Loe ametlikku kirjeldust

Ajalugu Sofia Ülikool

Sofia Ülikool on ehitatud ise vundament teosed, transpersonaalse haridus alates 1975. Sofia on muutunud ja arenenud oma aega ülikoolis ja julgustab oma õpilasi sama tegema. Kutsume teid üles võtma sügavam pilk meie eristada mineviku kohta rohkem teada saada meie esimene jalajäljed kui koolis.

Ümberkujundava transpersonaalse Haridus Alates 1975. aastast

Sofia Ülikooli endine Instituudi transpersonaalse psühholoogia, asutati 1975. aastal Dr. Robert Frager vastuseks kasvav vajadus nihe pedagoogika kõrgkoolide. Nagu lõpetanud Harvardi, Frager olid kogenud silmaga tavaliste lähenemine uuring psühholoogia ja leidis, et see ei ole, ning sageli killustunud.

Eelkõige Dr. Frager haridus- ideaalne kuulis tagasi Vana-Kreeka, mis toimus usk, et haridus peaks võtma arvesse kõiki aspekte inimese kogemus. Selle ideaalse meeles, ta on sätestatud, et luua koolis psühholoogia, mis on täielikult valmistada psühholoogid inimloomuse mõistmiseks on lähenemisviis, mis ületab patoloogiline ja hõlmab kogu inimese kontekstis kultuur, füüsiline tervis, vaimne tervis, ja vaimset tervist. Täna, Sofia ülikooli jätkuvalt uusi programme, mis laiendavad oma tähelepanu kohaldades transpersonaalse väärtused teaduse, hariduse, tehnoloogia ja inseneriteaduse.

Mis on transpersonaalse?

Sofia Ülikool on pikka aega uurinud piiridel psühholoogia ja vaimsuse täiustus inimkonna ja planeedi jätkusuutlikkus.

Transpersonaalne psühholoogia on täis-spektri psühholoogia, mis uurib katkematu inimeste kogemusi ja käitumist alates raske häire, vaimse ja emotsionaalse haiguse ühes otsas, mida peetakse üldiselt "normaalne", tervisliku käitumise teises otsas ja erineva normaalne tõuseks vahel - ja siis läheb kaugemale, lisades tõsine akadeemiline huvi vahetu ja transtsendentne mõõtmed inimeste kogemusi: erakordse inimese toimimist, kogemusi, etendused ja saavutusi, tõsi geenius, olemust ja tähendust sügava religioosse ja müstilise kogemusi, mitte tavalise teadvuse, ja kuidas me võiks soodustada täitmiseks meie suurim potentsiaal inimestena.

Transpersonaalse psühholoogid töötavad eri valdkondade vahel ning toetub arusaamu mitte ainult erinevates valdkondades psühholoogia, vaid ka teaduste tunnetuse, teadvuse ja paranormaalseid; filosoofia; sotsiaalse ja kultuurilise teooria; lahutamatu tervist teooriate ja tavade; luule, kirjanduse ja kunsti; ning maailma vaimse ja tarkuse traditsioone.

Transpersonaalse pioneerid

Mary Calkins

Mary Calkins oli esimene naine president American Psychological Association ja eitasid oma doktorikraadi Harvardi Ülikoolis, sest tema sugu. Need kaks üritust aitas sillutada teed tulevastele naistele psühholoogid ja raputada soo tõkked psühholoogia.

Aldous Huxley

Aldous Huxley üks suur kaasaegne mõtlejad, filosoofid ja sotsiaalse kommentaatorid 20. sajandil, on sageli suureks inspireeriv näitaja inimpotentsiaali Liikumine ja edasist arengut transpersonaalse psühholoogia.

Abraham Maslow

Abraham Maslow on üks asutajatest humanistliku psühholoogia ja transpersonaalse psühholoogia. Ta uskus, et täpne ja elujõuline teooria isiksuse peab sisaldama mitte ainult sügavusele, kuid ka kõrgustesse, et iga inimene on võimeline saavutama.

William James

William James, psühholoogia oli piirneb bioloogia ühel ja filosoofia vahel; see adresseeritud kõigis inimeste kogemusi. James aitas tutvustada psühholoogia Ameerika Ühendriigid, õpetades esimese kursuse ja luuakse esimene laboratoorium.

Carl Jung

Carl Jung on üks tähtsamaid, kõige keerulisem ja kõige vastuolulise psühholoogilise teoreetikud. Jungi psühholoogia keskendub loomisel ja edendamisel suhet teadvusel ja teadvuseta protsesse.

Carl Rogers

Carl Rogers oli asutaja humanistlik psühholoogia, kelle panus on jätkuvalt mõjuvad kogu valdkonnas. Tema teooria ja praktika nihkunud autoritaarse paradigma terapeut juhitud psühhoteraapia poole kliendikeskse praktikas.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Sofia University

Sofia Masters in Nõustamine psühholoogia õppekava vastab haridus ja eelnev kraad kliinilise koolituse nõuded nii Litsentseeritud Abielu ja Pere terapeut (LMFT) ja Litsent ... [+]

Mis magistrikraad Nõustamine Psühholoogia Sofia Ülikool, siis on haridus ja pre-kraadine koolitus jätkata licensure kui ravi oskustega kogu inimese lähenemisviise tervist ja paranemist. Lisaks õpid hoolitseda oma kasvu ja heaolu toetav, koostöö õhkkonna.

Program Tähtsündmused

Lisaks sellele, et haridus- ja pre-kraadi kliinilise koolituse nõuded nii Litsentseeritud Abielu ja Pere terapeut (LMFT) ja Litsentseeritud professionaalse Clinical nõuandjaid (LPCC), Sofia ülikooli MACP programm pakub:

Mõlemad on-campus ja madala residentsusest (internetis) formaadis. Haridus kujuline läbi koostöö kohordi kogemus. Kogemusliku transpersonaalse oskuste suurendamise töötoad. Valikuline spetsialiseerumine loominguline väljendus. Neli kvartalit kliinilise kogemuse enne lõpetamist. Keskendu individuaalne, laps, paar ja pereteraapia. Professionaalne ettevalmistus nii avaliku kui erasektori praktikat. ... [-]
Ameerika Ühendriigid Palo Altos
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Sofia University

Sofia Ülikooli Master of Arts in transpersonaalse psühholoogia (MATP) aste on kahe aasta kohta ülikoolilinnakus programmi loodud selleks, et saaksite tegeleda oma isiklik ... [+]

On-Campus programmi

Sofia Ülikooli Master of Arts in transpersonaalse psühholoogia (MATP) aste on kahe aasta kohta ülikoolilinnakus programmi loodud selleks, et saaksite tegeleda oma isikliku arengu, samal ajal valmistub doktoriõppe tasemel õppida ja professionaalsete rakenduste transpersonaalse tavade ja põhimõtetega. Kui teil on motiveeritud õppija, kes maadleb probleemidega oma aega ja soovib teha positiivseid muutusi maailmas, see programm on sinu jaoks. Ümberkujundava õppimise aluseks on programm, ja meie lõpetajate teenida muutuste kaudu, ravitsejad ja transpersonaalse teadlased. See elumuutvas programm on õpetanud juhtiv õppejõud transpersonaalse psühholoogia kes olla mentorid ja juhendid nii klassiruumis ja teadusasutustele. Meie teaduskonna avaldab erinevates valdkondades küsitlus sealhulgas erakorraliste inimese kogemusi, teadvuse uuringud, loovus, võrdlev religioonide ja liides kultuurilugu ja transpersonaalse psühholoogia. Meie eristusvõime tasakaalu teaduslikke uuringuid, kogemusliku õppe ja kutsealase arengu teenib teil leida viise, kuidas võtta transformational kontseptsioone ja tavasid maailma sotsiaalsete muutuste edendamist ja tervendav erinevaid seadeid.... [-]

Ameerika Ühendriigid Palo Altos
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Sofia University

Master of Science in Computer Science Sofia Ülikool annab üliõpilastele laiapõhjaline taust tarkvara arendamise ja muid põhilisi erialade arvutiteadus. Samuti annab õpila ... [+]

Master of Computer Science

Master of Science in Computer Science Sofia Ülikool annab üliõpilastele laiapõhjaline taust tarkvara arendamise ja muid põhilisi erialade arvutiteadus. Samuti annab õpilastele võimaluse edendada oma teadmisi foundational ja rakendusuuringute teemasid. Asub Palo Alto, südames Silicon Valley vaid mõne minuti kaugusel top ettevõtted nagu Google, Apple, HP ja Facebook annab õpilastele keskkond rikas võimalusi.

Meie õppejõud on töötanud Fortune 500 ettevõtted ja alustavatel ja sai oma Ph.Ds koolidest nagu MIT, Stanford, Carnegie Mellon University, UC Berkeley, Oxford University of Southern California ülikool ja Sydney

Programmi funktsioonid: Kohapeal ja hübriid / Online formaadis Kombinatsioonid tehnoloogia arendamine Transpersonaalne väärtused ja oskused elukutselistest Loovuse, kultuurilise tundlikkusega ja tähelepanelikkus Vajalikud oskused ja väärtused vaja järgmise põlvkonna wellbalanced juhid töökohal Väikesed klassid ja tihedat suhtlemist õppejõud Matemaatika et on eksperdid oma valdkonnas, et tuua tipptasemel tehnoloogia ja reaalse maailma arvutustehnika kogemus klassiruumis. Kontsentratsioonid pakkumine: Tehisintellekt ja Machine Learning Holistiline Leadership and Management Human arvuti interaktsiooni Tarkvaratehnika Ümberkujundava Computing Ümberkujundava mehitamata lennuki süsteemi Computing ... [-]
Ameerika Ühendriigid Palo Altos
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

Sofia 40 Years History

The Transpersonal Worldview - Sofia University USA