Loe ametlikku kirjeldust

Smartly on uus haridustehnoloogia ettevõte, mis muudab oma õppimise, ühendades hariduse otse positiivsete karjääritulemustega.

Smartly

Smartly pakub väga valikulist kraadi ja mitte-kraadi äriprogramme. Kursused edastatakse Smartly rakenduses teie mobiilseadmes või arvutis hammustatud suurusega interaktiivsetes õppetundides koos kaasasoleva sotsiaalse õppimisplatvormiga. Selle innovatiivne ärimudel kannab kõrge õppemaksu koormuse tööandjatele, kes maksavad oma erakorraliste õpilaste värbamise eest.

Smartly talent

Meie karjäärivõrgustikus kohtute kaasõpilasi, abivalmisid vilistlasi ja, mis kõige tähtsam, potentsiaalseid tööandjaid üle maailma. Pane oma äri teadmised töötama ja saada karjääri sa väärid.

Saada haritud. Hangi tööle.

Smartly meeskond

Oleme koostanud pioneeride meeskonna, alates meie ärisisu asjatundjatest kuni meie programmeerijateni ja insenerideni, meie juhtival juhtkonda. Me oleme sama tuumik meeskond, kes sõitis Rosetta Stone'i juurest juurest suurimale ja innovaatilisemale keeleõppele maailmas.

Missioon

Smartly Instituudi missiooniks on pakkuda kõige uuenduslikumaid, kvaliteetsemaid online-haridusprogramme, mis on otseselt seotud positiivse karjääri tulemustega ettevõtluses ja tehnoloogias.

Visioon

Smartly instituudi eesmärk on leiutada kraadiõpe 21. sajandil. Instituut on uue kooli tüübiks: pedagoogilise ja tehnoloogilise innovatsiooni võimendamine ning professionaalsete võrgustike jõu mõistmine, et pakkuda oma õpilastele parimat õpikogemust ja karjääri.

Meie lugu

Smartly instituut algas kolmel küsimusel: mis siis, kui sa võiksid õppida mis tahes teemat, ükskõik kus ja mis tahes seadmes? Mis siis, kui see õppesüsteem oleks ühendatud võimsa professionaalse võrgustikuga? Ja mis siis, kui uus ärimudel muudaks selle radikaalselt taskukohaseks või isegi tasuta?

Sellest esialgsest visioonist alustasid meie asutajad uut tüüpi kõrgkoolide ehitamist.

Meeskond hakkas leiutama murrangulise õpetamismeetodi, rakendades seda nüüdisaegse õppekava loomisel. Pärast oma kiiruse ja tõhususe tõestamist võrreldes traditsiooniliste programmidega töötas meeskond välja ainulaadse ärimudeli, mis nihutab hariduskulusid kureeritud tööandjate rühmale, kes soovib palgata õpilasi meie integreeritud talentide platvormi kaudu. Lõpuks lõi meeskond range vastuvõtuprotsessi ja tööandjate kontrollimise kaudu aluse väärtuslikule, eksklusiivsele vilistlaste ja äripartnerite võrgustikule.

Täna, Smartly Instituut on uhke, et pakkuda tasuta MBA ja taskukohane MBA MBA ambitsioonikaid üliõpilasi üle maailma.

See on põnev tee ees. Loodame, et olete osa reisist.

Aktiivne õppimine. Hariduse tuleviku uuesti määratlemine.

Pedagoogiliselt projekteeritud

Ei ole igav loeng videod. Ei ole tüütu õpikuid. Lihtsalt rõõmustav interaktiivne juhendamine, mille eesmärk on muuta õppimine dramaatiliselt lihtsamaks ja kiiremaks.

Aktiivne õppimine

111665_iphone-coffee-illustration-a7f47487.jpg

Aastakümnete pikkune kogemus haridustehnoloogias ning pedagoogiline veendumus kogemusõppes on Smartly taaselustanud täiskasvanuhariduse interaktiivse, mobiilse esimese õppega, mida nimetame aktiivseks õppimiseks.

Meisterlikkuse aluseks olev progressioon

111666_mastery-based-progression-illustration-ac343cef.jpg

Möödas on passiivsed lähenemised videopõhiste räägipeade ja pika kestusega proosale. Selle asemel Smartly õppetunnid õpilastele pidevalt välja, nõudes iga 8 sekundi järel interaktsioone. Kuna iga 5-10 minuti pikkune õppetund põhineb varasematel õppetundidel, testivad õpilased oma arusaamist ja seisavad silmitsi uue õppematerjaliga meisterliku õppimise edenemisega, mis tagab õpilaste edenemise.

Ärge õpetage ja testige ...

111667_dont-teach-and-test-illustration-995a30c5.jpg

Liiga kaua on võrgukoolitus süstematiseerinud klassiruumis õpetamise, ringhäälinguinfo ja õpilaste arusaamise testimise kõige vähem tõhusad tavad. Online haridusasutused on selle passiivse paradigmaga kinni jäänud, hoolimata kehvast kaasatusest ja tõhususest.

... Test õpetamiseks!

111668_test-to-teach-illustration-b007accf.jpg

Aktiivse õppimise korral seab meie õppematerjal kohe õpilasele mõtte kui peategelase. Me ei ole lektor, vaid pigem mentor ja juhendaja, pakkudes tegevusi, kus õpilased osalevad, otsuste tegemisel kohe tagasisidet andes. Me testime mitte arusaamist, vaid pigem võimalust õpetada.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka: