Sam Houston State University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Sam Houston State University

Suur nimi Texas haridus

Enam kui 137 aastat on Sam Houston State University valmistanud üliõpilasi ette saavutatud tähendusliku elu. Selle moto, "Elu mõõde on tema teenus", ulatub läbi SHSU seitsme kolledžiga ja väljaspool tema Texas ülikoolilinnakut läbi üliõpilaste uuringute, loominguliste püüdluste, teeninduse õppimise, vabatahtliku tegevuse ja palju muud.

Tänu Sam Houstonile, Texas suurimale kangelasele, püüab SHSU järjepidevalt austada oma ajaloolisi juurdusi akadeemilise tipptaseme kaudu, mis hõlmab erakorralist õpetamist õppejõududelt, kes hoolivad nii oma õpilaste õnnestumisest, kui nad teevad oma valdkondade teadmiste edasiarendamist.

SHSU püüab oma pärandit arvesse võttes täita ka nii traditsiooniliste kui ka veebipõhiste tänapäeva üliõpilaste vajadusi. SHSU Online pakub täieliku online-bakalaureuse- ja magistriõppe ning mitmeid sertifikaate ja sertifikaate, millest kõik õpetavad ülikoolilinnakunstnike õppejõud. SHSU Onlineil on võimalus otsida oma akadeemilisi, isiklikke ja ametialaseid eesmärke.

Akadeemiline pakkumine

SHSU pakub üle 80 bakalaureusekraadi, üle 50 magistriõppekava ja kümne doktoriõppekava, sealhulgas riiklikult tunnustatud programmid äri-, kunsti-, haridus-, matemaatika- ja kriminaalõiguse valdkonnas. Carnegie kõrghariduskomisjoni on SHSU klassifitseeritud kõrghariduskomisjoni doktoriõppe ülikooliks ning seda tunnustasid hiljuti USA uudiste ja maailma aruanne, kuna nad olid ühed parimatest riikidest online-lõpetanute programmide jaoks. Lisaks sellele on Carnegie kõrgema hariduse komisjonil klassifitseeritud SHSU kui ühenduse osalusega ülikool. Seda aust on antud 311 avalik-õiguslikule institutsioonile üleriigiliselt ja tunnistab ülikooli märkimisväärset pühendumist kogukonna teenimisele.

Asukohad

Huntsville

Address
Sam Houston State University
Office of International Programs
1908 Avenue J, Box 2150
Huntsville, TX

77341 Huntsville, Texas, Ameerika Ühendriigid