Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

Tippkvaliteedi traditsioon

AACSB akrediteeritud tunnus Stillmani Seltskonna ülikooli äriülikool loodi 1950. aastal, et pakkuda haridust, mis on suunatud ettevõtete juhtide keerukatele ja praktilistele vajadustele. Kool oli New Jersey esimene erakõrgkool, et teenida akrediteeringut ühingu Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International) kaudu. Enam kui 60 aastat hiljem jätkab kool AACSB-lt kutsealast akrediteerimist ning on ainus Põhja-New Jersey kool, kus on nii äri- kui ka raamatupidamise akrediteering.

Riiklikult tunnustatud haridustase

Leadership Excellence 2016 embleem Stillmani kool on rahvuslikult tunnustatud USA Investeeringute Investeeringutasuvus

Meie MBA programm kuulub Princetoni ülevaate "Parimad ärikoolid" ja USA uudised

Praktika kontseptsioonid

Stillmani ettevõtluskool pakub hariduslikku kogemust, mis "muudab kontseptsioonid praktikasse" ja laiendab õppimist väljaspool klassiruumi nelja seina. Selle konkreetsete näidete hulka kuuluvad meie:

  • Kaheksa rakendusliku õppekeskust
  • Praktika ja tööhõive võimalused
  • Teaduskond / üliõpilaste uurimispartnerlused
  • Riiklikult tunnustatud bakalaureuse hindamine

Suletud kogukond

Kool jääb väikese klassi suuruse ja mugavate kursuste ajakavaga tihedalt ühendatud kogukonna tundma. Õpilased töötavad õppejõudude ja administraatoritega oma akadeemiliste ja karjääri eesmärkide saavutamiseks. Lisaks on vilistlaste kogukond - 17 000 inimest - annab õpilastele hulgaliselt õppimise, võrgustike loomise ja karjäärivõimalusi.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Seton Hall W. Paul Stillman School of Business

Raamatupidamise spetsialistidel on arvukalt karjäärivõimalusi ja tööstusharusid, et valida, mis tähendab, et meie lõpetajate jaoks on kõrge tööhõive määr ja töökoha turva ... [+]

Raamatupidamise spetsialistidel on arvukalt karjäärivõimalusi ja tööstusharusid, et valida, mis tähendab, et meie lõpetajate jaoks on kõrge tööhõive määr ja töökoha turvalisus.

Sõltumatu bakalaureuseõppe lõpetanutele raamatupidamises valmistab Seton Halli programm ette teie edukaks karjääriks ja rahuldab CPA eksami sooritamiseks vajalikke haridusalaseid aineid New Jersey, New Yorgis ja enamikus teistes riikides.

Paljud suurimad ettevõtted ja tuntumad asutused pöörduvad meie programmiga värbamisel ülikoolilinnakupaikadel, kaasa arvatud meie iga-aastane "Meet Business Night".

Täisajaga üliõpilased saavad oma kursuste, ülikoolilinnakust või internetis täita vaid 12 kuud; osalise tööajaga üliõpilased lõpetavad meie programmi tavaliselt kahe aasta jooksul.... [-]

Ameerika Ühendriigid Lõunaoranž
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Address
400 South Orange Ave
07079 Lõunaoranž, New Jersey, Ameerika Ühendriigid