Loe ametlikku kirjeldust

Miks Savannah riik?

 • Asutatud: 1890
 • Registreerimine kokku: ligikaudu 4900
 • Akrediteeringud: Southern College of Colleges and Schools
 • Akadeemilised programmid: 30 bakalaureusekraadi põhikursused ja kraadid; 6 lõpetanu
 • Teaduskond: 145
 • Rahaline abi: rohkem kui 90 protsenti Savanna riigi üliõpilastest saab mingit stipendiumi või rahalist abi.
 • Tegevused: üle 75 klubi, organisatsioonid, üliõpilaspublikatsioonid, aumärgid, hariduskolleegiumid ja korporatsioonid.
 • Kergejõustik: Savannah'i riik on NCAA I osakonna AA liige
  • Meeste - jalgpall, korvpall, pesapall, rada ja väli
  • Naiste - korvpall, pehmepall, tennis, põiktänav, rajatis, võrkpall
  • Mascot: Tiger

128 aastat on Savannah State University olnud kõrghariduse oluline osa. Sotsiaalteaduskonna vanim avalik Gruusias asuv HBCU ja vanim Savannah'i ajaloolise linna kõrgemate kõrgkoolide asutus on seda kogukonda teeninud eristatavana, rahuldades samal ajal üha mitmekesisemate üliõpilaste haridusvajadusi.

201-aakri ülikoolilinnak on Gruusias kõige kaugel maaliline. Moss-laetud pühkivad tammepuud, ekstensiivne raba ja ajalooline arhitektuur loovad särava kuid rahuliku atmosfääri. Ilu ja hiilguse all on elav ülikoolilinnak, mis lõhkub vimiga ja kvaliteetse kollegiaalse elu tugevusega: asjakohased akadeemilised erialad, loengute kaasamine, tipptasemel teadustöö, kvaliteetne üliõpilaste kaasamine ja hoolduskeskkond. Kutsun teid osalema SSU perekonnas. Palun jätkake oma uurimist Savannah State University - nii veebis ja isiklikult - ja jagada meie põnevust.

Missioon

Savannah State University , Gruusias asuva riigi vanim avalik ajalooliselt musta ülikool, arendab kvaliteetse juhendamise, stipendiumi, uurimistegevuse, teenuste ja kogukonna kaasamise kaudu globaalse ühiskonna produktiivseid liikmeid. Ülikool edendab õppimist ja isiklikku kasvu õpilaskeskses keskkonnas, mis tähistab Aafrika ameerika pärandit, samal ajal kui mitmekesine üliõpilasorganisatsioon õpetatakse. Savannah State University pakub kraadiõppe ja bakalaureuseõpinguid, sealhulgas riiklikult akrediteeritud programmid vabade kunstide, teaduste ja kutsealadel.

Visioon

Savannah State University muutub meie regioonis valikuinstituudiks, kus õpilased oma potentsiaali maksimeerivad sotsiaalses ja vaimses mitmekesisuses kasvatatud keskkonnasõbralikus keskkonnas. Ülikool loob tõhusa, õpilasekeskset kultuuri, mis vastab sidusrühmade vajadustele, toetab ideaale ja eetilisi tõesid ning lojaalselt oma rikkale pärandile ja pärandile.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Savannah State University

Sotsiaaltööhariduse nõukogu poolt akrediteeritud, Savannah State University sotsiaaltöö magistriõppe programm on administratiivne rada, mis valmistab õpilasi ette sotsiaa ... [+]

Sotsiaaltööhariduse nõukogu poolt akrediteeritud, Savannah State University sotsiaaltöö magistriõppe programm on administratiivne rada, mis valmistab õpilasi ette sotsiaalsete muutuste jaoks arhitektideks. Õppetöö käigus omandavad õpilased avaliku korra ja õpivad kriiside sekkumist rikkalikku haridustraditsiooni, mis on juurutatud sotsiaalse õigluse ja sotsiaalsete muutustega.

Sotsiaalteadus pakub mitmeid erinevaid andekate õpilaste ja töötanud spetsialiste, kes soovivad saada karjääriarengu taset, kaks eri haridustaset: kliiniline sotsiaaltöö kontsentratsioon ja sotsiaalhalduse koondumine.

Uus Gruusia litsentsi eeskiri (juhatuse eeskirja 135-12 testimine ja hindamine)... [-]

Ameerika Ühendriigid Savannah
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Savannah State University

Magistrikraad Marine Sciences kraadi programm pakub õppekava eesmärk on rahuldada üksikisikuid, kes soovivad kraadiõppe, et valmistada neid karjäärile, et tegeleda mere-r ... [+]

Magistrikraad Marine Sciences kraadi programm pakub õppekava eesmärk on rahuldada üksikisikuid, kes soovivad kraadiõppe, et valmistada neid karjäärile, et tegeleda mere-ressursside ja rannikualade keskkonnaküsimuste kaudu teadusuuringute, hariduse ja teavitustegevuse kaudu. Programm kasutab oma ülikoolilinnakoha asukohta soolavarude kõrval ja on ainus õppeasutus Gruusia Ülikoolisüsteemis, millel on otsene juurdepääs merele ja ülikoolilinnakute mere labori rajatised. Samuti toetab kvaliteedi ja tipptaseme raamistik koostööd Skidaway okeanograafia instituudiga, riikliku okeanograafia ja atmosfääri administratsiooniga (NOAA) ning käimasolevate koostööprogrammide ja lepingute sõlmimist ülikoolide, riigiasutuste ja föderaalasutustega.... [-]

Ameerika Ühendriigid Savannah
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles