Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

Saint Xavieri Ülikool

Kuna kõrgkooli, Saint Xavier tegeleb oma õpilastele, tema õppejõud ja töötajad, ja need, kes moodustavad tema vahetu ja laiema kogukonna esmane tegevus õpetamise, õppimise, stipendiumi ja hooldus. Ülikool sai jesuiitide Saint Francis Xavier, pühak ema Frances Xavier Warde, kes 1846. tõi Sisters of Mercy lähtekohast Pittsburgh sihtkohta Chicago ning asutas Saint Francis Xavier Akadeemia Naised, eelkäija Saint Xavieri Ülikool.

Katoliku institutsioonis

Saint Xavier University peegeldab ja laiendab õpetamise Jeesuse ülesandeks. See on ministeeriumi roomakatoliku kirik, suhe võimalik tänu oma jätkuva sponsorlust Sisters of Mercy läbi konverentsi Mercy Higher Education. Katoliku õpetuse, eriti dialoogi usk ja mõistus ja sotsiaalne õiglus traditsioon kirik, undergirds ülikooli missiooni ja väärtusi.

Inspireerituna kultuuripärandi Sisters of Mercy

Maandatud Gospel lood kaastundlik ja abivalmis Jeesus, kes armastas ja oli teiste ministeeriumi Sisters of Mercy vaestele, haige ja harimatu algas Dublinis ja ulatub nüüd üle maailma. Nende maine kasvatajad küsitakse linna esimene katoliku piiskop tuua Sisters of Mercy Chicagosse, kus nad on asutatud Saint Xavier 1846, seega on see vanim Mercy kõrgkooli olemasolevate tänapäeva maailmas. Läbi imbunud vaimu Sisters of Mercy, Saint Xavier University ulatub rikas traditsioon intellektuaalset rangust, kaastundlik teenust ja hotellindus oma õpilastele ja kogu maailmale töö kaudu kõrgharidust.

Koolitab meeste ja naiste

Ülikooli arendab ja säilitab programme ja tavasid, mis viivad (L. ducere: viia), meeste ja naiste eemal teadmatus suunas väljendus täiel inimpotentsiaali. Väljenduseks on muu hulgas täielik inimpotentsiaali on lettidele isikliku ja professionaalse kompetentsuse, eetiliste otsuste tegemisel ja muret teiste heaolu.

Et otsida tõde

Kuna haridus- ministeeriumi kirik teatas oma Mercy pärandi ja sponsorlus, Saint Xavieri Ülikool toetab ja julgustab kõiki liikmeid oma akadeemilise kogukonna, kes otsivad tõde, sealhulgas usuliste ja teoloogiline tõde, mis tulenevad või punkti olemasolu armastav Jumal kelle pilt iga inimene on loodud. Reisi suunas tõde on elukestva - Via, Veritas, Vita - Quest, mis austab usu, mõistuse ja erinevaid lähtepunkte erinevate distsipliinide ja meetodite vaatlus, mõtlemist ja analüüsi.

Mõelda kriitiliselt

Kui Saint Xavier sai kolledži 1915. aastal õed projekteerimine õpingute maandatud akadeemilise programmi vabade kunstide ja teaduste et "vabastada" või "tasuta" õpilased elada reflektoorselt nagu nad omandatud teadmisi ja otsida tõde oma isiklikku ja tööalast elu. Saades vabanenud, selles mõttes, eeldab võimet mõelda kriitiliselt. Seega Saint Xavier õppekava, minevikust ja olevikust, rõhutab jälgimist ja uurimist, analüüsi ja kaemus, hindamine, loomingulisus, argumenteerimise ja integratsioon. Õppides mõelda kriitiliselt, selle kõikides mõõtmetes, õpilased saavad vabastada aru saanud põhjendamatu eeldused, eelarvamused selle ja stereotüüpsete kohtuotsuste kohta; nad on vabastatud, et elada informeeritud, produktiivne, hea elu.

Et tulemuslikult suhtlema

Saint Xavier University on kogukonna diskursuse, kus teadmisi ja kriitiline mõtlemine üksikisikute ja rühmade saab nii väljakutse ja laiendada. Tõhus suhtlemine jooksul kogukonna diskursuse nõuab erinevaid oskusi ja meetodeid, mis tugineb distsipliinides ja iseloomustab viisakust ja austust arvamusi, kogemusi ja tõekspidamistest. Nagu haridussüsteemi, Saint Xavier ka vastutust jagama oma tõe ja oma kriitilise mõtlemise laiema avalikkusega, kes on nii kriitikud kui ka tarbijatele.

Et teenida targalt ja kaastundlikult

Teenindus on põhiline sõnum evangeeliumi ja tunnuseks elu ja ministeeriumi Jeesus. Nii nagu katoliku institutsiooni poolt sponsoreeritud Sisters of Mercy, Saint Xavieri Ülikool koolitab meeste ja naiste mitte ainult endale, vaid ka teistele. Et teenida targalt hõlmab häid eetilisi hinnanguid kasutusse andmine ning maailma ressursside, sealhulgas isiklikku aega ja andeid. Et teenida compassionately on laiendada ennast armuline nimel hagi teistega oma vajadust. Service vaimus halastust tuleneb teadlikkust teiste vajaduste ja solidaarsus neid teavitanud intellektuaalse põhimõtteid leitud usulisi, eetilisi ja moraalseid õpetusi ja traditsioone.

Toetuseks inimväärikuse ja ühise hüve

Põhiline sõnum Pühakirja ja põhiprintsiip katoliku sotsiaalne õpetus on, et inimestel on kaasasündinud väärikust, sest nad on tehtud pilt ja Jumala sarnaseks. See inimväärikusele ei saa leevendada tingimused rassi, klassi, soo, rahvuse, seksuaalse sättumuse, vanuse või füüsilisi võimeid. Ühise hüve, täiendavad põhimõtet katoliku sotsiaalse õpetuse, rajaneb tõekspidamine, et iga inimene omab Jumalast antud vastutus edendada õiglast ja armuline maailm, mis muudavad kasu Jumala headust kõigile kättesaadavad. Saint Xavieri Ülikool püüab eesmärgipäraselt käsitledes inimväärikuse ja ühise hüve oma programmide, meetmete ja suhteid.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Saint Xavier University

Väikelaste hariduse programm on mõeldud inimestele, kes soovivad õpetada väikelastele (vanus 0 kuni 2. klass), viib Master of Arts kraadi ja valmistab kandidaatide jätkat ... [+]

School of Education at Saint Xavier University valmistab kasvatajad, kes on laialt ja liberaalselt haritud, kompetentne sisu metoodika ja osav õpetama kõigile lastele tänapäeva koolides. Programm alushariduse poolt heaks Illinois State Board of Education ja akrediteeritud riikliku nõukogu akrediteerimine Õpetajahariduse.

Alushariduse Programmi on mõeldud inimestele, kes soovivad õpetada väikelastele (vanus 0 kuni 2. klass), viib Master of Arts kraadi ja valmistab kandidaatide jätkata Illinois professionaalne koolitaja litsentsi kinnitatud alushariduse, vabatahtlik väikelaste hariduse kinnitamiseks.

Programm nõuab edukaks lõpuleviimiseks üldharidusele, professionaalse kursuste ja põhilisi kursusi, nagu allpool:... [-]

Ameerika Ühendriigid Chicago
August 2019
Päevane õpe
2 - 5 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

MSc

Saint Xavier University

MS raamatupidamise programm on 30-tunnise programmi, mida saab kergesti valmis ühe aasta jooksul. Programmi eesmärk on valmistada üliõpilasi ette nii CPA ja võib-olla CMA ... [+]

MSc raamatupidamises

Meie lai programmide eesmärk on täita erinevaid ja muutuvatele vajadustele üliõpilastele ja tööandjatele.

MS raamatupidamise programm on 30-tunnise programmi, mida saab kergesti valmis ühe aasta jooksul. Programmi eesmärk on valmistada üliõpilasi ette nii CPA ja võib-olla CMA või CFE sõltuvalt valik valikained.

Eelduseks kursuste

Kõik kursused vajalik sisenemisel, kui ei ole teisiti märgitud kui "loobunud." Program ainult need, kellel on raamatupidamise bakalaureuse kraadi. Kursuste peab sisaldama 24 tundi non-raamatupidamine äri kursused. Peab olema ärieetika, Business Communications ja 2-tunnise teadusuuringuid.

ACCT 210: Finantsarvestus (3) ACCT 211: Juhtivad Raamatupidamine (3) ACCT 301: Intermediate Raamatupidamine I (3) ACCT 302: Intermediate Raamatupidamine II (3) ACCT 303: Intermediate Raamatupidamine III (3) ACCT 311: üksikisiku tulumaksu (3) ACCT 321: Kuluarvestus (3) ACCT 341: Auditeerimine (3) ACCT 351: Advanced Raamatupidamine küsimused (3) ACCT 361: Ettevõtte tulumaks (3) ENGL 224: Professional kirjutamine (3) FINC 300: põhimõtted Finance (3) MGMT 380: Business, eetika ja ühiskond (3) 2-HR Research (täita, kui võtta INT II, ​​III) ... [-]
Ameerika Ühendriigid Chicago
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Saint Xavier University

Master of Science in Business Analytics (MSBA) programmi Graham School of Management eesmärk on anda õpilastele teadmisi ja oskusi saada valda Ärianalüüs ja edendada oma ... [+]

MS in Business Analytics

Master of Science in Business Analytics (MSBA) programmi Graham School of Management eesmärk on anda õpilastele teadmisi ja oskusi saada valda Ärianalüüs ja edendada oma tööalast karjääri selles huvitavas ja kiiresti arenev valdkond.

Õpilased selles programmis on omandada lai ja põhjalikud teadmised kõigis valdkondades äri analytics ja suur andmete analüüsi:

statistiline modelleerimine andmekaeve ja andmebaasid visualiseerimine infoturbe optimeerimine äri otsuste tegemisel all ebakindlus

Õpilased õpivad programmeerimist tööriistad ja andmete modelleerimine vaja analüüsida suuri ja struktureerimata andmestikke, et toetada äriettevõtete otsustusprotsessides ja parandada ettevõtte tulemuslikkust. Õpilased selles programmis avastad rakendused ärianalüüsi laias valikus tegevusalad erinevates tööstusharudes, sealhulgas raamatupidamise, rahanduse, turunduse, personalijuhtimise, operatsioonide juhtimine, jaemüügi, tootmise, panganduse ja tervishoiu.... [-]

Ameerika Ühendriigid Chicago
September 2019
Päevane õpe
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

Magister

Saint Xavier University

Master of Applied Computer Science (MACS) programmi eesmärk on edendada õpilaste arusaamist arvutitehnoloogia kujundavad meie tänases maailmas. ... [+]

Master of Applied Computer Science

Master of Applied Computer Science (MACS) programmi eesmärk on edendada õpilaste arusaamist arvutitehnoloogia kujundavad meie tänases maailmas ja valmistada õpilasi ette säilitada elukestva panuse tehnoloogiaga seotud karjääri. MACS programm annab üliõpilastele teoreetilised ja praktilised arusaamist olulisi valdkondi, arvuti valdkonnas.

See programm võib täita kaks semestrit täites 16 krediidi tundi semestris, või 3-4 semestrit, levitades kursused pikema aja jooksul. Master of Business Administration (MBA) kraadi võib täita, võttes lisaks 24 lõpetaja krediiti tundi Graham School of Management, mis saab valmis ühe aasta lisaaega.... [-]

Ameerika Ühendriigid Chicago
September 2019
Päevane õpe
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

SXU Graduate School

SXU - Living on Campus