Sacred Heart University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Me usume võimu oma unistused.

Tõeline väärt oma Sacred Heart kogemus ei saa mõõta faktid me õpetame teile või oskusi, mida omandada, kui te olete siin. See ei ole midagi, et me anname teile.

Kell Sacred Heart University Fairfield, CT me usume, et kuulata, jälitavad teadmisi ja intelligentne peegeldus - nii seest kui ka väljaspool klassiruumi - luua rohkem võimalusi ja valikuid. Me väljakutse sa olla kartmatu oma uudishimu ja julge oma teenust ka teistele.

Meil on kirglik rolli me mängime, mis aitab teil paljastada oma tõelise potentsiaali. Avastus oma andeid, võimeid, tugevaid külgi, iseloomu ja unistused on kõige väärtuslikum tulemus püüame nii kasvatajate ja mentorid.

See, mida te annate meile.

Usume Opportunity on hindamatu.

Investeeringutasuvus

Tagasi kvaliteedi

Sacred Heart on juba ammu tunnustatud kui üks riigi juhtivaid ülikoole. SHU on seas Princeton Review "Parim 377 Colleges" ja "Parim 294 ärikoolid" top-tier positsioon US News & World Report möödunud kümme aastat. Lisaks maineka Lilly Foundation hiljuti toetanud riiklik foorum teiste kolledžite õppida SHU auhinnatud Core Curriculum inimese teekond, ja kuidas see võib ette kujutada mujal. See on tunnustanud American Association of Colleges ja ülikoolid (AAC & U) kui riigi liider kvaliteetsete bakalaureuse õppekava.

Tagasi akadeemilise kvaliteedi

Tööandjad ja koolilõpetajad väärtustavad ja ranguse Sacred Heart haridus, ja see ei ole raske mõista, miks. Meie Jack College of Business - oma nime saanud legendaarse endine esimees ja tegevdirektor General Electric - on akrediteeritud AACSB International, nimetuse saavutada vähem kui 5 protsenti ärikoolides kogu maailmas. SHU on riigi juhtiv sõltumatu koolitaja õpetajad ja administraatorid, ja selle kaks doktoriõppesse - Füsioteraapia ja õendustöö - teenivad top hinnetega hindajale ja üliõpilaste jaoks. Akadeemilisi programme kasvama, et rahuldada kiiresti muutuvas majanduses, kus sellised täiendused magistri Kommunikatsiooni ja doktor Business Administration (DBA) in Finance

Tootlus Relationships

Pühendumine isiklikku tähelepanu juba ammu eristada SHU haridus. Üliõpilane teaduskonna suhe 15: 1, keskmine klassi suurus 22. õpilastele ja riiklikult tunnustatud uustulnuk akadeemiline nõustamine programm on vaid mõned viisid meie teaduskondadele ja personalile isiklikult suhelda õpilaste ja soodustada nende edu. SHU pakub uuenduslikke elutuba-õppe kogukondade, kus õpilased nautida kõiki tavalisi eeliseid elavad campus on ühiselamu, mille lisakasu elavad rühmas, mis jagab akadeemilise eesmärgid ja huvid. Ja meie esimese aasta kogemused kursused hõlmavad erinevaid distsipliine teemadel, mis on põnev ja asjakohane elu meie õpilastele. Need on väikesed klassid, mis nõuavad kõrget osalust, et tugevdada õpilase õpilane ja üliõpilane professor suhteid arendades samal ajal õpilaste kirjalikult ja suuliselt oskusi.

Tootlus Edu

Isegi väljakutse majandusele, SHU õpilased on väga edukas Lõpetamisel, 99% töökohtade kindlustamisse ja / või kraadiõppe. Tervelt 39% meie lõpetajate jätkata otse minna kooli, et saada oma isanda või doktorikraadi.

Mis kuju, kes me oleme, kui ülikooli ja kes me saada?

Usume, et meie otstarbekalt usu, meie järeleandmatu jätkamisega ja omaks intellektuaalse vahetada, ja meie pühendumust kirglik teenus on olulised elemendid Sacred Heart University kui institutsiooni ja ühenduse. Meie tuum, jääme keskendunud säilitamise ja edastamise kunsti ja Katoliiklikus intellektuaalse traditsiooni.

Need väärtused sunnivad õpetajana ja teadlased luua pidevalt mitmekesisem ja keerulisem programmid, praktikume ja võimalusi meie õpilastele ja enda jaoks, mis põhinevad tõe otsimine ja teadmisi.

Meie usk piiramatu potentsiaali iga liige Sacred Heart kogukond on viinud meid jätkama midagi vähemat kui kompromissitu aususe, julge juhtimine ja üldine tipptase meie õpilased, vilistlased, õppejõud ja töötajad.

Meie vankumatu usk väärikust ja väärtust iga inimese tapmine julgustab meil saada kartmatu meie intellektuaalse avastuse, päringu, mõistmist ja sallivust universumi ideed, eetika, probleemid, erinevused ja sarnasused.

Koos me elame, õppida, kasvada ja olla isikud, kes kirglikult kehastavad väärtused Sacred Heart University meie intellektuaalse, isiklikus ja vaimset elu.

Oleme pioneerid ühise hea. Me oleme pühendunud luua paremat tulevikku iseenda, teiste jaoks on meie kogukonna ja meie maailma.

Rohkem kui meisterlikkust faktid, oskused ja distsipliini.

Nagu teadlased ja mentorid, oleme kirglik pakkuda meie õpilastele haridust kompromissitu kvaliteet ja võimalus.

Selle University, oleme järeleandmatu teavitamisel, kinnitades ja väljakutse meie õpilased oma stipendiumi, juhtimine ja hooldus.

Oleme kasvanud klassi vähem kui 200 üliõpilast arvesse eristada rahvusvahelise õppe kogukond valdavaks:

ülikoolilinnakud Ameerika Ühendriikides ja Euroopas Üle 8200 bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilastele 645+ õppejõud 70+ bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadi 18 rahvuslikku au ühiskond

Kell Sacred Heart, oleme pühendunud läbimõeldud strateegilise kasvu. Oleme teinud dramaatilise edusamme laiendades Ülikooli teenindust ja lisas, väga credentialed ja kogenud õppejõud ja taseme tõstmisega õpilaste saavutus.

Ülikool strateegiline kava seab julget, terviklik ja tegevusele suunatud nägemus Sacred Heart University kui institutsiooni, mis meelitab ja kasvatab akadeemilise kvaliteedi ja saavutus.

See kool pakub järgmisi programme:
  • Inglise

Vaata MA kraadid » Vaata MSc kraadid » Vaata Health MSc » Vaata MBAd »

Programmid

See ülikool pakub ka:

MA

Magistriõpe: side - corp comm ja pr

Online ja ülikoolis (vahelduv) Täisajaga õpe Osaajaga 48 nädalat September 2019 Ameerika Ühendriigid Fairfield + 1 veel

Kujundanud juhid valdkonnas ja liikmed meie nõukojas, MACOMM ühendab klassis õppe käed-oskuste arendamise ning tööalaseid võimalusi, et valmistada õpilasi edu pidevalt muutuva meedia keskkonnas. [+]

Hakka Master Communicator

Võimas lood vajavad võimas jutuvestjad. Mis kontsentratsioon ettevõtte kommunikatsiooni ja avalike suhete (CCPR), tele- ja digitaalse ajakirjanduse (BDJ) ja digitaalse multimeedia tootmise (DMP) kapteni side (MACOMM) programmi Sacred Heart University positsioonid oma õpilasi paistma nagu uuenduslik jutuvestjad ja sisu loojad tänapäeva meedia tööstuses.

Ettevõtte Communication & Public Relations Digitaalne multimeedia tootmine Broadcast ja Digital Journalism

Kujundanud juhid valdkonnas ja liikmed meie nõukojas, MACOMM ühendab klassis õppe käed-oskuste arendamise ning tööalaseid võimalusi, et valmistada õpilasi edu pidevalt muutuva meedia keskkonnas. Programm on jagatud kuueks kaheksa nädala moodulid, mis pakuvad õpilastele isikliku plaani uuring kohandatud nende huvidele ja võimaldab neil toime tulla oma käsitöö Saades tööstuse kogemus. Täistööajaga õpilased lõpetada ühe aasta jooksul, võttes kaks klassi ühe mooduli samas osalise tööajaga õpilased registreeruda ühe klassi kohta moodul.... [-]


Magistriõpe: sport kommunikatsiooni ja meedia tutvustusi

Online ja ülikoolis (vahelduv) Täisajaga õpe Osaajaga 1 - 2 aastat September 2019 Ameerika Ühendriigid Fairfield + 1 veel

Akadeemilise / erialase lood Sport Broadcasting ja sportlik kommunikatsioon ja reklaam, Master of Arts in Sports Side ja meedia on spetsiaalselt alates humanitaarteaduste traditsioonis presentatsioon multimeedia tootmise ja ära Sacred Heart University ideaalne geograafiline asukoht südames USA spordi- meediatööstuse. [+]

Master of Arts in Sports Side ja meedia (SCM) programm valmistab ette õpilasi hulgaliselt kohustusi spordi meedia eriala 21. sajandil. SCM õpilased õpivad täiustatud professionaalseid oskusi vaja tõhusalt suhelda mitmetes spordi meedia platvormidel.

SCM pakub kahte erinevat rada võimalusi spordiga ringhäälingu (SB) ja sportlikud side ja edendamine (ACP). Iga lugu õpetab, kuidas planeerida, luua ja levitada multimeediatöstuses avaldamiseks ja saade.

Kraadiõppurid SCM programm omandada teadmiste ja tehniliste oskuste teha karjääri digitaalse maailma sportlik side ja sport ringhääling, arendades samal ajal teoreetiline, esteetiline ja ajalooline arusaam professionaalse kommunikatsiooni valdkondades. ... [-]


Magistriõpe: õpetamine

ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 18 - 30 kuud September 2019 Ameerika Ühendriigid Fairfield + 1 veel

Sacred Heart University (SHU) Farrington College of Education pakub lõpetaja programm viib Master of Arts in Teaching (MAT) neile, kes on sertifitseeritud õpetajad Connecticut. Mõeldud õpetajapoolne MAT ehitab oskusi sellistes valdkondades nagu klassiruumis toimuvat õpet, õppekavade arendamine ja klassiruumi haldamise. [+]

Sacred Heart University (SHU) Farrington College of Education pakub lõpetaja programm viib Master of Arts in Teaching (MAT) neile, kes on sertifitseeritud õpetajad Connecticut. Mõeldud õpetajapoolne MAT ehitab oskusi sellistes valdkondades nagu klassiruumis toimuvat õpet, õppekavade arendamine ja klassiruumi haldamise.

Õppima

See magistrikraadi programm vajab lõpetamist 33-36 krediidi tundi kursuste. Kursused võib võtta täistööajaga või osalise tööajaga. Klassid on planeeritud ajal tööpäeva õhtuti mõned kursused pakutakse internetis. Programm võib täita 1,5 aastat täiskoormusega õpe.

Osalise tööajaga õpilased tavaliselt võtta 2-2,5 aastat õpinguid täiendada oma muidugi nõuetele. ... [-]


MSc

Magistriõpe: digitaalne turundus

ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 15 kuud September 2019 Ameerika Ühendriigid Fairfield + 1 veel

Master of Science in Digital Marketing (MSDM) valmistab õpilasi vastama eksponentsiaalselt kasvav nõudlus selliste kandidaatide oskavad digitaalse turunduse. Interdistsiplinaarne programm hõlmab digitaalse turunduse strateegiaid, taktikaid ja vahendeid, mis põhinevad kahe sihtasutuse turundusstrateegia pluss veebi arengut ja disain. [+]

Master of Science in Digital Marketing (MSDM) valmistab õpilasi vastama eksponentsiaalselt kasvav nõudlus selliste kandidaatide oskavad digitaalse turunduse. Interdistsiplinaarne programm hõlmab digitaalse turunduse strateegiaid, taktikaid ja vahendeid, mis põhinevad kahe sihtasutuse turundusstrateegia pluss veebi arengut ja disain. Õpilased võivad ka lõpule 12 krediiti digitaalne turundus sertifikaadi programm, mida saab rakendada magistrikraadi.

Turundus on läinud digitaalne. Kas sa oled?

Digital Marketing üliõpilane Sacred Heart University Marketing on läinud digitaalne. 2016. aastaks digitaalse turunduse kulutusi võib tõusta kuni $ 77000000000 ja esindab 35 protsenti kõigist reklaami kulutusi. * Kasv digitaalse ruumi on trend, mis on ainult koguda rohkem auru. Paljud ettevõtted otsivad reklaamid koos interaktiivne teadmisi, kes aitab luua alluvatel veebisaitide ja rakenduste ning arendada või häälestada digitaalne strateegiad. Suurem optimismi üldine äri maastikku on viinud suurem turustamise eelarved. Rohkem raha uute projektide, eelkõige digitaalse turustamise algatused, nii täiskohaga töö otsijad ja vabakutseliste selles ruumis on leida karjäärivõimalusi. Vastavalt Creative Group palk ülevaatuse, töö väljavaated digitaalne turundus on positiivne rentides määrad ja palgamäärad tõusuteel. ... [-]


Magistriõpe: keemia

ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga September 2019 Ameerika Ühendriigid Fairfield

Meie populaarne ehitatud-for-tulemusi programm üliõpilasi üle kogu maailma, kes püüavad saada konkurentsieelise, edasijõudnud ja ära Sacred Heart ideaalne asukoht-jalutuskäigu kaugusel paljud riigi top farmaatsia- ja tööstusettevõtted. [+]

Siit narkootikumide avastamise nanotehnoloogiaga, põnevaid võimalusi külluses dünaamiline valdkonnas keemia. Anda tõhus õppimise kogemus, asjakohased klassiruumis kursuste segatakse käed-lab töö, mis toimub Sacred Heart University (SHU) state-of-the-art rajatiste, mis paiknevad mõned kõige arenenum aparatuuri.

Meie populaarne ehitatud-for-tulemusi programm üliõpilasi üle kogu maailma, kes püüavad saada konkurentsieelise, edasijõudnud ja ära Sacred Heart ideaalne asukoht-jalutuskäigu kaugusel paljud riigi top farmaatsia- ja tööstusettevõtted. See aste valmistab õpilasi jätkama Ph.D. programmi.

Paljud kraadiõppurid käivad SHU ajavad oma kraadi töötamise ajal, seega magistriõppesse pakutakse õhtuti ja laupäeviti. Täistööajaga õpilased lõpetavad oma kraad neli semestrit (kaks aastat).... [-]


Magistriõpe: küberjulgeolek

ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga September 2019 Ameerika Ühendriigid Fairfield

Selles dünaamiline programm, siis omandada laialdased teadmised võrgustike ja võrgu turvalisuse ja õppida ennetavalt tegeleda pidevalt muutuvate julgeolekuohtude ja infiltratsiooni abil. [+]

Combat kehtivad Küberrünnakud. Kaitsta vastu tulevasi.

Usaldusväärsuse suurendamiseks küberruumis kõike side riigikaitse on suurem haavatavust. Hackers, võrgu katkestustest, viiruste ja küberrünnakute teha palju rohkem kui ebamugavust erakliendid. Nad ohustada ettevõtete ärisaladusi rikkuda riigi julgeoleku ja lämmatada online kaubandus-tulemuseks ütlemata kaotatud tulu.

Tõusu küberohud on loonud enneolematu nõudlus küberjulgeoleku spetsialistid-inimesed, kes saavad oskuslikult kasutada analüütilisi raamistikke ja vahendeid, et ennetada, avastada, aadress ja taastuda küberjuhtumitele ja turvalisuse rikkumiste. Selleks et aidata see kasvav nõudlus selles järjel valdkonnas, Sacred Heart University pakub Master of Science in küberjulgeoleku kraadi.... [-]


Magistriõpe: personalijuhtimise

Online ja ülikoolis (vahelduv) Täisajaga õpe Osaajaga 15 - 24 kuud September 2019 Ameerika Ühendriigid Fairfield + 1 veel

Sacred Heart University Master of Science in Human Resource Management (MS personalitöötajad) aitab spetsialistid arendada arenenud kvantitatiivseid oskusi ja reaalse maailma teadmisi kulub kaasa kõrgeimal tasemel. [+]

Tutvuda meie MS personalijuhtimise:

"Meie inimesed on meie kõige väärtuslikum vara."

See on sõnum kuulda valju ja selge kõrgeima auastmed tänapäeva juhtivaid organisatsioone. Executive juhid, meelitades ligi ja hoides top talent on sõltuv võttes kõrgelt kvalifitseeritud ja tõhus personalijuhi kohale. Lõppude rolli HR juht on kujunemas see, et tihedalt integreeritud äripartner - keegi, kes suudab luua tugev talent bassein, mis annab olulise konkurentsieelise.

"HR on just saanud olla sama oluline kui mis tahes muu funktsiooni ettevõte. Tegelikult, miks ei HR olla sama oluline kui rahanduses? Lõppude lõpuks, kui sa õnnestus pesapalli meeskond, sa kuula lähemalt meeskonda raamatupidaja või juhataja mängija personali? Nii raamatupidaja ja direktor mängija töötajad kuuluvad lisaks tegevjuht, laua taga, kus otsuseid tehakse. "- Jack Welch on" võit "... [-]


Magistriõpe: rahanduse ja investeeringute juhtimine

ülikoolis Täisajaga õpe 18 kuud September 2019 Ameerika Ühendriigid Fairfield

Sacred Heart University (SHU) Master of Science in Finance and Investment Management (MSFIM) valmistab ette õpilasi rahuldust karjääri investeeringute analüüsi, varahalduse ja haldamiseks. [+]

SHU MSFIM Math / Finance Camp | 22. august - 2. september, 2016 Kõik sissetulevad MSFIM õpilased on soovitatav, et osaleda meie 2 nädala Math / Finance Camp augustis enne klassi alustab Fall 16. Pakume WGB 603 eeltingimus ajal regulaarselt Sügissemester mis hõlmab muu sarnase materjaliga. Matemaatika / Finance Camp on tavaliselt kaks nädalat pikk (neli päeva / nädalas) ja toimub augustis 22 ja 2. septembril just enne algust sügissemestril.

Sacred Heart University (SHU) Master of Science in Finance and Investment Management (MSFIM) valmistab ette õpilasi rahuldust karjääri investeeringute analüüsi, varahalduse ja haldamiseks.

Finance areneb ja üha suuremat rõhku pannakse kvantitatiivne analüüs. Siit vara väärtuse ja tootearendus riskijuhtimise, tänapäeva rahanduse asjatundjad vajavad täiustatud tehniline koolitus. Need täiustatud kvantitatiivseid nõudeid, koos muutuva rahalise seaduste ja määrustega, on suurenenud nõudlus kandidaatide tipptasemel teadmisi investeerimise teooria, matemaatika, statistika ja andmete intensiivne analüüsi, samuti tugev kirjalik ja suuline suhtlemisoskus. AACSB accrediated Jack Welch College of Business pakub MSFIM vasta sellele tõuseb nõudlus.... [-]


Magistriõpe: rakendada psühholoogia

Online ja ülikoolis (vahelduv) Täisajaga õpe Osaajaga 8 nädalat September 2019 Ameerika Ühendriigid Fairfield + 1 veel

Master of Science in Applied Psychology (MSAP) kell Sacred Heart University (SHU) õpetab, kuidas rakendada teaduse inimkäitumise lahendada praktilisi reaalse maailma probleeme läbi ainulaadne süsteem kaheksa nädala hübriid kursused. [+]

Master of Science in Applied Psychology (MSAP) kell Sacred Heart University (SHU) õpetab, kuidas rakendada teaduse inimkäitumise lahendada praktilisi reaalse maailma probleeme läbi ainulaadne süsteem kaheksa nädala hübriid kursused. Õhtune kursusi pakutakse meie Fairfield campus koos vestlusringiga täiendatakse klassi koosolekud. Siis täielik kogu kraadi ühe kalendriaasta jooksul, võttes kaks klassi kohta kaheksa nädala istungil.

Program Options: Lisaks vaja põhilisi kursusi, kõik õpilased võtavad neli-kursus jada konkreetse eriala.

Industrial / organisatsiooni psühholoogia ühenduse psühholoogia

Õpilased võivad alustada ka 12-krediidi sertifikaadi üks neist kahest erialasid, mida saab hiljem rakendada magistrikraadi kontsentratsioonist.... [-]