Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

Meist

1928. aastal asutatud Lucas College ja Business School of Business on akrediteeritud alates 1967. aastast. Oleme Silicon Valley'i ettevõtjate lõpetajate suurim toetaja ja suur panus tänapäeva orgu. Nagu ülikoolis, kus see asub, Lucas College ja Business School of Business peegeldavad Silicon Valley elavat, mitmekultuurilist ja globaalset õhkkonda. Üle 175 teaduskonna ja 5000 õpilase pakub meie kolledž üliõpilastele globaalseid võimalusi, hoides samas tugevaid sidemeid Silicon Valley firmadega.

Meie bakalaureuseõppe koolide ja osakondade kaudu pakume kolmeteistkümnele ettevõtluskontsentratsioonile ning meie koolilõpetaja pakub kõrgharidust ja tunnistusi äri-, raamatupidamis-, maksu- ja transpordijuhtimises. Meie keskused ja instituudid pakuvad õpilastele ainulaadseid võimalusi oma teadmiste ja oskuste hoogustamiseks maksude, raamatupidamise, finantsteenuste, operatsioonide juhtimise, ülemaailmse juhtimise, ettevõtluse jms alal. Teised auhinnatud programmid ümardavad LCoB üliõpilaste kogemused, luues erakorralise õpikogukonna.

Lucase kolledž ja ärijuhtimiskool - räni org

Pakume õpilastele ressursse, oskusi ja võimalusi õnnestumiseks Silicon Valley's, mis on üks maailma kõige edukamaid, konkurentsivõimelisemaid ja innovaatilisemaid majanduspiirkondi ja kaugemalgi.

Mitmekultuurilise ja globaalse perspektiivi ühendamine Silicon Valley ajaloolise tehnoloogilise innovatsiooni alusega, meie programmid peegeldavad meie lugupeetud kohalikku pärandit. Üle 80% meie õpilastest, kes töötavad Valley's, on meie äriõpilased ja vilistlased tõeliselt Silicon Valley Powering.

Ettevõtte Lucas College of Business pakub üliõpilastele märkimisväärseid valikuid oma fookusvaldkonnale 13 ettevõtte kontsentratsiooniga. Jack Hollandi üliõpilaste edukuskeskus pakub individuaalset tähelepanu, et aidata õpilastel oma haridusvalikuid ja karjääri liikuda.

Meie maailmatasemel keskused ja instituudid toetavad üliõpilaste kogemusi tõhustatud hariduse ja võrgustike loomisega kõrge kvalifikatsiooniga kohalike spetsialistidega paljudes tööstusharudes. Võrreldavad üliõpilaste ressursid nagu Gary J. Sbona au programm, Thompsoni globaalne internatuuri programm ja meie tuntud õppejõud pakuvad ressursse ja keskkonda, kus õpilased saavad uurida professionaalseid väljavaateid ja saada kasu ainulaadsest kogemuslikust õppimisest.

Missioon

LCoB visioon, missioon ja väärtused. Nagu Silicon Valley suurim ja vanim avalik-õiguslik ülikool, on San Jose Riiklik Ülikool teenindanud meie kogukonna ja ülemaailmse turu haridusvajadusi alates 1857. aastast. 1928. aastal asutatud kolledž on akrediteeritud alates 1967. aastast AACSB Internationali poolt, kes on maailma suurim ärikoolide akrediteerimisasutus. Oleme Silicon Valley suurim äri lõpetanute pakkuja ja suur panus tänapäeva orgu.

Visioon. Meie kolledž annab Silicon Valley'le volitused dünaamilise ja uuendusliku ärikeskkonna ülemaailmsete ja mitmekesiste nõudmiste rahuldamiseks. Pakume 21. sajandi haridust, et võimaldada meie õpilaste, tööandjate ja kogukonna edu.

Missioon. Me oleme Silicon Valley's võimaluste instituudiks, õpetades tulevasi liidreid kogemusliku õppimise ja iseloomu arendamise kaudu globaalses äriringkondades ning viies läbi uuringuid, mis aitavad kaasa äri-, praktika- ja haridustegevusele.

Põhiväärtused

 • Excellence - Meid juhivad õpetamise, uurimistöö ja teeninduse tipptaseme standardid
 • Eetika - seadsime akadeemilise ja professionaalse käitumise kõrgeimad standardid, et soodustada sotsiaalset vastutust
 • Ettevõtlus - edendame innovatsiooni ja loovuse kultuuri
 • Kaasamine - Me ehitame kultuuri, mis väärtustab mitmekesisust, avatud suhtlust ja koostööd

Meie missiooni tagajärjed

 • Võimaluse loomine - Pakume kõrgekvaliteedilist kvaliteetset haridust, mis annab nii tööealistele kui ka täiskohaga üliõpilastele igas vanuses ja erineva taustaga õpilastele võimaluse oma elu muuta.
 • Silicon Valley keskendunud - Me integreerime Silicon Valley kogemuse meie programmides, uuringutes, õpilaste kaasamises ja kogukonna suhetes, lisades väärtust Silicon Valley piirkonnale ja kaugemale.
 • Kogemuslik õpilaste õppimine - Me õpetame õpilasi kasutama uuenduslikke pedagoogikaid ja kogemusõpet, osaledes kohalike ja ülemaailmsete ettevõtete ja kogukondadega, professionaalset arengut ja kultuuridevahelisi kogemusi.
 • 21. sajandi haridus - loome tehnoloogia vahendatud õpikeskkonna ning arendame ja arendame pidevalt programme, mis tegelevad, mõjutavad ja lisavad väärtust nii ettevõtetele kui ühiskonnale.
 • Juhtimine globaalses äriringkonnas - pakume talentide, ideede juhtimise ja äriringkondade kaasamist meie instituutide ja tippkeskuste kaudu, mis toetavad Silicon Valley majanduskasvu maailmaturul.
 • Teadusuuringud - Meie mitmekesine teaduskond keskendub teadusuuringutele ja professionaalsele kaasamisele, mis mõjutavad ettevõtluse ja hariduse teooriat ja praktikat Silicon Valley'is ja kaugemalgi.
Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

„MST” omamine pärast teie nime on maksukeskkonnas suur erinevus. See näitab, et olete maksustamisvaldkonnas hästi kursis ja maksualaste teadustöötajate seas ning suudab a ... [+]

Umbes

„MST” omamine pärast teie nime on maksukeskkonnas suur erinevus. See näitab, et olete maksustamisvaldkonnas hästi kursis ja maksualaste teadustöötajate seas ning suudab arukalt tegeleda tänaste maksueeskirjade keerukusega. MST on 30-osaline programm, mis võimaldab teil registreeruda täistööajaga ja lõpetada kraadi 12 kuu või osalise tööajaga ning lõpetada 24–36 kuu jooksul. Ja rääkige paindlikust, meie klassid on kavas töötada hõivatud maksuhooajal.

Vastuvõtutingimused

Sissepääs MST programmi pakutakse igal sügisel ja kevadel semestril. Sissepääsunõuded hõlmavad järgmist:

Nelja-aastane bakalaureusekraad (mis tahes suur) akrediteeritud USA kolledžist või ülikoolist või samaväärne kraad tunnustatud asutusest väljaspool Ameerika Ühendriike.Väljaspool Ameerika Ühendriike ja Kanadat teenitud ärakirju või kraadi: Graduate Admissions (GAPE) nõuab, et esitaksite WES (Basic või ICAP) hindamise. Juhised on saadaval WES-is (World Education Services).3,0-palgaastme keskmine (viimase 60 semestri / 90 kvartali ühikut)GMAT või GRE: skoore 50. protsentiili nii verbaalne ja kvantitatiivne lõigud eksamihindest. Või tingimusel, et MST direktor on heaks kiidetud, võib GMAT / GRE nõuetest loobuda, kui taotlejal on mõni järgmistest.Teenitud Ph.D. Ameerika ÜhendriikidesCPA eksami kõik osad (Ameerika Ühendriikides)Läbinud IRS-i poolt hallatava eksamikontrolli eksami.LSATi eksamil on 145 või kõrgemViie aasta jooksul lõpetas ta Lucas Business of Gary J. Sbona auhinnaprogrammi auhindadega.Akrediteeritud USA ülikoolist vähemalt 3,2 GPA ja lõpetas vähemalt kolmeaastase täisajaga töökogemuse maksustamise valdkonnas. Vajalik võib olla intervjuu MST direktoriga ja / või juhendaja kirja, mis tõendab tööülesannete laadi.GPA vähemalt 3,75 USA akrediteeritud ülikoolist. Vajalik võib olla intervjuu MST direktoriga. GMAT / GRE loobumise kaalumiseks peate täitma CSU taotluse ja loobumistaotluse, mis nõuab dokumentatsiooni lisamist.Inglise keele oskuse eksami võib olla vajalik, kui olete oma kraadi väljaspool Ameerika Ühendriike teeninud. Võite... [-]
Ameerika Ühendriigid Santa Clara
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
12 - 36 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Kui plaanite saada CPA-ks ja soovite elada ja töötada professionaalse raamatupidajana Silicon Valley's, ei leia te paremat programmi kui meie. MSA programm koosneb 30 ühi ... [+]

Umbes

Kas olete valmis karjääri alustama? Kas olete töötav professionaal või üliõpilane, kes vajab CPA sertifitseerimiseks 30 ühikut? Hea uudis! Varem mõeldud õpilastele, kellel puudus raamatupidamislik taust, on meie raamatupidamisteaduse magistrikraad nüüd ka igaüks, kellel on raamatupidamise bakalaureuse kraad.

Meie MSA programm on Põhja-Kalifornias kõige pikem kestev programm. Meil on erakordselt hea sobivus, kui soovite elada ja töötada professionaalse raamatupidajana Silicon Valley's.

Põnev praktika. Suurepärane CPA eksami tulemused. Ja palju laienenud võrgustikke ja karjäärivõimalusi.

Kui plaanite saada CPA-ks ja soovite elada ja töötada professionaalse raamatupidajana Silicon Valley's, ei leia te paremat programmi kui meie. MSA programm koosneb 30 ühikust, mida pakutakse kiirendatud vormingus, mida saate täita kahe kuni kolme täistööajaga semestris. Sissepääs pakutakse igal sügissemestril.... [-]

Ameerika Ühendriigid San Jose
August 2020
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Magistrikraad transpordi juhtimises (MSTM) on täielikult akrediteeritud 30-osaline programm, mis võtab osalise tööajaga üliõpilaseks kaks ja pool või kolm aastat. Õppekav ... [+]

Umbes

Magistrikraad transpordi juhtimises (MSTM) on täielikult akrediteeritud 30-osaline programm, mis võtab osalise tööajaga üliõpilaseks kaks ja pool või kolm aastat. Õppekava koosneb kuuest nõutavast kursusest, kahest valikainest ja kahekäigulistest kulminatsioonikursustest.

Õppekava juhivad riiklikult tunnustatud instruktorid, kes on akadeemilised või tööstuse eksperdid. MSTM on assotsiatsiooni poolt täielikult akrediteeritud äritegevuse eelkoolide koolidele (AACSB). Klassid toimuvad tööpäeviti õhtuti, võimaldades õpilastel töötada täisajaga, saades oma kraadi. Õpilased võtavad tavaliselt ühe kursuse korraga, üks öö nädalas iga kümne klassi istungi kohta kokku nelja klassi kohta aastas. Klassid tarnitakse kahesuunalisel videokonverentsil, mida täiendavad veebikursused. Õpilased osalevad klassisisesel inimesel Kalifornias või veebikonverentside kaudu.... [-]

Ameerika Ühendriigid Santa Clara
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
24 - 36 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Address
One Washington Square San Jose, CA
95192 San Jose, Californias, Ameerika Ühendriigid
Address
2933 Bunker Hill Lane, Suite 120
95054 Santa Clara, Californias, Ameerika Ühendriigid