St. Ambrose University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

St. Ambrose University

Dünaamiline ülikoolilinnaku elu

Pakume rohkem kui 60 peamist äriühingut, kellel on paindlikkus seada peamised äriühingud, alaealised ja valikained vastavalt teie huvidele. Veelgi enam, meie meeleolukas kogukond on tuntud oma kergejõustiku, erisündmuste ja suurepäraste elamispindade poolest.

SAU üliõpilased on inspireeritud meie katoliku intellektuaalsest traditsioonist ja pühendumusest sotsiaalsele õiglusele. Tegelikult nad vabatahtlikult tuhandeid teenindusajad igal aastal - ja rohkem kui 150 000 tundi ainult viimase aasta jooksul!

TÄHELEPANU

SAU oli kolledži konsensuse (2018) Iowa parimate kolledžite ja ülikoolide uuringus 5. kohal ning parimaid piirkondlikke ülikoole - kesk-läänes 13. kohal, mis põhines avaldatud edetabelite ja üliõpilaste hinnangute keskmisel. Edetab 38-nda (lips) USA Uudised

MEIE LOCATON

Õige keskele, kuhu soovite minna!

St. Ambrose University asub Davenportis, Iowa, Quad linnade osana - kahe riigi (Iowa ja Illinois) suurlinnapiirkond, mis asetseb idarannikul lääne pool asuva Mississippi jõe ainsa suurel alal.

MIKS SAU

Leidke St. Ambrose University oma suuremat eesmärki

Mõned üliõpilased eelistavad suure hulga ülikoolide seas hukkuda. Olles üks inimene nägu meres, võivad nad maailmast välja astuda, ei tea, kes nad on või mis elus on.

Kuid sa oled teine. Sa tahad kvaliteetset haridust väiksemas koolis, kus teie professorid tunnevad teid nime järgi, kus saate oma esimese aasta jooksul uurimistöid teha ja kus teie usk ja pühendumus teiste teenimisele annab teile ja teie sõpradele suurema eesmärgi elus. Kui sa oled selline õpilane, tahame sind kohtuda!

Riikliku kooli akadeemilised ressursid, väikekolledži sõbralikkus

Hangi mõlema maailma parim

St. Ambrose pakub kümneid peainspektoreid ja samu tipptasemel teadlasi, kes on leitud suuremates Iowa ülikoolides ja kolledžites. Tegelikult on Ambrose'i akadeemilised võimalused - praktika, teadustöö, praktilise õppimise - mitmetes meie riiklikes ja erakoolide konkurentides.

Kuid see, mis meid lahutab, on meie väikeklassid ja ligipääsetavad professorid, kes teid tutvustavad ja on pühendunud teie õpetamisele, pakkudes teile võimalusi, mida te ei pruugi saada teistes Quad Linnade kolledžites või mujal.

Ambrosia väärtused on ehitise rajamise sihtasutus

SAU sobib teile õigesti

Meie Ambrosian väärtused akadeemilise kvaliteedi ja pühendumise vabade kunstide, sotsiaalse õigluse ja ühiskondliku teenistuse aidata panna aluse oma edu üliõpilane, oma karjääri ja muuta maailma parem koht.

KUIDAS VÕIB TEIE HARIDUST TÄIENDADA?

SAU Business College pakub laiahaardelist praktikakava, mis annab teile kvaliteedi käes-ja turustatavaid kogemusi. Juhtimise üliõpilased on interneerinud paljudes piirkondlikes ja riiklikes korporatsioonides, sealhulgas Rock Island Arsenal, MidAmerican Energy ja Deere

Meie õpilased saavad õppida ka tegelikest projektidest, mis võimaldab teil Quad Cityi kogukonnast õppida ja kaasa aidata.

MIS ON MÕNED POTENTSIAALNE KARJÄÄRI PATHSID?

Juhtimisega tegelevad spetsialistid saavad minna paljudesse karjäärivaldkondadesse, sealhulgas turundus-, finants-, reisi-, pangandus-, meelelahutuse ja muu. Mitmed meie vilistlased on ühinenud perefirmadega.

Teie oskusi hindavad ka ettevõtted, kes keskenduvad jaemüügile, külalislahkusele, pangandus, tootmine, transport ja meelelahutus.

Meie vilistlased räägivad sageli St Ambrose'i hariduse kvaliteeti ja väärtust.

SAU College of Business Lõpetanute hiljutisest uuringust leiti 97% töötajatest täiskoormusega või osalise tööajaga lõpetaja koolis, kes jätkasid oma haridust või ei otsinud samal ajal tööd.

MILLES ON KÄSITLEVAD KÄESOLEVA PROGRAMMI ALUMNI?

  • Wes Erickson '12, '14 MOL arvas, et ta läheb relvastatud jõudude kätte, kuid leidis selle asemel oma kirge juhtimise ja turunduse valdkonnas. Kuigi ta jõudis alaealistele nendes valdkondades, tuli tema teadmised ja huvid - samuti Wesi lemmikprofessori juhendamine - suunas SAU-s organisatsioonilise juhtimise magistrikraadi. Kuna UnityPointi terviseprojekti juhtimisbüroos on projektijuht, suudab Wes oma tööga saavutada Ambrose'is teenitud tervikliku ja multidistsiplinaarse hariduse.
  • Elijah Grant IV '15 juhtis ja turustasid kahekordse magistriõppega ning töötab nüüd oma meediafirma Grant Media Davenportis. Teades, kuidas mõjutada muutusi ja inspireerida inimesi, oli see, mida Elija võttis St Ambroose'st ära. "Ülikoolilinnakuse juhtimisvõimalused andsid minu aja St Ambroosele väärtuslikuks. Olles nende juhtide rollis, kutsus õpilane mulle ette juhtima väljaspool klassiruumi ja aitas mul inimesel kasvada."

Asukohad

Davenport

Address
518 W. Locust Street Davenport, IA 52803
Davenport, Iowa, Ameerika Ühendriigid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega