Loe ametlikku kirjeldust

Mis juhtub, kui panna üks maailma suurimaid õpetamise organisatsioonide kõrval üks suurimaid linnu maailmas? Saad Püha Peetruse Ülikool, jesuiitide kõrgkooli vaid mõne minuti kaugusel New York City, ülemaailmne keskus kultuuri, meelelahutuse, äri - ja professionaalset ja karjäärivõimalusi.

Saint Peter on üks 28 jesuiitide kolledžid ja ülikoolid Ameerika Ühendriikides, asutatud sama traditsiooni Georgetowni ülikooli ja Boston College. Asutatud aastal 1872, Saint Peter Ülikooli ühendab ainulaadse õppe kogemusi kujundanud range teadlased, praktikume, et pakkuda reaalse maailma kogemus, üldkasulik töö, ja tõeline, hooliv kogukond, mis toetab teid kaua pärast lõpetamist.

Bakalaureuse üliõpilane teaduskonna suhe 12-to-1 ja tähe teaduskonna pühendunud oma edu, Püha Peetruse pakub rohkem kui 50 bakalaureuse peamised äriühingud kui ka magistriõppes ja doktoriõppe programme. Oleme piisavalt väikesed, et teavad sind nimepidi ja piisavalt suur, et tuua maailma oma ukse.

Meie missioon

Püha Peetruse University, mis on inspireeritud selle jesuiitide, katoliku identiteet, pühendumust individuaalset tähelepanu ja madalikule kunsti, koolitab mitmekülgne kogukond õppijate bakalaureuse-, magistri- ja professionaalsed programmid paista intellektuaalselt, kaasa eetiliselt, teenida kaastundlikult ja edendada õiglust meie pidevalt muutuvate linnade ja globaalsele keskkonnale.

Early Days of Saint Peter College

Saint Peter College, jesuiitide College of New Jersey, asutati vabade kunstide kolledži meeste 1872. Kui klassi hakkas Jersey City 2. septembril 1878. aastal 71 õpilased algselt osalesid ettevalmistav osakond.

See arv kasvas 123 aasta lõpuks. Nad vanuses 10-15, ning seega ei ole ükski neist tegid kolledži tasemel tööd. Kuna rohkem õpilasi kohale jõudis, alustati uue koolihoone Grand Street 1899 (pildil paremal).

1900, College andis 63 bakalaureuse kraadi ja 26 magistriõppes. Viis aastat hiljem, kolleegiumi ja Püha Peetruse High School, kuigi asub samas hoones, oli selge akadeemiliste asutustega.

  1. kuni 1930. College sulges mõjul I maailmasõda ja kuna jesuiitide ülemused tahtsid keskenduda oma tööjõudu teiste kolledžite idarannikul. Nagu märgitud College aastaraamatu "Klassiruumid läks tühja. Teaduskonna sulgenud oma markbooks, ning jätta lahing. "

Uus algus

Püha Peetruse taasavati 1930. aastal neljandal korrusel Kaubanduskoja Building kesklinna Jersey City, naiste ja lubati õhtul Session esmakordselt. Robert I. Gannon, SJ, oli dekaan.

Uuesti sündi Püha Peetruse 1930, Rev. Gannon nimeks Peacock ametlik maskott College, mis kajastab "ülestõusmist ja igavest elu." Peacock ka seob College ladestumise Jersey City, algselt nimega "PAVONIA" või "Land of the Peacock." Reverend Gannon kasutusele kuus uut jesuiitide õppejõud, kes tõi uue elujõu ja väljavaated College, rõhutades, kui nende eelkäijad olid teinud, tugev katoliiklik vabade kunstide programmi tunnuseks jesuiitide haridus. Autor 1933 College teinud tõsiseid jõupingutusi, et liikuda kesklinna Jersey City kuni praeguse saidi endise Edward Young kinnisvara.

Aastal 1936, College kolis oma praegusesse asukohta Kennedy Boulevard Jersey City. Muutused olid järk-järgult uue ülikooli (muu hulgas hoonete, McDermott Hall, Dinneen Hall, Yanitelli vabaajakeskus ning Whelan Hall alustati 1949. aastal, 1956, 1973 ja 1992 võrra).

Kasvu ja laienemist

Püha Peetruse sai ametlikult täielikult coeducational 1966, kui naised lubati Day Session, kuigi 35 naised tegelikult oli registreerunud 1944, et hoida College hõivatud ajal raske rahaline korda.

Aastal 1975 Püha Peetruse asutatud filiaali campus on "kolledži täiskasvanutele," Englewood Cliffs, New Jersey, ja alustas tööd parandada Jersey City campus, renoveerimistööd, mis sisaldas konverteerimise muru quad betooni quad loengusse täna .

Kolledž pakkus oma esimese kraadiõppe programmi haridus aastal 1980. Ka 1980. aastal, Püha Peetruse tervitas resident õpilased peale ülikooli esimest korda.

1990ndad osutunud kümne aasta laienemine ja kasv, mille järsk tõus registreerimise ja lisaks veel ühiselamut mahutada kasvavat üliõpilaskonna.

Saint Peter College tähistas oma 130. aastapäeva 2002. aastal.

  1. augustil 2012 Saint Peter College ametlikult sai tuntuks Püha Peetruse Ülikool.

Püha Peetruse Ülikool

Saint Peter Ülikooli jääb truuks oma pühendumust haridusele missiooniks Jesuiitide. Püha Peetruse University, mis on inspireeritud selle jesuiitide, katoliku identiteet, pühendumust individuaalset tähelepanu ja madalikule kunsti, koolitab mitmekülgne kogukond õppijate bakalaureuse-, magistri- ja professionaalsed programmid paista intellektuaalselt, kaasa eetiliselt, teenida kaastundlikult ja edendada õiglust meie pidevalt muutuvate linnade ja globaalsele keskkonnale.

Täna President Eugene J. Cornacchia viib ülikooli edasi suunas paljutõotav. Püha Peetruse Ülikool on maamärgi Kennedy Boulevard Jersey City, ja pakub ka mitmeid off-campus kohtades täiskasvanud ja kraadiõppe üliõpilastele.

Akrediteerimine

Saint Peters Ülikooli akrediteeringuid järgmised:

Lähis riikide Komisjoni kõrghariduse
Komisjon on Collegiate Nursing Education (bakalaureus, magister ja doktoriõppe õendusabi programmid)
Rahvusvaheline Assamblee Collegiate Business Education (Master of Business Administration, Master of Science Raamatupidamine, Bachelor of Science in Business Management, International Business, turundus ja raamatupidamine)
Õpetajahariduse Akrediteerimise Nõukogu (õpetaja ettevalmistamise programmi)
Püha Peetruse Ülikool on heaks kiitnud New Jersey State Department of Education Õpetajakoolituse.
School of Business Administration juures Püha Peetruse Ülikool on antud kandidaadi staatuse Akrediteerimise Rahvusvahelise Assamblee Collegiate Business Education (IACBE) asub 11374 Strang Line Road Lenexa, Kansas, Ameerika Ühendriigid.
Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Saint Peter’s University

Mis hüppelise kasvu Big Andmed viimastel aastatel on vaja Andmed Teadlased muutub üha selgemalt ja kiire. Püha Peetruse Ülikool pakub nüüd tipptasemel akadeemilise progra ... [+]

Vajadust andmete Teadlased

Mis hüppelise kasvu Big Andmed viimastel aastatel on vaja Andmed Teadlased muutub üha selgemalt ja kiire. Püha Peetruse Ülikool pakub nüüd tipptasemel akadeemilise programmi täita selliseid nõudmisi ja koolitada järgmise põlvkonna andmete teadlased. Master of Science Data Science koos kontsentratsiooni Business Analytics. Andmed Science keskendudes Ärianalüüs on distsipliin, mis ühendab teaduslike meetoditega saadud statistika, infotehnoloogia ja andmeside-põhine äri juhtimise ekstrakti teadmisi andmeid ja sõita otsuste tegemisel. Master Data Science Õppekava annab õpilastele range õppima Big Andmed Technologies, rakendused ja tavasid.

Kursused ulatuvad teooriad ja vahendid, et rakendusi. Õpilased õpivad kasutada selliseid vahendeid nagu R, SAS ja Weka. Kursuste hõlmab statistika, andmekaeve ja visualiseerimine, masina õppe, ennustav modelleerimine, otsuste analüüs ja optimeerimine ja rakendusi ettevõtluses, turunduse ja infosüsteemide neid vahendeid kasutades. Nurgakiviks on programmi uurimisprojekti, kus õpilased rakendada omandatud teoreetilisi teadmisi andmed teaduse lahendada reaalse äritegevuse probleemid. Eetilised ja juhtimise kaalutlused Samuti uuritakse.... [-]

Ameerika Ühendriigid Jersey City Englewood Cliffs
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
16 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Saint Peter’s University

MS Raamatupidamine on 30 krediidi-tunnise programmi, pakkudes üksikisikutele oskused ja teadmised sammu pidada muutustega praktika arvestust. Unikaalne omadus programm o ... [+]

MS Raamatupidamine on 30 krediidi-tunnise programmi, pakkudes üksikisikutele oskused ja teadmised sammu pidada muutustega praktika arvestust. Unikaalne omadus programm on selle keskendumist riskijuhtimise ja vastavuskontrolli küsimusi, valmistades üksikisikute kasvavat keerukust ärimaailmas.

Paljud riigid nõuavad 150 kokku krediiti istuda CPA eksami. See aste koos 120 krediidi-tunnise bakalaureuseõppe raamatupidamise kraadi, vastab muidugi tundi vaja istuda eksami. Kombineeritud MSA ja MBA avardab õpilase aluse sisaldama raamatupidamisandmeid, riskijuhtimise, ja nende täitmise aluse laius teadmisi MBA programmi.

Väärtus MS Raamatupidamine kraadi

Tööandjad ja raamatupidamisettevõtte otsivad lõpetajate kes mõistavad pettusega finantsaruandluse nõrk sisekontroll, ettevõtte ülekohus, eetiliste standardite ja õigusaktide nõudeid. Lõpetajad aitab tugevdada finantsaruandluse ja riskijuhtimistavasid oma tööandja või nende klientidele. MS Raamatupidamine valmistab kandidaadid mõista:... [-]

Ameerika Ühendriigid Jersey City Englewood Cliffs
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Saint Peter’s University

Püha Peetruse Ülikooli luuakse uus magistrikraadi programmi küberkaitse. 30-krediidi, 10-käiguline programm annab teile arenenud oskused, mida on vaja kaitsta ja kaitsta ... [+]

Uus käivitamine Fall 2016 semester

Püha Peetruse Ülikooli luuakse uus magistrikraadi programmi küberkaitse. 30-krediidi, 10-käiguline programm annab teile arenenud oskused, mida on vaja kaitsta ja kaitsta infosüsteeme küberrünnakute. Küberjulgeoleku magistriõppesse õpetatakse õhtul Jersey City Campus. Iga klassi 2 ½ tundi ja kohtub üks kord nädalas.

Vajadus küberkaitse spetsialistid

Küberkaitse on üks kõige tõsisemaid majanduslikke ja riigi julgeolekut väljakutseid, et USA ja maailma majandus seisab silmitsi. Iga tööstuse sõltub üha enam digitaalseid andmeid, andmete tagamine ja kaitse küberrünnakute on kriitiline. Arv küberrünnakute kasvab ja keerukuse rünnakute areneb. Puudus on spetsialistid, kes suudavad kavandada ja rakendada turvaline süsteemide kaitseks organisatsiooni infotehnoloogia vara, sealhulgas kriitilist USA infrastruktuur. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Jersey City Englewood Cliffs
September 2019
Päevane õpe
3 semestrit
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles