South University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

South University pakub sooja, toetavat õpikeskkonda, mis julgustab teid suhtlema õppejõudude, personali ja üliõpilastega, kes tahavad innukalt mängida oma haridusalaste eesmärkide saavutamisel nii ülikoolilinnakus kui ka veebis. Oleme uhked väikeste klasside lõunaelamuste üle, mis pakuvad praktilisi kogemusi, mis on olulised nii teie oskuste ja tipptaseme kujundamisel valitud valdkonnas, kui ka kogukonna kaasamise, vabatahtlikkuse ja eluga tegelemise kaudu ka teie iseloomu kujundamisel. pikk õppimine.

Missioon

South University on akadeemiline asutus, mis tegeleb haridusvõimaluste pakkumisega mitmekesise üliõpilaskonna intellektuaalseks, sotsiaalseks ja professionaalseks arenguks.

Selle eesmärgi saavutamiseks pakub asutus fokuseeritud ja tasakaalustatud programme sidusettevõtte, küpsustunnistuse, magistri ja doktoriõppe tasemel. Pakutakse laiapõhjalist õppekava, mis edendab kriitilist mõtlemist, tõhusat suulist ja kirjalikku suhtlust ning elukestva õppe oskusi. Lisaks keskendub ülikool teadmiste hindamiseks vajalike tingimuste väljatöötamisele ning elukestva õppe haridusele.

South University lähenemisviis kõrgharidusele ja sellest tulenevad paindlikud akadeemilised kogemused pakuvad tudengitele intellektuaalse ülevaate ja mõistliku lähenemisviisi, mis on vajalik isikliku ja ametialase täitmise aluse loomiseks. South University eesmärk on pakkuda terviklikku haridust, mis sisendab oma tudengitele filosoofia, mis väärtustab lisaks õppimisele ja professionaalsusele ka panust ja pühendumust kogukonna edenemisele.

Uskudes, et kvalifitseeritud isikutel peaks olema formaalse akadeemilise koolituse eesõigus, tervitab South University neid, kes otsivad hariduslikke väljakutseid. Sel eesmärgil pakub ülikool nii ülikoolilinnakus kui ka veebis õppekeskkonda, mis aitab üliõpilastel kindlaks teha eesmärgid ja vahendid nende saavutamiseks. Seda filosoofiat silmas pidades õpivad õpilased suheldes teaduskonna, personali ja administratsiooni kogukonnaga, mis on pühendatud South University akadeemilisele eesmärgile.

Teie kogukonna osa

Me oleme pühendunud elava ja mitmekesise kogukonna loomisele, mis toetab teie eesmärke. Meie õpilased, töötajad, õppejõud, vilistlased - ja tööhõivekogukond - moodustavad rikkaliku võrgustiku, mis ulatub kaugelt üle teie kooli aja. South University tudengina saab temast selle laiendatud perekonna osa, mis aitab teil kooli ajal eesmärgid kindlaks teha ja seejärel vahendeid nende saavutamiseks. Lõuna on arenenud ühest kohast pärit ülikoolilinnast mitme ülikoolilinnaku ülikoolisüsteemiks, millel on praegu 11 asukohta.

 • Savannah, GA Asutatud 1899. aastal
 • West Palm Beach, FL Asutatud aastal 1986
 • Montgomery, AL Asutatud aastal 1996
 • Columbia, SC Asutatud 2002. aastal
 • Tampa, FL Asutatud aastal 2006
 • Orlando, FL õppekoht
 • Virginia Beach, VA Asutatud 2009. aastal
 • Richmond, VA Asutatud 2009. aastal
 • Austin, TX Asutatud 2011. aastal
 • Veebiprogrammid, mida pakutakse 2004. aastal asutatud Savannah kaudu
 • High Point, NC Asutatud 2012. aastal

137006_IMG_0793.jpgSouth University","author_url":"","source":""}" />

Ülikooli karjääriteenuste keskus

Ülikooli karjääriteenuste osakond teeb tudengitega koostööd oma karjääripotentsiaali uurimiseks ja teeb nendega koostööd, et kogu oma haridustee jooksul oma professionaalset kaubamärki luua. Meie eesmärk on julgustada üliõpilaste karjääripotentsiaali, hõlbustades võimalusi uurida nende huve ja saada väärtuslikku töökogemust, kasutades samas ressursse, millele pääseb ligi praktiliselt või isiklikult kõigis South University ülikoolilinnakutes. Karjääriteenuste osakond tervitab kõiki South University üliõpilasi osalema kõigil ülikoolilinnaku üritustel.

Karjääriteenuste keskus

Klasside esimesest päevast alates on õpilastel juurdepääs eksklusiivsele South EDGE platvormile, millel on palju videoid ja tegevusi ning selle teenusega ei kaasne tasusid ega kulusid.

Vilistlaste ühendused

South University 120-aastase loo - mineviku, oleviku ja tuleviku - vältel on paljud tudengid, töötajad, juhendajad ja vilistlased andnud oma panuse kogukonna ja elukestva õppe vaimu, mis on muutunud meie identiteedi jaoks oluliseks. South University on pühendunud intellektuaalse, sotsiaalse ja professionaalse arengu võimaluste pakkumisele mitte ainult meie tudengitele, vaid ka meie inspireerivale kogukonnale, kuhu kuulub üle 43 000 vilistlase kogu maailmas.

Meie Vilistlasühenduste saidi eesmärk on taasalustada ja tervitada meie vilistlasi, taasluues seda toetavat keskkonda, mida kogesite üliõpilasena. Siin saate oma edu tähistada, taotledes vilistlaste saavutuste auhinda või nimetada endine klassivend, kes on oma valdkonnas silma paistnud. Võite meiega jagada oma praegust karjääri ja kasutada meie karjääriressursse tasuta, et aidata teil liikuda sinna, kus soovite tulevikus olla. Veelgi enam, võite leida võimalusi, kuidas muuta meie praeguste üliõpilaste elu ettekirjutuse, juhendaja või isegi tööandjana.

Tööandja ühendused

South University karjääriteenused pakuvad tööandjatele võimalust leida Lõuna-EDGE tööportaali kaudu järgmine kvalifitseeritud kandidaat meie South University lõpetajatelt. Postitage oma töökohad ja praktikavõimalused siia.

Ärakirja taotlused

Klõpsake siin juhiste saamiseks selle kohta, kuidas praegused ja endised üliõpilased võivad taotleda South University ametlikku ärakirja.

Asukohad

Savannah

Address
Mall Boulevard,709
31406 Savannah, Gruusia, Ameerika Ühendriigid

Tampa

Address
North Himes Avenue,4401
33614 Tampa, Florida, Ameerika Ühendriigid

West Palm Beach

Address
University Centre 9801 Belvedere Road
33411 West Palm Beach, Florida, Ameerika Ühendriigid

Montgomery

Address
5355 Vaughn Road
36116 Montgomery, Alabamas, Ameerika Ühendriigid

Columbia

Address
9 Science Court
29203 Columbia, Lõuna-Carolina, Ameerika Ühendriigid

Orlando

Address
5900 Lake Ellenor Drive, Suite 150
32809 Orlando, Florida, Ameerika Ühendriigid

Virginia rand

Address
301 Bendix Rd Suite 100
23452 Virginia rand, Virginia, Ameerika Ühendriigid

Richmond

Address
2151 Old Brick Road
23060 Richmond, Virginia, Ameerika Ühendriigid

Austin

Address
1220 W. Louis Henna Blvd.
78681 Austin, Texas, Ameerika Ühendriigid

Savannah

Address
Savannah, Gruusia, Ameerika Ühendriigid

Kõrgpunkt

Address
3975 Premier Drive
27265 Kõrgpunkt, Põhja-Carolina, Ameerika Ühendriigid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega