San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meist

1928. aastal asutatud Lucas College ja Business School of Business on akrediteeritud alates 1967. aastast. Oleme Silicon Valley'i ettevõtjate lõpetajate suurim toetaja ja suur panus tänapäeva orgu. Nagu ülikoolis, kus see asub, Lucas College ja Business School of Business peegeldavad Silicon Valley elavat, mitmekultuurilist ja globaalset õhkkonda. Üle 175 teaduskonna ja 5000 õpilase pakub meie kolledž üliõpilastele globaalseid võimalusi, hoides samas tugevaid sidemeid Silicon Valley firmadega.

Meie bakalaureuseõppe koolide ja osakondade kaudu pakume kolmeteistkümnele ettevõtluskontsentratsioonile ning meie koolilõpetaja pakub kõrgharidust ja tunnistusi äri-, raamatupidamis-, maksu- ja transpordijuhtimises. Meie keskused ja instituudid pakuvad õpilastele ainulaadseid võimalusi oma teadmiste ja oskuste hoogustamiseks maksude, raamatupidamise, finantsteenuste, operatsioonide juhtimise, ülemaailmse juhtimise, ettevõtluse jms alal. Teised auhinnatud programmid ümardavad LCoB üliõpilaste kogemused, luues erakorralise õpikogukonna.

Lucase kolledž ja ärijuhtimiskool - räni org

Pakume õpilastele ressursse, oskusi ja võimalusi õnnestumiseks Silicon Valley's, mis on üks maailma kõige edukamaid, konkurentsivõimelisemaid ja innovaatilisemaid majanduspiirkondi ja kaugemalgi.

Mitmekultuurilise ja globaalse perspektiivi ühendamine Silicon Valley ajaloolise tehnoloogilise innovatsiooni alusega, meie programmid peegeldavad meie lugupeetud kohalikku pärandit. Üle 80% meie õpilastest, kes töötavad Valley's, on meie äriõpilased ja vilistlased tõeliselt Silicon Valley Powering.

Ettevõtte Lucas College of Business pakub üliõpilastele märkimisväärseid valikuid oma fookusvaldkonnale 13 ettevõtte kontsentratsiooniga. Jack Hollandi üliõpilaste edukuskeskus pakub individuaalset tähelepanu, et aidata õpilastel oma haridusvalikuid ja karjääri liikuda.

Meie maailmatasemel keskused ja instituudid toetavad üliõpilaste kogemusi tõhustatud hariduse ja võrgustike loomisega kõrge kvalifikatsiooniga kohalike spetsialistidega paljudes tööstusharudes. Võrreldavad üliõpilaste ressursid nagu Gary J. Sbona au programm, Thompsoni globaalne internatuuri programm ja meie tuntud õppejõud pakuvad ressursse ja keskkonda, kus õpilased saavad uurida professionaalseid väljavaateid ja saada kasu ainulaadsest kogemuslikust õppimisest.

Missioon

LCoB visioon, missioon ja väärtused. Nagu Silicon Valley suurim ja vanim avalik-õiguslik ülikool, on San Jose Riiklik Ülikool teenindanud meie kogukonna ja ülemaailmse turu haridusvajadusi alates 1857. aastast. 1928. aastal asutatud kolledž on akrediteeritud alates 1967. aastast AACSB Internationali poolt, kes on maailma suurim ärikoolide akrediteerimisasutus. Oleme Silicon Valley suurim äri lõpetanute pakkuja ja suur panus tänapäeva orgu.

Visioon. Meie kolledž annab Silicon Valley'le volitused dünaamilise ja uuendusliku ärikeskkonna ülemaailmsete ja mitmekesiste nõudmiste rahuldamiseks. Pakume 21. sajandi haridust, et võimaldada meie õpilaste, tööandjate ja kogukonna edu.

Missioon. Me oleme Silicon Valley's võimaluste instituudiks, õpetades tulevasi liidreid kogemusliku õppimise ja iseloomu arendamise kaudu globaalses äriringkondades ning viies läbi uuringuid, mis aitavad kaasa äri-, praktika- ja haridustegevusele.

Põhiväärtused

  • Excellence - Meid juhivad õpetamise, uurimistöö ja teeninduse tipptaseme standardid
  • Eetika - seadsime akadeemilise ja professionaalse käitumise kõrgeimad standardid, et soodustada sotsiaalset vastutust
  • Ettevõtlus - edendame innovatsiooni ja loovuse kultuuri
  • Kaasamine - Me ehitame kultuuri, mis väärtustab mitmekesisust, avatud suhtlust ja koostööd

Meie missiooni tagajärjed

  • Võimaluse loomine - Pakume kõrgekvaliteedilist kvaliteetset haridust, mis annab nii tööealistele kui ka täiskohaga üliõpilastele igas vanuses ja erineva taustaga õpilastele võimaluse oma elu muuta.
  • Silicon Valley keskendunud - Me integreerime Silicon Valley kogemuse meie programmides, uuringutes, õpilaste kaasamises ja kogukonna suhetes, lisades väärtust Silicon Valley piirkonnale ja kaugemale.
  • Kogemuslik õpilaste õppimine - Me õpetame õpilasi kasutama uuenduslikke pedagoogikaid ja kogemusõpet, osaledes kohalike ja ülemaailmsete ettevõtete ja kogukondadega, professionaalset arengut ja kultuuridevahelisi kogemusi.
  • 21. sajandi haridus - loome tehnoloogia vahendatud õpikeskkonna ning arendame ja arendame pidevalt programme, mis tegelevad, mõjutavad ja lisavad väärtust nii ettevõtetele kui ühiskonnale.
  • Juhtimine globaalses äriringkonnas - pakume talentide, ideede juhtimise ja äriringkondade kaasamist meie instituutide ja tippkeskuste kaudu, mis toetavad Silicon Valley majanduskasvu maailmaturul.
  • Teadusuuringud - Meie mitmekesine teaduskond keskendub teadusuuringutele ja professionaalsele kaasamisele, mis mõjutavad ettevõtluse ja hariduse teooriat ja praktikat Silicon Valley'is ja kaugemalgi.

Asukohad

San Jose

Address
One Washington Square
San Jose, CA

95192 San Jose, Californias, Ameerika Ühendriigid

Santa Clara

Address
2933 Bunker Hill Lane, Suite 120
95054 Santa Clara, Californias, Ameerika Ühendriigid

Akrediteeringud

AACSB Accredited