Loe ametlikku kirjeldust

Juhindudes tugev pühendumine akadeemilist ja ühiskonnale teenuseid, School of Education ja nõustamine psühholoogia Santa Clara ülikool koolitab kaastundlik, pädev ja eetilisi spetsialistid pühendunud sisukas ja toetav seotust erinevate inimeste, koolid ja kogukonnad ehitatud vundament meie põhiväärtusteks on.

Kes me oleme

Kes me oleme

Olete leidnud meile, sest olete huvitatud teha vahet maailmas: Tahad olla positiivne mõju lastele, peredele, üksikisikute ja oma kogukonnas. Sa nimetatakse haridusele või nõustamine mingil viisil, ja me usume, et meie programmid on ideaalne koht, kus saab uurida nende huvide, süvendada oma oskusi, mõistmist ja teadmisi, ning alustada uut karjääri.

Kutsume teid uurima meie MA programmide nõustamine psühholoogia, Õpetajahariduse Educational Leadership ja interdistsiplinaarse hariduse, samuti võimalusi läbi Center for Professional Development ja Jerry Smith Coaching for Life Akadeemia. Paljudes valdkondades nagu haridus, meil on programmid, mis on spetsiaalselt kohandatud katoliku haridustöötajad samuti need avalikuks, harta ja sõltumatu kooli õpilased.

Santa Clara University, oleme missiooni ja väärtuste juhitud. Oma töös oleme inspireeritud jesuiitide traditsioonid:

Hariv meeste ja naiste teistele Meie eesmärk on mitte ainult annab teile hariduse, vaid ka inspireerida teil seda haridust teiste teenistusse.

Kultiveerimismaterjali juhtimine, mille eesmärgiks Me aitame teil arendada oma suutlikkust juhtimine kumb valdkonnas sa jätkata, kuid jesuiitide juhtimisel on keskendunud muutes maailma paremaks.

Intellektuaalse sügavust ja väljakutse Me väljakutse teile intellektuaalselt avastada uusi ideid ja vaatenurki, ja õppida uusi viise vaadates maailma enda ümber.

"Cura Personalis" või "Hariv terve inimene" Kuigi kutsub teid intellektuaalselt, me keskenduma ka harida terve inimene, individualiseeritud tähelepanu õpilaste vajadustele ja tunnustust, mida igaüks meist toob meie töö.

Me oleme pühendunud teenindavad rassiliselt ja etniliselt mitmekesine Bay Area viisil, mis on mõttekas ja tõhus. Meie Latino Nõustamine programm on unikaalne ja võimaldab Nõustamine Psühholoogia õpilastel omandada erialaseid teadmisi paremini teenindada erinevaid kogukondi. Samamoodi meie koostöös Sihtasutus hispaanlased Haridus ja hariduse kättesaadavuse kursused meie East San Jose ülikooli võimaldada õpilastel võimalus õppida õpetamise kontekstis mitu väga tõhus charter koolid vajadustele suunatud kogukonna ole alati hästi teeninud hariduses.

Oleme põnevil töö meie õppejõud ja üliõpilased teha siia School of Education ja nõustamine psühholoogia. Sa ühendab kogukonna teadlased, õpetajad ja nõustajad, kelle Sotsiaalne õiglus ja mille positiivne mõju on näha kõik oma tööd. Santa Clara University, pakume teile võimaluse uurida, kuidas nõustamine psühholoogia ja haridus võib olla sõiduki parandada elu, organisatsioonid ja kogukonnad paljudes kontekstides.

Kutsume teid uurima meie kraadi programmid ja võimalused teile kättesaadavad siin SCU. Dig ümber veebilehel; helistada ja küsida küsimusi; tulevad infotunnis või külastada klassi istungil. Tule liitu meiega!

Missioon ja visioon

Juhindudes tugev pühendumine akadeemilist ja ühiskonnale teenuseid, School of Education ja nõustamine psühholoogia Santa Clara ülikool koolitab kaastundlik, pädev ja eetilisi spetsialistid pühendunud sisukas ja toetav seotust erinevate inimeste, koolid ja kogukonnad.

Väärtused

  1. Academic Excellence Läbi Kihlatud Õpetamine ja õppimine
    Me usume, et teadmiste, teooria, teadus ja rakendus hõlbustab aktiivne ja tegeleb õpetamise ja õppimise tavade keskendunud õpilaste ametialase pädevuse, südametunnistuse ja kaastunde.
Haridus terve inimene (Cura Personalis)
Usume mõtestatud terviklik õpitakse kui õppimise hõlmab ja ühendab nii isiklikku ja tööalast arengut teenuse inimkonnale. Samuti usume, et õppimine on pidev ja jätkab pärast lõpetamist ja kaugemalgi. Selline lähenemine toetab avatud ja teretulnud seoses kõikide religioossete ja filosoofiliste traditsioonide ja pärineb sajandeid vana jesuiitide haridusalaste ülesannete ja katoliku identiteeti.

Multikultuurilisuse ja sotsiaalne õiglus
Usume haridus on rikastatud väärtustamine erineva taustaga inimesi (nt soo, rassi, etnilise päritolu, seksuaalse sättumuse, rahvuse, keele, kultuuri, religiooni, majandusliku seisundi, vanuse, võime jne). Veelgi enam, me oleme pühendunud teenindada ja advokaadi alaesindatud, alakoormatud ja valimistel osaleda populatsioonid lokaalselt ja globaalselt.
Uuenduslikud Haridus südametunnistus ja Kaastunne
Et rahuldada erinevaid õppijaid ja jõuda üksikisikute, koolid ja kogukonnad kõige tõhusamalt, me endale mõtet, et haridus peab uuendusi ja liikuda normtavad abil tipptasemel tehnoloogiaid ja pedagoogilist lähenemist.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Master of Arts kraadi Hariduse Administration sisaldab 36 ühikut kursuste nõutav Esialgne Bürooteenused mandaat (mis on akrediteeritud California Komisjon Õpetaja credent ... [+]

Units: 45 kvartali ühikut (15 kursust) Programmi pikkus: 1,5-2 aastat; täistööajaga / osalise tööajaga Algus: Fall, Winter, kevadel või suvel Instructional Meetod: Ülikoolilinnakus Master of Arts kraadi Hariduse Administration sisaldab 36 ühikut kursuste nõutav Esialgne Bürooteenused mandaat (mis on akrediteeritud California Komisjon Õpetaja credentialing) pluss veel 9 ühikut valikainete kursuste. Kandidaadid jätkata Esialgne Bürooteenused mandaat võib teenida Master of Arts kraadi täites kolm täiendavat valikainete kursused valitud koostöös akadeemilise nõustaja.

Master of Arts kraadi Hariduse Administration on asjakohane ka isikud, kes teenis oma Esialgne Bürooteenused mandaat kontrollimise ja püüavad tugevdada oma teadmisi ja üksikisikutele, kes ei hoia õpetamise või õpilane personali mandaat, kuid soovivad arendada oma teadmisi halduse ja juhtimise haridusasutustes, et jätkata karjääri erakoolid või valmistada doktorantuuri. See programm on suunatud California kutsestandardite haridusjuhid.... [-]

Ameerika Ühendriigid Santa Clara
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Master of Arts in Nõustamine psühholoogia annab intensiivse 90-unit Master of Arts programm üliõpilastele. Õpilased võivad valida kaasata kõik meie kolm rõhku valdkondade ... [+]

Units: 90 kvartali ühikut (3 kvartali ühikut = 2 semestri ühikut) Programmi pikkus: 3 aastat (täistööajaga) Lood: LPCC, MFT, LPCC / MFT ja nr Track Rõhk Valikud: Latino nõustamine, Korrektsioonipsühholoogia ja tervise psühholoogia Algus: Fall, Winter, Spring, või suvel Instructional Meetod: Ülikoolilinnakus Master of Arts in Nõustamine psühholoogia annab intensiivse 90-unit Master of Arts programm üliõpilastele. Õpilased võivad valida kaasata kõik meie kolm rõhku valdkondades Korrektsioonipsühholoogia, Tervis psühholoogia, ehk Latino nõustamine nende kraadi. Rõhku funktsioone nagu alaealine. Õpilased ei valimisega rõhku võib valida erinevaid valikaineid laiendada oma teadmisi erinevates valdkondades.... [-]

Ameerika Ühendriigid Santa Clara
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Master of Arts in Teaching + Õpetamine mandaat (MATTC) programm on esimene samm neile, kes soovivad saavutada oma mitu objekti (MS) või ühe teema (SS) esialgse õpetamise ... [+]

Units: Mitu Õppeained-56; Single Teema-50 credentialing: Esialgne ühe teema ja mitu suhtes Programmi pikkus: 1 aasta (täistööajaga) või 2 aastat (osalise tööajaga) Algus: Fall, Winter, või suvel Instructional Meetod: Ülikoolilinnakus Master of Arts in Teaching + Õpetamine mandaat (MATTC) programm on esimene samm neile, kes soovivad saavutada oma mitu objekti (MS) või ühe teema (SS) esialgse õpetamise mandaat. Lõppedes programmi kandidaadid teenida Master of Arts in Teaching määral ja soovituse California SB2042 Mitu Teema või Single Teema Esialgne Õpetamine mandaat. See ei ole võimalik, et üliõpilasel jätkata ainult õpetamise mandaat või ainult Master of Arts in Teaching kraadi. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Santa Clara
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles