Loe ametlikku kirjeldust

Miks Saint Michael? Mõjuvad maailmatasemel haridus

Saint Michael College, asutati aastal 1904, annab kaalukaid maailmatasemel kunsti hariduse ilus Vermont seade. Meie ühendatud kogukonna võimaldab õpilastel moodustada tihedad suhted omavahel ja meisterliku õppejõud, pakkudes suurepärast õpikeskkonda, kus neil on ruumi ja toetada vaidlustada enda ja oma eakaaslastega. Kuna kolledži asub minuti kaugusel Burlington, üks riigi top-rated kolledži linnades, Saint Michael pakub võrratu mix akadeemilise, vaimset, kultuurilist, teenindus ja kõrbes kogemusi. Lisateavet leiate smcvt.edu.

Saint Michael College pakub suurepärast magistrikraadi programmid Clinical Psychology, haridus ja õpetamine inglise Kõlarid Teiste Keelte (TESOL). Need tipptasemel programmid on kohandatud vastama individuaalsetele vajadustele mitmekesise üliõpilaskonna sh töötavad spetsialistid.

Isikliku õppimise plaane, paindlik klass ajakava, kvalifitseeritud õpetajad ja tugev võrgustike kolleegide ja mentorid tagada, et õpilased teoreetiliste hariduse, praktilistest kogemustest ja teadmisi saada juhid oma valdkonnas. Tegelikult kolledž tuntud tööandjate seas kasvatamiseks kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid. See on üks põhjus, miks see on lõpetaja tasemel töökohta määr ligi 100 protsenti.

Need eelised teha magistrikraadi Saint Michael College tark investeering.

Master of Arts in Teaching English to Kõlarid Teiste Keelte (MATESOL) Õppekava

Saint Michael kolledži rahvusvaheliselt tunnustatud ja lugupeetud MATESOL programm rongide üliõpilaste õpetada inglise esinejatega teistes keeltes USA ja välismaal. Ta on kaheksa võimalusi, sealhulgas MATESOL (36 ainepunkti); MATESOL: Müügis + OnCampus (36 ainepunkti); ja Rahukorpuse Master 's International programmi (36 ainepunkti).

Täiendavad programmid on MATESOL + PK-12 Licensure (46 ainepunkti), MATESOL + PK-12 Kinnitus litsentseeritud õpetajad (36 ainepunkti) ja ELL kinnitamine litsentseeritud õpetajad (18 ainepunkti). Mehhatroonika TESOL (24 ainepunkti) ja TESOL Diploma Program on ka pakutakse.

Vilistlased asuvad üle kogu maailma kasutades nende oskused haritud koos TESOL programm Saint Michael College.

Põnev asukoht Vermont

Saint Michael College asub 440 ilus aakrit Colchester, Vermont Kirde piirkonnas Ameerika Ühendriikides. See on ainult kolm miili kaugusel Burlington, Vermont suurim linn ja meka kunsti ja meelelahutust.

Burlington asub vahel majesteetlik Green Mountains ja imelise Lake Champlain. See pakub trendikaid kauplusi, fantastiline restoranid, põnev ööelu, suur elav muusika, rikastades kultuuriasutused, kosutavat rekreatsiooni ja suur üritusi.

Õpilased saavad ettevõtmise väljaspool ala, et nautida veelgi riigi vaatamisväärsusi, sealhulgas lõbus suvel festivalidel, ilus sügisel lehestik ja haarav aastaringselt sport sealhulgas suusatamine, lumelauasõit, räätsamatk, matkamine, rock / Jääronimine, rattasõiduks ja kajakisõit, lihtsalt kui nimetada mõned.

Financial Aid Saint Michael College

Saint Michael, hariduse väärtust ületab kulu. Meie väike-kooli intiimsust väljakutse, julgustada ja kasvatada õpilaste hinnaga, mis on tavaliselt vähem kui võrreldaval institutsioonid. St Mike ei kehtesta arvukad lisatasud leitud teistes koolides, nagu muidugi krediidi tasud, tervis tasud, üliõpilaste õppemaksud, tehnoloogia tasud või parkimistasud. Veelgi enam, oma Student Financial Services Büroo ootab, et aidata teil hallata oma õppemaksu kaudu Federal Direct Unsubsidized ja Federal Direct koolilõpetaja PLUS laenud. Pakume ka õppemaksu tasumise plaani läbi Õppemaks maksma.

Kraadiõppurid Saint Michael College võivad saada riiklikult rahastatud laene ja magistriõppe praktikat, mis annavad osalise õppemaksu vähendamine ja stipendiume.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Saint Michael's College

Magistrikraadi TESOL (MATESOL) juhtinud üliõpilastele Ameerika Ühendriigid, ja vähemalt 60 teistes riikides. See on olnud osa Saint Michael College sest 1962.This 4-nädal ... [+]

Magistrikraad TESOL (MATESOL) on koostanud üliõpilastele Ameerika Ühendriigid, ja vähemalt 60 teistes riikides. See on osa Saint Michael College alates 1962. Meie lõpetajate olla õppejõudude ja juhendajate Applied Linguistics ja TESOL üle kogu maailma. Programm pakub teoreetilisi ja metodoloogilisi koolitus integreeritud praktiliste kursuste. Tavaliselt õpilased läbima täies ulatuses programmi kolm või rohkem semestrit.

Uuri välja, miks õpilased valida St Mike'i!

OnLine + OnCampus variant Neile, kes soovivad maksimaalset paindlikkust ja mugavust. Veeda kahel järjestikusel suvel ilus Vermont. Ülejäänud muidugi töö (12 krediiti-4 kursust) on lõpetanud joonel. Suvel seanss kestab 6 nädalat juuni lõpust augusti alguseni. Pärast edukat lõpetamist, üliõpilastele saada Magistrikraad TESOL. ... [-]
Ameerika Ühendriigid Burlington
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 5 semestrid
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles