Seton Hall University College of Communication and the Arts

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Sinu kirg. Teie helistamine. Sinu tulevik.

Kommunikatsiooni- ja kunstikolledž on peamine valik üliõpilastele, kes otsivad kõrgekvaliteedilist interdistsiplinaarset suhtlemist ja kunstiõpet, mis põhineb heal tasemel kunstiharidusel, hõlmab tänapäeva digikultuuri ja annab õpilastele võimaluse juhtida, luua ja suhelda vastutusega. , kirg ja tipptase.

Kraadiõpingud

Dünaamiline kogukond, mis koosneb teadlastest, teoreetikutest, kriitikutest ja spetsialistidest, pakub kommunikatsiooni- ja kunstikolledžis magistriõppes üliõpilastele immersive õppimiskogemusi, mis ühendavad teooriat ja praktilisi komponente viisil, mis võimaldab õpilastel õppematerjali ära tunda, testida ja tõlkida akadeemilistesse, professionaalsetesse ja töökoha seadistustesse.

Magistriõpe pakub praegu kahte magistriõppe programmi, sealhulgas kommunikatsiooni ja muuseumi elukutseid. Lisaks pakutakse kolme kahe kraadi kraadi, sealhulgas kolme kiirendatud bakalaureuse / magistriõppe programmi ja kahekordset magistrikraadi diplomaatide ja rahvusvaheliste suhete kooliga.

Kraadiõppeprogrammid

Info-, digitaal- ja kultuuritööstus kasvab hüppeliselt. Umbes viimase kümnendi jooksul on nõudlus kommunikatsiooni- ja visuaal- / etenduskunstide kraadi järele kasvanud enam kui 50 protsenti.

Nendele põnevatele suundumustele reageerides võimaldab Seton Halli ülikooli kommunikatsiooni- ja kunstikolledž innovaatilist, ehtsat ja professionaalset suhtlust akadeemilises, sotsiaalses, kunstilises ja tehnoloogilises keskkonnas. Selle mitmekesised ja paindlikud humanitaarteadustesse ankurdatud programmid, mis hõlmavad tipptasemel tehnoloogiat ja uuenduslikke õppekavasid, pakuvad võimalusi sisuliseks erialadevaheliseks koostööks. Ja selle ideaalne asukoht - vaid mõne minuti kaugusel New Yorgi linnast - pakub tudengitele hulgaliselt praktikavõimalusi ja võrgustiku loomise võimalusi nende käeulatuses.

Asukohad

Lõunaoranž

Address
400 South Orange Ave
South Orange, NJ

07079 Lõunaoranž, New Jersey, Ameerika Ühendriigid