Tartu Ülikooli Summer Sessions

Kuigi see pakkumine on mitmekesine, meie programmid on ühendatud meie missioon: muuta teadmisi ja mõistmist teenistuses rohkem head: õiglane, jätkusuutliku ja kaastundlik globaalses ühiskonnas.

Palun uurida meie saidi ja kaaluda kõiki selle Columbia School of täienduskoolituse on pakkuda.

ajalugu

Alates 1995. aastast Columbia ülikooli School of täienduskoolituse on haldab ja arendab uuenduslikke programme, et täita õpilaste erinevatele vajadustele.

Algselt nimetati Division eriprogramme, täiendõppe Columbia algas mitu mitte-kraadi programmid, üks ülemere programmi Summer Session, Summer High School Programs, Ameerika Keel Program, ja mõned institutsioonidevaheliste kokkulepete. Järgmise viie aasta jooksul, osakonna pidevalt laienenud, käivitades mitmeid programme, mille eesmärk on kraadiõppe üliõpilastele, kes on vaja valmistuda teadlane koolis või karjäärile ja üliõpilastele, kes tahtis õppida välismaal semester, aasta või kogu suve.

Aastal 2002, ülikooli kuratooriumi antud lõpliku heakskiidu loomiseks School of täienduskoolituse esimene uue kooli Columbia 50 aastat. Selle uue staatuse, SCE saanud asutus anda Master of Science kraadiga.

Alates 2002. aastast School on läbinud märkimisväärse kasvu. Täna kooli haldab 14 professionaalset MS kraadi programmid, postbaccalaureate uuringus üle 50 valdkonnad, Summer Sessions, Ameerika Keel Program, ja Summer High School Programs.

Kool on praegu registreerib ligi 6000 õpilast igal aastal, alates kogu rahvas ja kogu maailmas. Pakume sadu õpilane teiste koolidega Ülikooli läbi Summer Sessions, meie välismaal õppimise pakkumisi, ja läbi professionaalselt orienteeritud kursuste me paigaldada igal aastal.

See kiire kasv on märk elujõudu Täiendharidus Columbia ja edu meie õpilased ja programme. Jätkame ootan, et arendada õpilaste muuta oma elu range teadlased ja väljakutseid uuring.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

School Of Professional Studies - Columbia University

Master of Science in bioeetika osa Columbia ülikooli programmid bioeetika, mis hõlmavad ka online Certification of Professional Achievement ja Online noncredit Kursused, ... [+]

Puudutavad küsimused eetilisi, juriidilisi ja sotsiaalseid tagajärgi biotehnoloogia ja biomeditsiini üha tekivad nii Ameerika Ühendriikide kui ka välismaal. Siit tüvirakkude uuringuid tervishoiuteenuste reformi, neid teemasid ka kriitilise dilemmasid ristumiskohtades õiguse, ühiskonna, kultuuri, avaliku korra, filosoofia, religiooni, majanduse ja ajalugu.

Teadlased, tervishoiuteenuste osutajate ja poliitikakujundajate astuda kuidas läheneda need keerulised küsimused, kuid teaduse ja tehnika areng on palju kiirem meie võime mõista või teha olulised otsused nendes küsimustes.

Master of Science in BioeetikaOsa Columbia ülikooli programmid bioeetika, mis hõlmavad ka online Certification of Professional Achievement ja Online noncredit Kursused, krunt õpilaste ajaloolist, filosoofilist, juriidiliste ja sotsiaalsete-teaduslikud lähenemised ja mudelid tegeleda bioeetika väljakutseid. Programm valmistab õpilasi töötama erinevates suutlikkust selles uues ja üha kasvav valdkond, mis hõlmab ka koondumise globaalse bioeetika - esimene omataoline Ameerika Ühendriigid.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 6 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
School Of Professional Studies - Columbia University

Fondide juhtimine magistriõppekava valmistab spetsialistide paista institutsionaalse tõusta ja mittetulundussektori juhtimine karjääri. ... [+]

Vahendite haldamine magistriõppekava varustab spetsialistid paista institutsionaalse tõusta ja mittetulundussektori juhtimine karjääri.

Maailma nonprofits kasvab - nii suuruse ja mõju. Tuhandeid põhjused ja miljoneid organisatsioone, kes teenivad need põhjused, USA ja kogu maailmas, on vaja inimesi juhtida ja tagada finantsilist tuge. Fondide haldamise programmi siin Columbia on oma portaali osaledes, mida paljud tunnevad, on kõige tähtsam ühiskonna sektorid - üks, mis soodustab filantroopia, armastus inimkonna.

Vajadus fundraising spetsialistid ja nonprofit juhid eristuda kasvanud. Organisatsioonid pidevalt otsima üksikisikute põhjalikud teadmised heategevusliku turul, meisterlikkust võti kogumisaktsioone ja tervikliku juhtimise oskusi. Sellepärast nõudlust kõrgelt kvalifitseeritud arendustöötajate, palgad on ühed kõrgemad sektoris.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 12 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
School Of Professional Studies - Columbia University

Columbia magistriõppesse Läbirääkimised ja konfliktide lahendamise, mida saab täita osalise tööajaga või täistööajaga, ühendab teooria ja kohaldada koolitust, et valmista ... [+]

Konfliktide lahendamine spetsialistid töötavad valdkondades, sealhulgas äri-, õigus-, haridus-, tervishoiu- ja valitsus. Nad vahekohtuniku, vahendajad, nõustajad, ombudsmanid, ja nõuandjaid. Nad peavad mõistma algpõhjused ja dünaamika konflikti ja kuidas vaidluste lahendamine põhjendatud läbirääkimisi.

Columbia magistriõppesse Läbirääkimised ja konfliktide lahendamise, Mis võib täita osalise tööajaga või täistööajaga, ühendab teooria ja kohaldada koolitust, et valmistada õpilasi arendada praktilisi mudeleid läbirääkimisi ja vaidluste lahendamiseks poolte vahel erinevate eesmärkide ja soove. See kraadiõppe programm on osa rikas ajalugu konfliktide lahendamise Columbia Ülikoolis.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 6 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
School Of Professional Studies - Columbia University

Sageduselt # 3 globaalselt SportBusiness International Masters Edetabel 2015 Columbia ülikooli magistratuuris Sports Management rongid spetsialistide kõigis sektorites sp ... [+]

Hakka liider andmetele tugineva spordi maailma 21. sajandil.

Sageduselt # 3 globaalselt SportBusiness International Masters Edetabel 2015 Columbia ülikooli magistrikraadi programmi spordi juhtimine koolitab spetsialiste kõigis sektorites spordi valdkonnas õpetades konkreetseid juhtimisoskusi globaalse, analytics, ja digitaalse fookuse. Saadaval osalise tööajaga ja täistööajaga programm mahutab:

noored spetsialistid, kes soovivad olla karjääri sport. Praeguse spordi spetsialistid, kes tahavad suurendada oma praegust oskuste kogumi ja jätkata karjäärivõimalused. karjääri muutuvas spetsialistid, kes soovivad üleminek spordi karjääri. Program Kasu

Omandama

... [-]
Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 8 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
School Of Professional Studies - Columbia University

Columbia Ülikooli Master of Science in Communications Praktika programm pakub sihtasutuse analüüsivõime, jutustamise know-how, publik mõistmist ja internatuuri saada konk ... [+]

Ehitamine strateegilist mõtteviisi side töökohal.

Columbia Ülikooli Master of Science in Communications tava programm pakub sihtasutuse analüüsivõime, jutustamise know-how, publik mõistmist ja internatuuri saada konkurentsieelise valdkonnas ja valmistuda karjääri-track töökoht side.

Sa valmis segment ja sihtrühmad, hinnata ja disaini teadus tööriistad, kasutada sotsiaalse meedia strateegiliselt arendada jutustamise oskusi ning põhjalikult aru kuidas arendada tõhusaid kommunikatsioonistrateegia.

Ulatuslik reaalse maailma kogemus

Toetusid programmi ametialast võrgustikku, siis kinnitage praktikal New York City kindel. Kogu oma kolmanda semestri, siis pane oma oskusi kasutada seal täielikult toimiv liige side meeskond, laiendada oma CV ning luua kontaktide võrgustik.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
4 - 5 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
School Of Professional Studies - Columbia University

Columbia Ülikooli Master of Science in Information ja teadmiste strateegia (IKNS) programm valmistab inimesi, kes on investeerinud strateegilise potentsiaali äri-teadmisi ... [+]

Sõida kasvu, tootlikkuse ja ühiskondliku mõju info- juhtimise ja koostöö. Columbia ülikooli Master of Science in Information ja teadmiste strateegia (IKNS) Õppekava valmistab inimesi, kes on investeerinud strateegilise potentsiaali äri-teadmisi strateegia viimine, koostöö ja ärianalüüsi laiendada või hargneda oma praeguse rolli või hakata ettevõtjaks ettevõtmised teadmisega domeeni.

Program Kasu

Arendama

oskusi strateegia, äri analytics, leitavus, õiguse, ettevõtluse ja muutuste juhtimine planeerida ja viia teadmisi ja infoteenused, parandada koostööd ja võrgustikke ning luua uuenduslikke teadmisi tooteid.

Kuju

Teie karjääri in-house teadmisi praktik, konsultant, või teadmised toote ettevõtja peaaegu iga tööstusharu, sealhulgas finantsteenused, reklaami, hariduse, logistika, tervishoiu, rahvusvahelise arengu, tootmise ja tehnoloogia. Proovi pealkirjad sisaldavad Knowledge Manager, Senior Business Process Analüütik, strateegiline turundus Associate, strateegia ja Process Improvement Manager, vanemkonsultant.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
16 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
School Of Professional Studies - Columbia University

Columbia ülikooli Executive MS tehnoloogia juhtimise valmistab vanem tehnoloogia spetsialistid arendada strateegilist mõtteviisi, täpsustada oma keelt ja esitlemise oskus ... [+]

Nõudlus kvalifitseeritud ja kogenud juhid, kes suudavad suunata oma konkureerimisvõimalusi tänapäeva tiheda konkurentsiga, kiire töötempo, globaalne, tehnoloogia baasil majandus on kunagi olnud suurem.

Columbia ülikooli Executive MS tehnoloogia juhtimise valmistab vanem tehnoloogia spetsialistid arendada strateegilist mõtteviisi, täpsustada oma keelt ja esitlemise oskused, mõista põhitegevusele funktsioone (nagu rahandus, raamatupidamine ja juhtkond), ja lõppkokkuvõttes kogu ettevõtte head tulemused läbi tehnoloogia kasutamine. Programm rõhutab kasutades tehnoloogia äri strateegiline eelis ning tootlikkuse. Lõpetajad tavaliselt eeldada positsioone CIO, CTO, CaO, COO, tegevdirektor, või CSO või ettevõtjad. Programm on ideaalne ka neile jälitavad CISA (Certified Information Systems Audiitor) sertifitseerimine.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
16 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

Pygmalion: Columbia University HSP Students' Film 2007

Regional Environmental Sustainability in the Middle East (Israel/Jordan)

Resolving Urban Conflict Course (Medellin, Colombia)