Read the Official Description

St. Ambrose University

Dünaamiline ülikoolilinnaku elu

Pakume rohkem kui 60 peamist äriühingut, kellel on paindlikkus seada peamised äriühingud, alaealised ja valikained vastavalt teie huvidele. Veelgi enam, meie meeleolukas kogukond on tuntud oma kergejõustiku, erisündmuste ja suurepäraste elamispindade poolest.

SAU üliõpilased on inspireeritud meie katoliku intellektuaalsest traditsioonist ja pühendumusest sotsiaalsele õiglusele. Tegelikult nad vabatahtlikult tuhandeid teenindusajad igal aastal - ja rohkem kui 150 000 tundi ainult viimase aasta jooksul!

Lühidalt

26. positsioon (link) USA uudiste poolt

Teistes kategooriates, US News

Meie asukoht

Õige keskele, kuhu soovite minna!

St. Ambrose University asub Davenportis, Iowa, Quad linnade osana - kahe riigi (Iowa ja Illinois) suurlinnapiirkond, mis asetseb idarannikul lääne pool asuva Mississippi jõe ainsa suurel alal.

Miks SAU

Leidke St. Ambrose University oma suuremat eesmärki

Mõned üliõpilased eelistavad suure hulga ülikoolide seas hukkuda. Olles üks inimene nägu meres, võivad nad maailmast välja astuda, ei tea, kes nad on või mis elus on.

Kuid sa oled teine. Sa tahad kvaliteetset haridust väiksemas koolis, kus teie professorid tunnevad teid nime järgi, kus saate oma esimese aasta jooksul uurimistöid teha ja kus teie usk ja pühendumus teiste teenimisele annab teile ja teie sõpradele suurema eesmärgi elus. Kui sa oled selline õpilane, tahame sind kohtuda!

Riikliku kooli akadeemilised ressursid, väikekolledži sõbralikkus

Hangi mõlema maailma parim

St. Ambrose pakub kümneid peainspektoreid ja samu tipptasemel teadlasi, kes on leitud suuremates Iowa ülikoolides ja kolledžites. Tegelikult on Ambrose'i akadeemilised võimalused - praktika, teadustöö, praktilise õppimise - mitmetes meie riiklikes ja erakoolide konkurentides.

Kuid see, mis meid lahutab, on meie väikeklassid ja ligipääsetavad professorid, kes teid tutvustavad ja on pühendunud teie õpetamisele, pakkudes teile võimalusi, mida te ei pruugi saada teistes Quad Linnade kolledžites või mujal.

Ambrosia väärtused on ehitise rajamise sihtasutus

SAU sobib teile õigesti

Meie Ambrosian väärtused akadeemilise kvaliteedi ja pühendumise vabade kunstide, sotsiaalse õigluse ja ühiskondliku teenistuse aidata panna aluse oma edu üliõpilane, oma karjääri ja muuta maailma parem koht.

130 aastat tugev

Me jätkame jõudsat arengut ja võime ka seda teha.

Alates selle loomisest kutsus St Ambrose tervitatavaid õpilasi kõigist usulistest usunditest, etnilisest päritolust ja majanduslikest tingimustest - sel ajal katoliku koolide jaoks ebatavaline avatus.

See rõhutamine karjääri ettevalmistusprogrammidele, mida õpetatakse katoliiklike ja vabade kunstiteoste kontekstis, on jätkuvalt institutsiooni jaoks keskne. Kogu aja jooksul on traditsioonid, nagu tihedad sidemed õppejõudude ja üliõpilaste vahel ning isiklik tähelepanu õpilaste eesmärkidele, ohutus, pühendumine teenistusele ja katoliku identiteet, juurdunud ja elavad täna.

Ülikoolilinnak on viimastel aastakümnetel märkimisväärselt kasvanud ja sellega on kaasatud teenused ja tugi, et tagada meie õpilastele, õppejõududele ja töötajatele parim õppe-, elu- ja töökeskkond. Meie töö ja pühendumus tipptaseme saavutamisele hariduses on käimas.

Liituge erinevate õppurite kogukonnaga

Missioon

St. Ambrose University sõltumatu, piiskopkonna ja katoliiklik - võimaldab oma õpilastel intellektuaalselt, vaimselt, eetiliselt, sotsiaalselt, kunstiliselt ja füüsiliselt arendada oma elusid ja teiste elusid.

Visioon

St. Ambrose'i tunnustatakse juhtiva Midwesterni ülikoolina, mis on juurutatud oma piiskopkonna pärandist ja katoliiklikust intellektuaalsest traditsioonist. Ambrosians on pühendunud akadeemilisele kvaliteedile, vabadele kunstidele, sotsiaalsele õiglusele ja teenustele.

Programs taught in:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

St. Ambrose University

Ükskõik, kas olete IT-spetsialist, kes soovib astuda ettevõtte juhtimisse või äriettevõtte, kes soovib IT-i liikuda, pakume ainulaadset ja haruldast MSITM-i programmi, mi ... [+]

Ükskõik, kas olete IT-spetsialist, kes soovib astuda ettevõtte juhtimisse või äriettevõtte, kes soovib IT-i liikuda, pakume ainulaadset ja haruldast MSITM-i programmi, mis aitab teil saavutada oma eesmärke.

Kui teil on üks meie kolme SRÜ programmiga seotud bakalaureuseõpe, räägi oma õppejõu nõunikuga meie 4 1 programmi kohta. Saate teenida oma bakalaureusekraadi ja MSITMi vaid viis aastat. Säästad aega ja õppetööd.

Meie lõpetajad töötavad Deere juures

Ambroosi eelisedAinult Graduate IT Management kraadi MidwestFunktsionaalne koolitusParim teaduskond

Oleme loonud programmi töötavatele spetsialistidele ja meie ekspertide teaduskond annab teile toetust, mis on vajalik edukaks koolilõpetajate koolituseks. MSITMi üliõpilased saavad mitmekülgse juhtimis- ja kõrgetasemeliste IT-oskuste komplekti.... [-]

Ameerika Ühendriigid Davenport
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
3 semestrit
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Address
518 W. Locust Street Davenport, IA 52803
Davenport, Iowa, Ameerika Ühendriigid