South Carolina State University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

INFO

Lõuna-Carolina State University on säilitanud pärand tipptasemel haridust. Meil on olnud koduks põlvkonna teadlased ja juhid äri, ajateenistuses, valitsus, kergejõustik, hariduse, meditsiini, teaduse, inseneriteaduse tehnoloogia ja rohkem. Asub Orangeburg, SC, SC riik asutati maa andmise kolledžis, mille missiooniks on pakkuda haridust ja teenuseid selle riigi kodanikud. Oma esimese sajandi SC riik oli liider haridus ja jätkab teed järgmisel sajandil.

Ajalugu SC State University

Asutatud aastal 1896, kui riigi ainus avalik kolledži must noored, Lõuna-Carolina State University on mänginud olulist rolli hariduse afroameerika riik ja rahvas. Kuna maa-andmise institutsioon, siis võitlesid anda põllumajandus- ja mehaanilised koolitus põlvkondade must noored. Läbi selle laiendamise kava, saatis ta talu ja kodu tutvustamine ained maaelu maakondades anda teadmisi ja infot, vaesunud must talu pered.

Ülikool on haritud hulgaliselt õpetajaid riigikoolid. See andis hariduse vallas, kirjanduse ja ajaloo. Toetuseks Rosenwald Fondi ja Üldhariduse Juhtkond aitas institutsiooni jääda Depressioon. Pärast Teist maailmasõda, riigi seadusandja loodud kraadiõppe programmi ja õiguse kooli Lõuna-Carolina State University, et vältida musta õpilased registreerimisega University of South Carolina lõpetaja ja juriidilised haridusprogramme. Samuti on seadusandja järsult suurendanud rahastamist kolledži endast oleneva, et teha "eraldi, kuid võrdsed" reaalsus kõrghariduse Lõuna-Carolina. 1950ndatel ja 1960ndatel aastatel sadu SC riigi õpilased osalesid kohalike kodanikuõiguste meeleavaldusi ja arreteeriti. Aastal 1968 kolm noormeest olid tapetud ja 27 haavata campus riigi maanteel patrolmen in Orangeburg Massacre.

Alates 1966. aastast, SC riik on olnud avatud valge ja üliõpilasi, kuid see on suures osas säilitanud oma missiooni ja iseloomu ajalooliselt must institutsioon. Aastal 1971, põllumajandustoodete Kava lõpetati ja kolledži talu ümber kogukonna puhkekeskus koosneb golfiväljak samuti jalgpall ja pesapall valdkondades. Tänaseks on ligi 5000 õpilast eriala laia programmid, mis sisaldavad põllumajandus, raamatupidamine, kunsti, inglise ja draama samuti moe kaubandus, füüsika, psühholoogia ja politoloogia.

Missioon

Lõuna-Carolina State University (SC riik) on ajalooliselt Black avaliku 1890 maa-andmise kõrgemate institutsioonide ulatusliku umbes 4,500-6,000 õpilastele. Asub Orangeburg, Lõuna-Carolina, SC State University on pühendunud pakkuma taskukohased ja kättesaadavad kvaliteediga bakalaureusekraadi programmid tegevusvaldkondades, mida kohaldatakse professionaalse, matemaatika, loodusteaduste, tehnika, insener tehnoloogia, hariduse, kunsti ja humanitaarteaduste alal. Programmide arv pakutakse magistriõppes õpetamise, inimeste teenuste ja põllumajandus, ning pedagoog ja doktorikraadi programmid on pakutud haridusjuhid.

SC State University valmistab kvalifitseeritud, pädevad ja sotsiaalselt teadlik lõpetajatele, et nad saaksid töötada ja elada produktiivselt dünaamilist globaalset ühiskonda. Läbi tehnoloogia ja traditsiooniliste õpetamise ja õppimise, teadustöö ja teenuste, University parandab elukvaliteeti kodanikele ja toetab majanduslikku arengut riigi ja rahva.

(See missioon kiideti heaks SC State ülikooli kuratooriumi 30. märtsil 2010. aastal ja Lõuna-Carolina Komisjon kõrghariduse 6. mai 2010.)

Asukohad

Orangeburg

South Carolina State University

Address
300 College Street NE
29117 Orangeburg, Lõuna-Carolina, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 800-260-5956