Read the Official Description

Slippery Rock University , mis asutati 1889. aastal Slippery Rocki linna kodakondsusega, on piirkonna peamine avalike elamuülikool. Ülikool on kujundatud tema tavapärasest koolipärandist ja seda iseloomustab tema pühendumus intellektuaalsele arengule, juhtimisele ja kodanikuaktiivsusele.

SRU avas oma uksed 26. märtsil 1889 Slippery Rock State Normal School, kelle ülesandeks oli koolitada huvitatud ja võimelisi inimesi õpetajatena. Aastate jooksul täitis SRSNS oma mandaati hästi, lõpetades tuhande õpilase koolituse Pennsylvanias ja kogu rahvas.

Aastal 1926 ostis selle asutuse Commonwealth, ümber nimega Slippery Rock State Teachers College, mis sai nelja-aastase õpetajakoolituse ning jätkas õpetajate koolituse traditsiooni.

Slipper Rock State College loodi 1960. aastal ja esmakordselt võis anda vabade kunstide ja erialade bakalaureuse- ja magistriõppe. Ta sai ülikooli staatuse 1983. aastal.

Täna on SRU ülikool, mis pakub laia valikut bakalaureuseõppe ja valib kraadiõppeprogrammid.

SRU asub Lääne-Pennsylvania SRU mägedes Lääne-kõige 14-ülikooli Pennsylvania riikliku kõrghariduse süsteemi . 660-akra ülikoolilinnak on vähem kui tund Põhja pool Pittsburghist, üks tund lõuna pool Erie ja 45 minutit Idas Youngstownist, Ohio. Kaks peamist maanteed, I-79 ja I-80, ristuvad seitsme miili kaugusel ülikoolist, mugavalt ühendades selle kogu Rahvaste Ühendusega ja selle külgnevate piirkondadega.

Campus asub Slippery Rocki linnaosas Butleri maakonnas Pennsylvanias, mis on ohutu ja sõbralik kogukond, mis koosneb umbes 3000 inimest ja mille külge on liikuvad põllumaa, metsad ja vahuveinid.

Laiendatud õppimine

Laiendatud õppimine SRU annab teile juurdepääsu kvaliteetsele haridusele mitmesuguste valikuvõimaluste kaudu, nagu näiteks kursuste pakkumine kaugõppe kaudu, Leadership Development Center, McKeever Keskkonnaõppekeskus, Pennsylvania Keskkonnakoolituse Keskus ja Retireerimise Õppimise Instituut.

SRU pakub üliõpilastele õppimisvõimalusi partnerlussuhete ja koostöö kaudu äri- ja tööstusettevõtetega ning liidud ettevõtete ja mittetulundusühingutega.

Programs taught in:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Slippery Rock University

Inglise kui maailma lingua franca globaliseerumine ning mitte-emakeelse inglise keelt kõnelevate rahvastikurühmade rahvuslik ja piirkondlik kasv suurendab vajadust kõrgel ... [+]

Inglise keele õpetamine muude keelte kõnelejatele (magistriõpe)

Inglise kui maailma lingua franca globaliseerumine ning mitte-emakeelse inglise keelt kõnelevate rahvastikurühmade rahvuslik ja piirkondlik kasv suurendab vajadust kõrgelt haritud praktikute järele, kes suudavad täita täiskasvanud inglise keele õppurite mitmekülgseid ja eriväljaõppe vajadusi nii kodus kui ka välismaal. Kuigi sisserändajate arv kasvab, näitavad tõendid, et keelebarjäär muutub üha tavalisemaks.

Kirjeldus

Tööjõuturud teevad ettekujutuse, et Pennsylvania keelekoolide tööstus peaks aastatel 2015-2025 kasvama 22%, mis on palju kiirem kui ainult Pennsylvania keskmine kasv 7,4%. Sellest tulenevalt on regioonil näha plahvatavat vajadust keelekoolitusteenuste järele ja laialdaselt hästi koolitatud keeleõpetajate tööjõu järele. MA TESOLi teenimine aitab piirkonnal selle olulise ja kiireloomulise vajaduse rahuldamiseks.... [-]

Ameerika Ühendriigid Slippery Rock
September 2019
16 - 24 kuud
ülikoolis
Online
Online ja ülikoolis (vahelduv)
Loe edasi eesti keeles

Slippery Rock University

Slippery Rock University of Pennsylvania
Address
1 Morrow Way Slippery Rock,
16057 Slippery Rock, Pennsylvania, Ameerika Ühendriigid
Koduleht
Telefon
+1 724-738-9000