School Of Professional Studies - Columbia University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

School of täienduskoolituse pakub magistrikraadi programmide areneva ja valdkondadevahelist väljad, kursused ja sertifikaadid, Columbia Summer programme külastate kodumaiste ja rahvusvaheliste üliõpilaste ja rohkem. School of täienduskoolituse Columbia Ülikoolis on ressurss, kes soovivad oma elu uutele radadele.

Meie õpilased on motiveeritud, tõsine, akadeemiliselt orienteeritud inimesed, kes otsib professionaalset, isiklikku või akadeemilise arengu teemadel, mis ulatuvad teaduse humanitaarteaduste kunsti.

Ulatus School ulatub palju kaugemale õhtune tagasisaatmisel õpilastele. Meie programmid on mitte ainult mitte-ja erialane õpilased, vaid ka sadu lõpetanud ja bakalaureuseõppe Columbia matriculates igal aastal.

Pakume praegu

Neliteist professionaalne magistrikraadi Postbaccalaureate uuringus üle 100 valdkonnad Üle 50 keskkooli programmi õppekava võimalusi Kümme taset ESL juhendamine Juurdepääs Arts and Sciences kursused läbi Auditeerimine ja elukestva õppe programmid Tartu Ülikooli Summer Sessions

Kuigi see pakkumine on mitmekesine, meie programmid on ühendatud meie missioon: muuta teadmisi ja mõistmist teenistuses rohkem head: õiglane, jätkusuutliku ja kaastundlik globaalses ühiskonnas.

Palun uurida meie saidi ja kaaluda kõiki selle Columbia School of täienduskoolituse on pakkuda.

ajalugu

Alates 1995. aastast Columbia ülikooli School of täienduskoolituse on haldab ja arendab uuenduslikke programme, et täita õpilaste erinevatele vajadustele.

Algselt nimetati Division eriprogramme, täiendõppe Columbia algas mitu mitte-kraadi programmid, üks ülemere programmi Summer Session, Summer High School Programs, Ameerika Keel Program, ja mõned institutsioonidevaheliste kokkulepete. Järgmise viie aasta jooksul, osakonna pidevalt laienenud, käivitades mitmeid programme, mille eesmärk on kraadiõppe üliõpilastele, kes on vaja valmistuda teadlane koolis või karjäärile ja üliõpilastele, kes tahtis õppida välismaal semester, aasta või kogu suve.

Aastal 2002, ülikooli kuratooriumi antud lõpliku heakskiidu loomiseks School of täienduskoolituse esimene uue kooli Columbia 50 aastat. Selle uue staatuse, SCE saanud asutus anda Master of Science kraadiga.

Alates 2002. aastast School on läbinud märkimisväärse kasvu. Täna kooli haldab 14 professionaalset MS kraadi programmid, postbaccalaureate uuringus üle 50 valdkonnad, Summer Sessions, Ameerika Keel Program, ja Summer High School Programs.

Kool on praegu registreerib ligi 6000 õpilast igal aastal, alates kogu rahvas ja kogu maailmas. Pakume sadu õpilane teiste koolidega Ülikooli läbi Summer Sessions, meie välismaal õppimise pakkumisi, ja läbi professionaalselt orienteeritud kursuste me paigaldada igal aastal.

See kiire kasv on märk elujõudu Täiendharidus Columbia ja edu meie õpilased ja programme. Jätkame ootan, et arendada õpilaste muuta oma elu range teadlased ja väljakutseid uuring.

Asukohad

New York

Columbia University School of Continuing Education

Address
203 Lewisohn Hall 2970 Broadway, MC 4119
10027 New York, New York, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 212-854-9666