Read the Official Description

Asutatud aastal 1870, Jaani on katoliku ja Vincentian ülikooli mis valmistab õpilasi isikliku ja tööalase edu tänapäeva globaalses ühiskonnas. Princeton Review ja teistel top pingeread pidevalt tunda Ülikooli silmapaistva teadlased, dünaamiline internatuuri ja vabatahtlike võimalusi, keskenduda üliõpilaselu ja põnev välismaal õppimise pakkumisi. Meie kvaliteet vedrud institutsionaalsest nägemus kvaliteedi ja teenindus. Õpilased on pärit ligi 50 riiki ja ligi 120 välisriikide jätkata üle 100 assotsieerunud, bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadi kunsti, äri, haridus, õigus, apteek, teadus, ja spetsialiseeritud professionaalne programme. Red Storm on teine ​​suur viik, mis kehastab meie 107-aastane traditsioon meeste ja naiste kergejõustikus. Jaani kolm elamu New York City ülikoolilinnakud; akadeemiline keskus Oakdale, NY; rahvusvaheliste ülikoolilinnakud Roomas, Itaalias ja Prantsusmaal Pariisis; ja välismaal õppimise kohad Hispaanias Sevillas, ja kogu maailmas. Kutsume teid rohkem teada eeliseid Jaani kogemus.

Jaani on katoliku, Vincentian, Metropolitan ja Global

Kuna ülikooli

Me kohustume akadeemilise kvaliteedi ja tegutsemiseks tarkus, mis voolab vabalt kuulata, religioossete väärtuste ja inimeste kogemusi. Püüame säilitada ja tugevdada atmosfääri, kus teadustööd, kujutlusvõime metoodika, globaalne teadlikkus ja entusiastlik tõe aluseks on oluline õpetamise-õppimise protsessi ja elukestva õppe. Meie õppekava on kunsti ja teaduse eesmärk on rikastada elu, samuti kutsealadele ja teenib ühendada bakalaureuse kogemus. Lõpetaja ja kutsekoolid väljendada oma pühendumist teadus, rangete ja uuenduslike teadmiste rakendamist. Meie eesmärgiks olema mitte ainult suurepärase spetsialistide võimet analüüsida ja väljendada selgelt, mida on ka arendada eetilisi ja esteetilisi väärtusi ette kujutada ja aidata mõista, milline võiks olla.

Jaani on katoliku ülikooli

asutati 1870. aastal vastuseks üleskutsele esimese piiskopi Brooklyn, John Loughlin'i, et pakkuda noortele linna intellektuaalne ja kõlbeline kasvatus. Me omaks piibellike ideaale austamine ja väärikus iga inimene ja iga inimese vastutust maailmas, kus me elame. Me kohustume looma õhkkonda mustriline elu ja õpetus Jeesuse Kristuse kehastab traditsioone ja tavasid roomakatoliku kirik. Meie kogukond, mis koosneb liikmetest paljud usundid, püüdleb avatusele, mis on "täielikult suunatud kõigile, et on tõsi, kõik, mis väärib austust, kõik, mis on aus, puhas, imetlusväärne, korralik, vooruslik või väärt kiitust" (Filiplastele 4: 8). Seega Ülikool on koht, kus kirik peegeldab enda peale ja kogu maailma, sest see tegeleb dialoogi teiste religioossete traditsioonide.

Jaani on Vincentian ülikooli

inspireeritud Saint Vincent de Pauli kaastunde ja innukus teenust. Püüame pakkuda suurepärast haridust kõigile inimestele, eriti neile, kellel puudub majanduslik, füüsiline või sotsiaalne eeliseid. Üldkasulik programmid ühendada peegeldav õppimine suuremalt klassiruumi kogemus. Kui vähegi võimalik, pühendame oma vaimse ja füüsilise ressursse otsida välja vaesuse ja sotsiaalse ebaõigluse ja julgustada lahendusi, mis on kohandatavad, efektiivne ja betooni. Aastal Vincentian traditsioon, püüame edendada maailmavaade ja täiendavaid jõupingutusi poole globaalse harmoonia ja Arengu õhkkond, kus kõik võivad Juua ja kehastavad vaimus kaastundlik teiste suhtes nii omane Vincent.

Jaani on pealinna ja globaalse ülikoolis.

Selle Metropolitan University, me kasu New York City kultuurilist mitmekesisust, oma intellektuaalse ja kunstilise ressursse ja ainulaadne professionaalne haridusvõimalusi. Selle rikkust kaasneb vastutus. Soovitame suurlinna kogukonna kasutada oma ressursse, et rahuldada oma vajadusi. Kuna ülemaailmne ülikooli, meil on üks meie rahva kõige erinevamad kõrgkoolides, rikastab segu kultuuridest, mis täiendab rahvusvahelisemaks õppekava. Läbi koostöö teiste institutsioonide üle maailma, välismaal õppimisvõimaluste ja online-kursused ja kraadi, meie haardega kõikjal üle maakera. Hariv õpilased tõotame, et soodustada vajalike omaduste meie vilistlased, et olla tõhus juhid ja vastutustundlikud kodanikud elavat linna ja dünaamiline maailma.

tõde

Teadmised kooskõlas reaalsusega, käitumine truuks eetilisi standardeid. Jaani kinnitab kolmekordne Ülikooli eesmärk otsida tõde teadusuuringute kaudu, levitada seda läbi õpetamise ja selle alusel tegutseda. Ülikooli väärtuste ja kasutab perspektiivi erinevate kultuuride abistama oma liikmeid otsib tõde ja arendada eetilisi standardeid, kinnitades samas juudi-kristliku traditsiooni.

armastus

Keskendudes ja pikendatakse mõtetes ja südametes kasvatada enda ja teise hea. Love väljendatud Ülikooli kogukond ei tunne, kuid hagi ettevõtte hea avaldub läbi aja, annete ja energia komitee liiget. See on vastutustundlik pühendumist kasutada olemasolevaid ressursse ning muudavad need poole inimkonna heaks.

Respect

Teadlikkus ja lugupidamise kõigi jaoks. Viisakas arvesse kõik inimesed, kelle mitmekesisus on omaks ja jagatud õppimise, õpetamise ja teiste teenimist jooksul ülikooli ja ka väljaspool.

Võimalus

Asjaolud soodne teiste teenimisele ja valmistub iseenda jaoks täisväärtuslik elu. Juhindudes oma keskse kohustus võrdsus, õiglus ja Christian moraali, Ülikooli muudab oma vahendeid, et kõik selle liikmed, et täita oma isiklikke ja kollektiivseid huvisid.

Excellence

Püüd, kasvab kunagi loorberitele puhkama jäämist. Jaani ühenduse annab ja inspireerib õpilasi, personal, õppejõud ja administratsioon õnnestub programme, mis aitavad neil igas valdkonnas saavutus.

Teenus

Vincentian vaimsuse tegevus, vastuseks Jumala kutse anname. Meie kohustus ja kohustus teenus ei seisne ainult meie aktiivne kaastunnet kui institutsiooni, kuid kasvatamisel nende prioriteedid ja väärtused kohal meie kogukonnas. Me oleme pühendunud elu Stewardship kui hooldaja Jumalast antud võimeid, ressursse ja teadmisi, ning hooldaja vajadustele reageerimisel teised.

Programs taught in:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

St. John's University

Master of Arts programmi riigiteaduste Jaani University ühendab range akadeemilise võimaluse arendada väärtuslikke praktilisi oskusi, mis on väga atraktiivne laia tööandj ... [+]

Master of Arts programmi riigiteaduste Jaani Ülikool ühendab range akadeemilise võimaluse arendada väärtuslikke praktilisi oskusi, mis on väga atraktiivne laia tööandjate kogu avalikus kui ka erasektoris. Sa kasu meie väike klassi suurus, individuaalset tähelepanu meie eristada teaduskonna ja paindlikkust arendada ja pinnapealne valdkonnas valitsuse ja poliitika. Sa saada eksperdiks komponeerimise poliitika püksikud ja aruandeid; koostamisel ja projektitaotluste hindamine, otsused, avalikke avaldusi; ja lõpetades põhjaliku hindamise ja välismaised sündmuste ja suundumuste kohta. Programm valmistab teid hulgaliselt võimalusi tsiviil- või välisriigi teenuste seisukohad poliitiliste või administratiivset vastutust avalikus või erasektoris, karjääri haridusele või edasiseks uurimiseks kui doktoriõppe või juuratudeng.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York Itaalia Rome Prantsusmaa Paris New York Mills  + 3 Rohkem
September 2019
Päevane õpe
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

MSc

St. John's University

Ennustav Analytics kehtib võimsa statistiliste andmete hankimise ja tehnikaid, et suure andmekogumi, et luua kasulikku informatsiooni, selgitada ja tendentside, ja ehitad ... [+]

Ennustav Analytics kehtib võimsa statistiliste andmete hankimise ja tehnikaid, et suure andmekogumi, et luua kasulikku informatsiooni, selgitada ja tendentside, ja ehitada mudelid ennustada tulevasi sündmusi. Rakendused neid meetodeid on nüüd muutes otsustusprotsessi kogu äri, valitsus, tervishoid ja teadlasi. Nõudlus spetsialistid tunnevad selles valdkonnas prognooside kohaselt kasvab kiiresti lähiaastatel.

Lõpetajad MS Data Mining ja ennustav Analytics programmi saavad erinevaid oskusi vaja analüüsida suuri andmekogusid ja arendada modelleerimine lahendusi, et toetada otsuste tegemisel. Nad on ka arendada spetsialiseerumine kas turundus analytics või tervishoiu analüüsi. Spetsialiseerumine tervishoid analüüs põhineb meie osakonna bakalaureuseõppe tervishoiuinfosüsteemid suur, mis on nüüd neljandat aastat. Programmi eesmärk on valmistada üliõpilasi, kellel on nõutav kvalifikatsioon, et saada "andmekaeve analüütikud / insenerid" või "ennustav modelleerijad".... [-]

Ameerika Ühendriigid New York Itaalia Rome Prantsusmaa Paris New York Mills  + 3 Rohkem
September 2019
Päevane õpe
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
St. John's University

Koolimaja Leader (SBL) Master of Science kraad või Advanced Certificate in Educational Administration annab vaimse keskkonna, mis võimaldab õpilastel täiustada olemasolev ... [+]

School Building Leader (SBL) Master of Science kraadi või Advanced Certificate in Educational Administration annab vaimse keskkonna, mis võimaldab õpilastel täiustada olemasolevaid teadmisi ning arendada uusi teadmisi, tavasid ja oskusi halduse, hindamise ja õppekava. Lõpetajad see uuenduslik programm teenida New Yorgi osariik sertifitseerimine saada koolimaja juht. Aste hõlmab objekti kontsentratsioon, mis võib saada õpetajad nii alalise õpetamise sertifitseerimise ja buildinglevel sertifitseerimine.

Paindlikkus on see programm võimaldab õpetajatel täita oma spetsiifiliste vajadustega, kas nõuetele nende alaline sertifitseerimist või võtta kursusi, mis on suunatud vajaduste oma kooli ringkonnas. Kõik kursused on mõeldud rongi professionaalsed koolitajad võtta erinevaid haldamis-, järelevalve- ja juhirolli koolid. Kuni 15 ainepunkti Advanced Certificate võib kohaldada suunas doktorikraadi, mis põhineb ülevaade ärakirju.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York Itaalia Rome Prantsusmaa Paris New York Mills  + 3 Rohkem
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
ülikoolis
Online
Loe edasi eesti keeles
St. John's University

Magistrikraad Raamatupidamine (MSA) The Peter J. Tobin College of Business on mõeldud abiks spetsialistid mõistavad funktsioon raamatupidamine jooksul maailmaturul ja seo ... [+]

Magistrikraad Raamatupidamine (MSA) The Peter J. Tobin College of Business on mõeldud abiks spetsialistid mõistavad funktsioon raamatupidamine jooksul maailmaturul ja seotud keerukamaid teoreetiliste kontseptsioonide praktilise probleeme. Nõudlus spetsialistide raamatupidamise vallas oluliselt kiirenenud nii finantseeskirjad on arenenud ja ainult kasvab korporatsioonid püüavad muutunud läbipaistvamaks. Lõpetajad programm on valmis võimendada oma hariduse ja oskusi saada raamatupidamise spetsialistid tulevikus.

Sissepääs

Kõik taotlejad peavad olema bakalaureusekraadi kraadi akrediteeritud institutsioon või rahvusvaheline samaväärsed enne uuringusse kõrgkoolides. Taotlejad MS raamatupidamise programm peab olema bakalaureuse äri suur.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York New York Mills Itaalia Rome Prantsusmaa Paris  + 3 Rohkem
September 2019
Päevane õpe
ülikoolis
Online
Loe edasi eesti keeles
St. John's University

Need uuringud ja standarditel põhineva kraadiõppe programmid valmistada professionaalne, pädev, hooliv ja multikultuurses kasvatajad inglise keele õppijatele (ELLS). Mast ... [+]

Need uuringud ja standarditel põhineva kraadiõppe programmid valmistada professionaalne, pädev, hooliv ja multikultuurses kasvatajad Inglise keele õppijad (ELLS). Master of Science kraadiga inglise keele õpetamist Teiste Keelte Kõnelejaid (TESOL) pakub kahte suunda, nende jaoks ja ilma New Yorgi osariik sertifitseerimine.

Vastuvõtutingimused

Palun vaadake School of Education ülikoolilõpetajate vastuvõtu nõuete üksikasjalikud vastuvõtu kohta.

Täidetud taotlus Taotluse menetlemise tasu 70 $ Statement of eesmärgid Ametliku ärakirja igast õppeasutused, sh omistamise kraadi "B" või parem keskmine Karjäär Tulemused

Programm valmistab lõpetajate:... [-]

Ameerika Ühendriigid New York Itaalia Rome Prantsusmaa Paris New York Mills  + 3 Rohkem
September 2019
Päevane õpe
ülikoolis
Online
Loe edasi eesti keeles

Define Yourself @ St. John's University, Visit Us Today