Loe ametlikku kirjeldust

Simmons School of Management asub Boston, Massachusetts, ning pakub kolme lõpetaja tasemel äri programmid: MBA, Health Care MBA ja Masters of Science in Management programmid. See on juhtiv keskus uuenduslikke õpetamise, teadustöö ja diskursuse naised, juhtimise ja haldamise.

Simmons MBA pakutakse kiirendatud 16-kuulise täistööajaga formaadis või kolme aasta osalise tööajaga vormingus. Simmons School of Management pakub ainult AACSB akrediteeritud MBA programmi eesmärk on ainult naistele, ja programm on reastatud # 1 Opportunity for Women poolt Princeton Review 5 aastat järjest.

Simmons Tervishoiuamet MBA on nii AACSB ja CAHME akrediteeritud ning koolitab meeste ja naiste tervishoiu juhtimist. Seda strateegiliselt kavandatud kolmeaastase programmi ühendab tugevused meie riiklikult tunnustatud MBA programmi teadmisi meie tervishoiu õppejõud ja ulatuslik tervishoiu õppekava.

Simmons Masters of Science in Management programmi eesmärk on valmistada meeste ja naiste mitmekesine kogum akadeemilist ja kutsealast tausta juhtimise ja juhtimise edu tänapäeva globaalses majanduses. Kursuste näol tegemist suite sihtasutuse tasemel kursusi, mis pakuksid äri teadmisi ja meisterlikkust juhtimise.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Simmons College, Simmons School of Management

Hiljuti käivitatud Masters of Science in Management (MSM) on ette valmistada õpilasi mitmekesine kogum akadeemilist ja kutsealast tausta juhtimise ja ... [+]

Hiljuti käivitatud Masters of Science in Management (MSM) on ette valmistada õpilasi mitmekesine kogum akadeemilist ja kutsealast tausta juhtimise ja juhtimise edu tänapäeva konkurentsitihedas maailmamajanduses. Programm esitab üliõpilastele väljakutse andes tahke äri sihtasutus ja võimalust arendada juhtimisoskusi oluline mitmesugustes valdkondades.

Kursuste

Õpilased MSM programm lõpule 36 semester tundi, mis sisaldab vähemalt 9 nõutud kursuste ja kolm valikained. Tuum kursuste kujuta komplekt sihtasutuse tasemel kursusi, mis pakuvad põhi äritegevuse teadmiste ja meisterlikkust juhtimise. Täistööajaga õpilased saavad oma kraadi kontsentratsioon General Management. Osalise tööajaga õpilased võivad kohandada oma kraadi ajades General Management kontsentratsioon või spetsialiseerunud Mittetulundusühingute Management või Communications Management. Klassid toimuvad õhtuti alates 6-9:00 kell Simmons ülikooli Boston.... [-]

Ameerika Ühendriigid Boston
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles