Loe ametlikku kirjeldust

Sam Houston State University

Suur nimi Texas haridus

Enam kui 137 aastat on Sam Houston State University valmistanud üliõpilasi ette saavutatud tähendusliku elu. Selle moto, "Elu mõõde on tema teenus", ulatub läbi SHSU seitsme kolledžiga ja väljaspool tema Texas ülikoolilinnakut läbi üliõpilaste uuringute, loominguliste püüdluste, teeninduse õppimise, vabatahtliku tegevuse ja palju muud.

Tänu Sam Houstonile, Texas suurimale kangelasele, püüab SHSU järjepidevalt austada oma ajaloolisi juurdusi akadeemilise tipptaseme kaudu, mis hõlmab erakorralist õpetamist õppejõududelt, kes hoolivad nii oma õpilaste õnnestumisest, kui nad teevad oma valdkondade teadmiste edasiarendamist.

SHSU püüab oma pärandit arvesse võttes täita ka nii traditsiooniliste kui ka veebipõhiste tänapäeva üliõpilaste vajadusi. SHSU Online pakub täieliku online-bakalaureuse- ja magistriõppe ning mitmeid sertifikaate ja sertifikaate, millest kõik õpetavad ülikoolilinnakunstnike õppejõud. SHSU Onlineil on võimalus otsida oma akadeemilisi, isiklikke ja ametialaseid eesmärke.

Akadeemiline pakkumine

SHSU pakub üle 80 bakalaureusekraadi, üle 50 magistriõppekava ja kümne doktoriõppekava, sealhulgas riiklikult tunnustatud programmid äri-, kunsti-, haridus-, matemaatika- ja kriminaalõiguse valdkonnas. Carnegie kõrghariduskomisjoni on SHSU klassifitseeritud kõrghariduskomisjoni doktoriõppe ülikooliks ning seda tunnustasid hiljuti USA uudiste ja maailma aruanne, kuna nad olid ühed parimatest riikidest online-lõpetanute programmide jaoks. Lisaks sellele on Carnegie kõrgema hariduse komisjonil klassifitseeritud SHSU kui ühenduse osalusega ülikool. Seda aust on antud 311 avalik-õiguslikule institutsioonile üleriigiliselt ja tunnistab ülikooli märkimisväärset pühendumist kogukonna teenimisele.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Sam Houston State University

Sam Houstoni osariigi ülikooli keemia magistriõppe kraadiõppe programm on mõeldud keemikute koolitamiseks äri-, tööstus- või õppejõudude hulgas. See aste sobib ka üliõpil ... [+]

Magistrikraad Keemia

Sam Houstoni osariigi ülikooli keemia magistriõppe kraadiõppe programm on mõeldud keemikute koolitamiseks äri-, tööstus- või õppejõudude hulgas. See aste sobib ka üliõpilastele, kes kavatsevad jätkata Ph.D. programmides teistes institutsioonides.

Kaheaastase kraadiõppe programm hõlmab kursuste läbimist vähemalt neljas järgmistes keemia valdkondades: analüütiline, biokeemia, keskkonna-, anorgaaniline, orgaaniline ja füüsiline; ja sõltumatu uurimisprojekt, mis lõpeb kirjaliku väitekirjaga. Samuti on saadaval väitekirja valik. Kõikides nendes valdkondades on Keemiaosakonnas aktiivsed uurimisrühmad.

Osakonnal on väike uurimistöö juhendaja / kraadiõppurite suhe, mis toodab tihedat suhtlemist meie õpilaste ja õppejõudude vahel.... [-]

Ameerika Ühendriigid Huntsville
September 2020
Inglise
Päevane õpe
30 - 36 tunde
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sam Houston State University

Statistika magistrikraad on mõeldud selleks, et anda üksikisikutele doktoriõppe läbimiseks vajalik akadeemiline sihtasutus; valmistada ette pädevad statistikud, kes on va ... [+]

Magistrikraad Statistika

Statistika magistrikraad on mõeldud selleks, et anda üksikisikutele doktoriõppe läbimiseks vajalik akadeemiline sihtasutus; valmistada ette pädevad statistikud, kes on võimelised vastu võtma vastutust äri-, tööstus- ja avaliku teenistuse ametikohtadel; ning esitada täiendõppeprogramm üliõpilastele, kes on spetsialiseerunud valdkondadele, kus statistikat hõlpsalt kasutatakse, näiteks sotsiaalteadused, kriminaalõiguse ja füüsikateadused. Põhiklassid hõlmavad matemaatilist statistikat, regressioonianalüüsi, mitmemõõtmelist analüüsi ja eksperimentaalset disaini.

SHSU statistikaprogrammi on laialdaselt järgitud kogu riigis ja kaugemalgi. Meie lõpetajad soovivad tipptasemel Ph.D. üleriigilised programmid. Teised on töötanud peamiste meditsiinikeskuste ja farmaatsiaettevõtete andmeanalüütikuteks, turundustegevuse ja pangandusettevõtete teaduritena ning kolledžite juhendajate ja professoritena... [-]

Ameerika Ühendriigid Huntsville
September 2020
Inglise
Päevane õpe
37 tunde
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Sam Houston State University Office of International Programs 1908 Avenue J, Box 2150 Huntsville, TX
77341 Huntsville, Texas, Ameerika Ühendriigid